Myślę, że można napisać o zagubionej karcie i poprosić o sprawdzenie w dokumentacji wystawowej , którą oni otrzymują.
Ja właśnie w piątek otrzymałam z Dortmundu ifo , że dostarczono im moje papiery, zaksięgowali. Muszę teraz poczekać na pełną dokumentację z Drezna i zaraz wystawią Niemiecki Championat.