Jump to content
Dogomania

ajka

Members
  • Posts

    241
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ajka

  1. czy ta superowa obroża została wykonana na zamówienie? Czesław w roli bandoga,nie powiem....smakowity menias
  2. Qrw,nic więcej nie napiszę i wszyscy,którzy "są w temacie" wiedzą dlaczego.Reszta niech interpretuje jak chce :evil:
  3. Wstawię,ale niestety to u mnie trwa,bo aparat nie jest cyfrowy i trzeba wywoływać,a czas jakoś ciągle pędzi :evil:
  4. Albo ja nie rozumiem subtelnych zawiłości tej dyskusji, albo cosik tu nie tak. Nijak się nie ma nasz stosunek do psów w ogóle a sytuacją, w której musimy zareagować i obronić naszego psa, czy rozdzielić psy,które ze sobą walczą. Ogólnie rzecz ujmując rasa,której psa posiadam,również została stworzona do niechlubnych poczynań w przeszłości, jednakże teraz hodowla idzie w zupełnie innym kierunku. Dziś na moim lóżku leży pies rodzinny a nie krwawy morderca.Dobrze o nas świadczy,że znamy historię rasy i zdajemy sobie sprawę z możliwości naszych zwierząt, ale równie dobrze jest umieć przyznać,że walki i związany z tym przestępczy proceder,zboczona,chora rozrywka jest z gruntu zła. Każdy z nas (chyba) zdaje sobie z tego sprawę, więc o co się spieracie??
  5. Jodzon wklej,nieładnie wstydzić się swojego pieska. I tak Wy wszyscy konkurujący ze sobą widzieliście wzajemnie swoje psy na żywca. Ja się w konkurencje nie bawię,ale interesuję się rasą, wklej, będę miała szansę wyrobić sobie opinię, która i tak będzie dla wszystkich bez specjalnego znaczenia.
  6. ajka

    Foreman Mat-Staff

    No i doczekałam się :D Od momentu,kiedy wyczytałam,że dingo sprawił sobie stafika, czekam na zdjęcia. Marzenie,czarnuszek z krawacikiem,śliczności, ta śmiejąca się diablelska mordka,kwintesencja stafikowatości. Gratulacje :D Ps.Imię doskonale dopasowane do fotki, po łacinie felix znaczy szczęsliwy!
  7. Cudo, tak jak wolę dorosłe psy i koty, to ta fotka mnie rozbroiła! Słodziak! :D
  8. pytałam dlatego,bo mieliśmy podobny problem. Zmienilismy mu pore karmienia i problem minął. "prezent" pojawiał się dlatego, bo pies nie miał dopasownej pory wyjścia na spacery i posiłku. Też wcześniej myśłelismy,że to jakis problem behawioralny. Ale w tym wypadku to chyba jednak nie to 5 godzin piesek powinien wytrzymać.
  9. przyznajcie się,wszyscy!!! Wy swoje zwierzaki zmuszcie do takich super pozycji!!! Aż się nie chce wierzyć,wszystkie fotki są zachwycające :D
  10. Ile godzin piesek zostaje sam,w jakich godzinach jada i czym jest karmiony?
  11. po artystycznych tworach ludzi uzdolnionych pora na powrót do rzeczywistości, fotka do nowego dowodu:
  12. wiem,wiem,ja Twoją stonę odwiedzam regularnie :P
  13. Cóż,jakości zdjęć proszę nie porównywać z jakością fotek robionych przez Olcię P.,jakość wystawowa samego psiaka też nie jest z górnej półki,ale coż, to nasz ukochana suczka, Inez: i jeszcze jedno miłośnikom rasy ta fota nic pewnie nie powie,ale tomoje ulubione:
  14. Wszystkiego dobrego :kociak: ,żeby wyrósl na taką piekność jak Walery,zdrówka i pociechy. Aga 1215, Feluś jest strasznie groźnym kocurem, ma w sobie coś z rysia!
  15. tu wygląda jakby miodowy piesek wsadził dzób do puszki z czarną farbą, cudo!!!! :D
  16. to może skierować osiołka na operacje platyczną, co by miał przyszyty ogonek. W ten sposób i pies będzie syty i osiołek cały :D
  17. A ktoś śmiał Ci tak powiedzieć??? :D :D :D A taaaak,oczywiście, te dwa gady zarobaczywiałe :evil: , każdy w tym domu ma jakieś forum, które okupuje, ale tylko jego własne jest fajne i wartościowe, inne to strata czasu, objaw uzależnienia itd. Cóż za domostwo pełne tolerancji! :wink: Wspólne, "zsieciowane" gry tylko początkowo konsolidują rodzinę, chwila gry i już zaczynaja się stronnictwa, koterie, odmienne strategie, kłótnie przy obiedzie o to, czy lepiej grac amazonką czy druidem, kto kiedy dał się zabić. A co do dogomanii to w kółko słyszę: "Ile razy mozna w kółko czytać o tym samym?" :evilbat: Cóż, ciężkie jest życie, czasami :o
  18. Monik@, Niufa Bardzo dziękuję, teraz moje wątpliwości zostały rozwiane :D I niech mi jeszcze który w domu powie,że ja się "na tej dogomanii" głupotami zajmuję 8)
  19. Oj przestań, tylko mu to na dobre wyjdzie. A tak poważnie - zwierzaki odrobaczacie, a nikt z was sam się nie "tego"???? :o :o "A tak na serio" my się odrobaczamy raz na rok. Najtrudniej jest zmusić mojego Pana. Przestań, toż to nie daj Boże bąka puścić! To delikatna bzdura. Człowiek jako zwierzę wszystkożerne spoko podłapie robakli od zwierzaka. Czyżby wet nie słyszał o toxocarozie???? :o Może to pytanie jest z gatunku obrzydliwych, ale jak to odrobaczanie przeprowadzasz? Sądzę,że przyjmowanie leków na wszelki wypadek bez stwierdzenia,że ktoś jest faktycznie chory może być rónież szkodliwe. Czy moze co roku nosisz te..no..wydzieliny na badanie? czy jak? i co łykasz? na receptę?
  20. Adda, Lazy tak właśnie myślałam :D Chciałam przechytrzyć rodzinę a tu co? Od tak długiego czasu jestem odrobaczana i nawet o tym nie wiem. Moja naiwność woła o pomstę do nieba :-?
  21. Jeśli przeżyją to pewnie ci sie odwdzięczą i zaoszczędzą fatygi i z przyjemnością :evilbat: zaaplikują ci to co znajdą pod ręką :roll: . Hehe, na pewno tak zrobią, Beata przyznaj się, Ty ich znasz :D Niemniej coś sobie przypomniałam, w meksykańskich knajpkach podają papryczki jalapeno panierowane w bułce tartej. To jest tak wściekle ostre,że z pewnością zabiłoby każdego nieproszonego gościa w naszym organiźmie. Mój "czuły" mąż zaproponował mi to danie na pierwszej randce i teraz raz do roku żremy ten zajzajer,płacząc rzewnie jeszcze dzień później,kiedy rzeczone papryczki wydostają się z naszych przewodów pokarmowych. Tak więc robali nie mamy :D Patka stosowałam, ale moje zwierzaki baaardzo nie lubiły tych zastrzyków, nawet wet. twierdził,że nie należą do przyjemnych
  22. Aga1512 1.w myśl Twoich cennych pouczeń pojadę jutra do papy i doprawię mu ogórkową (wiem,bo sama ją dziś wykonałam) środkiem,który nabędę uprzednio u weta. :) 2. w myśl tych samych zaleceń już za chwilę skrępuję TZ-a i młodocianą latorośl i w ramach ćwiczeń zapuszczę do paszczy no nie wiem, olej rycynowy, bo akurat mam. :P 3. jeśli przeżyją skrępuję sama siebie, owinę w kocyk i zaaplikuję powyższe środki sobie sama. :-? A tak na serio, już się kiedys nad tym zastanawiałam, skoro wiodę dalece niehigieniczny tryb zycia i obcałowuję moje zwierzeta bez umiaru, w dodatku z nimi śpię, to może mi się jakaś robaczyca przytrafić. A skoro nie chcę rezygnować z tych haniebnych praktyk, może faktycznie raz do roku doprawić rodzince ogórkową? :o
  23. Niestety ta metoda w wypadku mojej kotki nie jest skuteczna-po nabiale wymiotuje. Pomijam fakt,że je najlepiej z całej rodziny, tylko czyste mięsko, rybkę gotowaną lub zupkę ale wyłącznie z talerza i na spółkę z moim ojcem. Nie mogę rozpuścić w talerzu mojego papy tebletek na odrobaczenie, bo niestety nie zrozumie, mamy alternatywne poczucie humoru :roll: Wkładanie kocikowi tabletki pod język itd...no cóż, z tym kotem i ze mną w roli niezgraby to się nie uda. Co prawda to bardzo łagodna i dostojna pani kotowa, co ma już swoje lata, ale w takich sytuacjach wstępuje w nią duch, Boże! chyba tygrysa! Wrzask,ryk, siła wołu, straty w mieszkaniu, obraza pańska a do wtóru krzyki mojego ojca,że mam natychmiast przestac męczyc biedne zwierzę, co doświadczyło od ludzi juz tyle złego, a ja mu jeszcze dokładam cierpień...ech
  24. A ja mam pytanie, czytam ten topik pobieżnie rzucając się przede wszystkim na kocie fotki :oops: jeśli w tym topiku już o tym było to bardzo,bardzo przepraszam :oops: Mianowicie jakie znacie sposoby nakłonienia kocika do połknięcia tabletki na odrobaczenie? Ja przez długi czas stosowałam podawanie prosto do dzioba strzykawką (bez igły i oczywiście "rozpuszczonego" w rosołku) a i tak większość owego specyfiku miałam na ubraniu. Ostatnio wet.polecił mi taki oto sposób: rozpuścić tabletkę w żółtku jajka i wysmarować tym kocie łapki. Kocik wtedy wyliże łapki razem z lekarstwem. Poskutkowało. :D
  25. :D :D cóż za cudnej urody fotki! Że też ja wcześniej nie znalazłam tego topiku. Same moje ulubione rasy, sama nie wiem, który z tych psów podoba mi sie najbardziej. Kurcze, rodzą tu się gwiazdy foto :D
×
×
  • Create New...