Jump to content
Dogomania

musia

Members
  • Posts

    1888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by musia

  1. Dokładnie z tego adresu
  2. Ja właśnie przed chwileczką dostałam potwierdzenie mailowe przyjęciA wszystkich zgłoszonych psów , iże są ujęte w katalogu. A na koniec ... WELCOME
  3. Myślę, że można napisać o zagubionej karcie i poprosić o sprawdzenie w dokumentacji wystawowej , którą oni otrzymują. Ja właśnie w piątek otrzymałam z Dortmundu ifo , że dostarczono im moje papiery, zaksięgowali. Muszę teraz poczekać na pełną dokumentację z Drezna i zaraz wystawią Niemiecki Championat.
  4. Gratuluję Monika. Pomyziać Elia od nas
  5. Jak długo mogę czekać na Championat Niemiec?
  6. Jak długo mogę czekać na Championat Niemiec?
  7. Zwracam honor - faktycznie jest: w angielskiej wersji Patrzyłam na niemiecką , a tam : "VDH Service GmbH Sparkasse Dortmund Konto-Nr.: 1 165 690 BLZ: 440 501 99 " PS. Jest błąd w kodzie SWIFT -BIC: DORTDE 33 [B][COLOR=red]s.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Ma być bez[/COLOR] "S"[COLOR=black] czyli[/COLOR] [/COLOR][COLOR=blue]DORTDE33[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [COLOR=black]Sprawdziłam dzisiaj wpłacając w banku (internetem)[/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
  8. [quote name='QISSI'][url]http://www.vdh.de/en/faq/deutscher_champion.php[/url] tu są wszystkie dane[/QUOTE] Nie ma wszystkich danych dlatego pytam Jest nr.konta i BLZ, nie ma SWIFTu czy IBANu
  9. Czy ktoś ma może pełne dane bankowe do zapłaty za championat Niemiec
  10. Dzięki Beato !!! Czyli zaoszczędziłam 35 €. Wysyłam w takim razie kopie kart ocen z VDH, rod., certyf., + opłatę i grzecznie czekam na championat.
  11. Szukam osoby niemieckojęzycznej. Mamy z moim gończym polskim wymagane wnioski na championaty Niemiec (VDH) i ewnt. Klubowy (CAC) Z racji posiadania rasy polskiej nie przypisanej do konkretnego klubu potrzebuję napisać do VDH co zrobić z tymi CACami. Czy wypisywać o wniosek Klubowy i do kogo oraz płacić 70 € czy włożyć w szufladę z miłą świadomością , że mógł mieć i taki. Czy ktoś mi pomoże wyłuszczyć sprawę?
  12. czy gdzieś jest obsada sędziowska ?
  13. musia

    30.5.10 słupsk

    Sędziowie , ale do jakich grup przydzieleni - nie wiadomo. A może można sobie wybrać?
  14. Ja wysłałam zgłoszenie 12 marca i w tymże dniu dostałam potwierdzenie "odczytu" na kompie [B]Barac Gorcilo[/B] myślę za jakiś czas poprosić o potwierdzenie przyjęcia.
  15. Nie kalkuluje mi się ten przejazd Lublin - Estonia - ok.15 h. 30 min Katowice - Estonia - ok.17 h. 50 min a dodać do tego 5,5 godz na dojazd do Lublina. Postaram się coś zorganizować ze Śląska. Może się uda.
  16. Czy ktoś jedzie na wystawy do Estonii z Połdnia Polski - śląsk, małopolska? Byłabym zdecydowana się wybrać. Właśnie odpuściłaM SOBIE LWÓW
  17. Przypominam , że Bratysława do zgłoszenia do 16.04. tak , że jeszcze 2 tyg. Acha - a rasy polskie bezpłatnie
  18. Ok. RABAN
  19. ok. już wiem
  20. Czy któreś z was wie jaka jest wysokość opłaty za JH na dzień wystawowy majowej Bratysławy. I w którym miejscu to pisze?
  21. Czy mogę prosić o sprawdzenie jedynego gończego polskiego (psa) - nazwę z przydomkiem i kraj zamieszkania
  22. zazwyczaj był na ringu głownym
  23. Ja jeżeli jest okazja zatrzymuję się w Etap hotelu Jest taki i w Dreźnie Etap Hotel Dresden West Kesselsdorf
  24. [URL]http://www.kennelliit.ee/eng/shows_and_sports/eku_show_calendar[/URL] Czy ktoś się planuje wybrać. Interesuje mnie sobota 5.06.2010 gr. 2,3, 4,5,6 51 Euro w ostatnim terminie do [FONT=Arial Narrow][FONT=Arial Narrow]21.04.2010[/FONT][/FONT]
  25. Z tego co pamiętam finały MP były coś od 14 do 15 tej , tak , że kończyły się przed finałami psów. Pamiętam , że część ludzi czekała już na finały obserwując MP. Chyba się nie mylę.
×
×
  • Create New...