Jump to content
Dogomania

musia

Members
  • Posts

    1888
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by musia

  1. musia

    Lipsk 21/22. 08.2010

    Nie pamiętam czy płaciliśmy za psa.
  2. [quote name='Aga i Tajga'] mnie interesuje na którą mam być. [/QUOTE] [B][FONT=CentSchbookPL-Bold]VI II. Uprawnienia i obowiązki wystawców [FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od jej[COLOR=blue] rozpoczęcia do zakończenia.[/COLOR] Winien uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do których zgłosił swoje psy oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły[/LEFT] stosowne tytuły [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/FONT]
  3. Z wczorajszego SMS od Izy wnioskuję , że i jej szetlandka dostała Championat. Brawo dla Serbów
  4. Wraz z dyplomem dostałam potwierdzenie nadania memu psu championatu (takie pismo przewodnie) [URL=http://img822.imageshack.us/i/chsrbmaly.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5306/chsrbmaly.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a tu rzeczony championat.
  5. Właśnie otrzymałam obiecany Championat Serbii. Wysłynay z datą 8.06. 2010 czyli wysłali w 9 dni od wystawy. Wraz z przesłaniem - 3 tyg.
  6. Właśnie otrzymałam obiecany Championat Serbii. Wysłynay z datą 8.06. 2010 czyli wysłali w 9 dni od wystawy. Wraz z przesłaniem - 3 tyg.
  7. Nie wiem jak w Raciborzu ,ale w Katowicach - chlodniej i pochmurno . Przegrzanie i nasłonecznienie raczej nie grozi.
  8. cZY KTOŚ Z MALUCHEM MIAŁBY CHĘĆ NA WSPÓLNĄ PODRÓŻ
  9. [URL]http://www.kennelliit.ee/eng/shows_and_sports/eku_show_calendar[/URL] wybrać odpowiednią wystawę - kliknąć, otwiera się PDF
  10. musia

    Lipsk 21/22. 08.2010

    Myśmy w Lipsku nocowali w Etaphotelu . jak i znaczna część wystawców
  11. Czy jeszcze ktoś chętny , z drobizną ... próbuję nakłonić męża by naszym kombikiem pojechać.
  12. Czy ktoś wakacyjnie planuje może te 2 wystawy. ? Czy ktoś miałby wolne miejsce w samochodzie - 1 osoba + gończy polski.
  13. Przejazd przez Tompę wspaniały, Fisis Opusa też zadziałała - jak celnik serbski zajrzał na tylne siedzenie , a Opsik na niego wejrzał , to myśleliśmy , że drzwi ulecą , tak dokładnie je zamknięto.
  14. [quote name='Jagoodka']A no nieaktualne... Tu masz wszystko co i jak teraz [URL]http://www.uzhgorod-dog.org/index.php?id=124[/URL] Czyli w skrócie: -2 x CAC z podwójnej międzynarodówki z Kijowa -2 x CAC z 2 wybranych międzynarodówek (ale tylko dla psów ras użytkowych, które posiadają certyfikat użytkowości) -3 x CAC, gdzie 2 CAC z wybranej międzynarodówki + CAC z międzynarodówki w Kijowie - na wystawie Championatowej BOS suka i BOS pies -4 x CAC, gdzie 3 x CAC z krajówek + 1 x CAC z międzynarodówki (odstęp czasu minimum 6 miesięcy, każdy CAC musi być od innego sędziego) - 6 x CAC z krajówek ( odstęp czasu 1 rok i 1 dzień, CACe musza być od 5 różnych sędziów)[/QUOTE] Czyli dla gońcvzaka użytkowego nadal 2 x CAC międzynarodowy
  15. [quote name='Coyote Ugly FCI']musia na jakiego maila wysyłałaś ??[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=purple][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL] Iwona przecież wam wypisywała adres na teczce. - tak mi się zdawało.
  16. Wysłałam im dokumenty na championa i otrzymałam odpowiedź dziś: [FONT=Arial][SIZE=2][B]Dear, your documents from a dog, we have received and we will do you a certificate for the Serbian champions soon.[/B][/SIZE][/FONT]
  17. Pojechaliśmy w 3 osoby i 4 psy: Sheltiki: - [B]BY MY SHOW STAR Lost in Love[/B] - kl. baby, - [B][COLOR=blue]w.o. , [/COLOR][COLOR=purple]BoBaby 3[/COLOR][/B] - [B]AZRA z Magicznego Wzgórza[/B] - [B][COLOR=blue]CAC, CACiB, BoB, [COLOR=purple]BoG 3,[/COLOR] Champion Serbii[/COLOR][/B] [COLOR=blue][/COLOR] Charcica polska - [B]URZEKAJĄCA URODA Full Speed[/B] - [B][COLOR=blue]CAC, CACiB, BoB, [COLOR=purple]BoG 2,[/COLOR] Champion Serbii[/COLOR][/B] Gończy polski ( mój) - [B]OPUS Kłusująca Sfora[/B] - [B][COLOR=blue]CAC, CACiB, BoB, [COLOR=purple]BoG 1,[/COLOR] Champion Serbii[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue] [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
  18. No to za 2 dni ruszamy
  19. Piątek - 7:47 W Katowicach Piotrowicach -[B] wyszło słońce.[/B] Oby tak na całym Śląsku . Mam nadzieje , że idzie ku lepszemu.
  20. Już wiem, że wszędzie na spotkanych dyplomach są 4 wpisane.
  21. Przypomnijcie mi. Jak jest z czasem w Serbii. Czy tak jak w Rumunii + 1 godzina czyli kradną nam godzinę w drodze?
  22. A mnie się podoba system , który już spotkałam w kilku miejsca w Europie. Odbiór numerków załóżmy pól godziny przed oceną przy ringu. Są tam tylko numery psów ocenianych na danym riingu. Do wydania powiedzmy 70 numerów, od razu odchaczane jest kto się zjawił . Nie ma kolejek. Spotkałam się z tym i w Niemczech i Chorwacji i na Węgrzech bodajże też. System ten próbuję przeforsować i u nas. Oczywiście dotyczy to psów wcześniej opłaconych , ale te nie opłacone i tak zawsze grzęzły w sekretariacie i kasie.
  23. Też mam taką nadzieję. Jeszcze 9 dni. Będzie dobrze.
  24. Słuchajcie W Dreźnie 11 kwietnia 2010 skończyłam Championat Opusa. Tak się złożyło , że zaliczył 6 wystaw z 5 wymaganych - Norymbergę 2009 - Berlin 2009 - Drezno 2009 - Lipsk 2009 - kraj - Lipsk 2009 - międzynar - Drezno 2010 Równo w miesiąc 11 maja 2010 wystawiono nam championat. Patrzę , a tam z 6 wniosków wpisali tylko 4 (dokumenty mieli na wszystkie 6). Czy wy też tak macie? [URL=http://img641.imageshack.us/i/chdmaly.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/574/chdmaly.jpg[/IMG][/URL]
  25. Słuchajcie !!!! Tak na poważnie teraz. Czy rozpatrzyliście drogę na południe w obliczu zalanego południa Polski, Słowacji i Węgier?? Na dzień dzisiejszy jedziemy , liczę na to , że prze te 1,5 tygodnia trochę się wyklaruje. Gdybyśmy ruszyli to mam propozycję. Może na trasie się zgadać i jakoś tak kawalkadą przejechać . W razie czego. Radyjko mamy , wywołać się mona. Komórkę mogę podać. No chyba , że przed wyjazdem będzie tragedia w tej części Europy - to trudno , ja zostaję. Rozsądek nakazuje.
×
×
  • Create New...