-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
[quote name='karina1002']Najnowsze kapcie mają się dobrze. Przeżyły już tydzień z Marleyem i nie mają uszczerbku :eviltong: . [B]Angelika[/B], czy psiak jest już u Ciebie?[/quote] [B]Karina[/B] Koleżanko Droga welcome ! :lol: ja poproszę o szczegóły wakacji ;) i o szczegóły, czy Twój Nader Cierpliwy Mąż po swoich urozmaiconych wakacjach ze wszystkimi zwierzakami nie wystawił Ci walizek za próg :razz: Frida już od 1,5 tygodnia jest u Angeliki :multi: - już przytyła 3 kg - początkowo ważyła 12 kg - a wet ocenił, ze ma dojść do 30 :crazyeye: - ale Angelika po przeprowadzce na wieś "pod" - chyba nie ma jeszcze netu ...ale wielkie dzięki za trzymanie ręki na pulsie :lol: - postaram się wykorzystywać nadal Twoje wątki, skoro takie szczęśliwe :lol:
-
Wilczarzowata już u swan- relacja z wesołej podrózy i zdjęcia
kinga replied to olekg89's topic in Już w nowym domu
albo dopukać trzustka - - wyżlica, która miałam na tymczasie - wtarabaniała wszystko, aż jej się uszy trzęsły - i była w świetnym humorze - a chuda jak szkielet :shake: obecni właściciele zdiagnozowali ją, wyszła niewydolność trzustki, więc suka dostaje dożywotnio enzymy przed posiłkami - i dalej ma wilczy apetyt, bo to jest ponoć typowe - ale już ciut przytyła i ma się świetnie -
Wilczarzowata już u swan- relacja z wesołej podrózy i zdjęcia
kinga replied to olekg89's topic in Już w nowym domu
no? no?? no??? -
[quote name='Camara'] coś mi sie przypomniało... nie mogę się domyślić, [B]dlaczego ostatnio wszyscy mnie unikają???[/B] wiecie coś na ten temat??? :cool3::cool3::cool3:[/quote] bo Ty jesteś dobra jako importer :lol: jako eksporter - do luftu :shake: ... ja na przykład Ciebie - jako importera - bardzo lubię :p ale już gdybyś chciała mi wcisnąć jakiegoś nie daj Bóg kaukaza - to mając w pamięci drogie koleżanki Kasie i Biafrę - uciekałabym gdzie pieprz rośnie :scared:
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']Kinga, ja mieszkam tam, gdzie: kiedy Ty się bierzesz za koszenie trawy, ja mam juz na sobie pidżamkę :evil_lol: i podziwiam gwiazdy na niebie ;)[/quote] hi hi, bo nasze rozmowy tel. z Camarą wyglądają jak nie przymierzając dwóch blondynek :evil_lol: : ja, zasapana: - oderwałaś mnie od koszenia trawy Camara: - od JAKIEGO koszenia trawy? :-o kosisz po ciemku? ja: - po JAKIEMU ciemku? :-o Camara: - no przecież już latarnie pozapalane i noc na dworze ja: - JAKIE latarnie? :-o przecież jest zupełny dzień i widać słońce Camara: - JAKI dzień? :-o (dla wyjaśnienia osobom postronnym: nie mieszkamy na różnych półkulach, ale w tym samym kraju :evil_lol: ) -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
skąd u Was wszystkich te burze? :-o :-o :-o no ja nie wiem, gdzie wy mieszkacie :shake: - u Kasi krypty na wawelu pozalewało i duch krwiozerczy w psy wstąpił - u Pauliny burza jakiej na oczy nie widziała... ... a u mnie bezchmurna noc z gwiazdami ;) - krypty nie zalane ( bo ich nie ma :eviltong: ), psy nockę przespały jak trusie... -
ja właśnie wyczytałam na jakimś innym wątku, ze kolejny nowy właściciel ma kłopoty z zalogowaniem się na dogo - nie dostaje maila aktywującego - tak samo jak P. Jola :mad: mam nadzieję, że to są kłopoty naprawdę przejściowe, bo szkoda by było strasznie, zeby wątki takie choćby jak ten - marły śmiercią naturalną z powodu jakichś kłopotów technicznych :angryy:
-
Niezwykły Tezeusz - cud w schronisku, już w domu
kinga replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] [B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9843/tezeusz3uu1.jpg[/IMG][/URL][/B] [/quote] o chorobcia :shake: mamy w Koszalinie jego brata bliźniaka :shake: - [B]Kojaka [/B] - dwa prawie-labki :placz: : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7476/kojak2et3.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Kasie'] Kingo, ale moje zdanie które cytowałaś było złożone, czy oba zdania składowe zostaly zrealizowane? złożone :p . a co - jestes zainteresowana, aby mój tymczas stał sie Twoim docelem? :lol: a teraz Shogun - pies, który myśli, że jest świstakiem ;) ... a serio - to pies, który wykonywał kolejno komendy pracownika - siad, - łapa, - poproś... :crazyeye: :
-
przepraszam bardzo, umknęło mi, ze pytanie pozostawiłam bez odpowiedzi :oops: u Foresta wszystko cudownie. :lol: 1. wygląda jak BRODACZ MONACHIJSKI :loveu: :loveu: :loveu: - tak podobno wszyscy mówią :lol: 2. numeru z ustalaniem hierarchii domowej nie powtórzył, chwała Bogu :razz: 3. wszyscy pytają Forestowego Państwa, czy mają go od szczeniaka :p - tak wpasował sie w rodzinę... na co Pani Jola odpowiada z satysfakcją, ze to jest pies ze schroniska wzięty dwa miesiące temu 4. zasadniczo jest kulturalny i dystyngowany... zasadniczo :p . Raz jeden ubiegł gości zaproszonych na grilla... i zeżarł wszystkie kiełbaski przygotowane do grillowania :oops: 5. a poza tym wszystkim ... jest jak "brakujący puzzel, który się odnalazł" - prawda, ze pięknie powiedziane? 6. Pani Jola zresztą usiłuje sie zalogować na dogo - żeby pisać o Foreście Brodaczu Monachijskim :evil_lol: - ale jakoś na razie nie widać efektów :niewiem: 7. proszę więc tym razem uwierzyć mi na słowo - i uzbroić się w cierpliwość... :lol:
-
[quote name='Kasie']Tymczasowy tymczas sobie zostaw ale wracaj do psów... ? namyśliłam się. Twoje słowo jest dla mnie rozkazem :p czy powrót do psów mogę zacząć od pokazania Shoguna - wilczura, który myśli, ze jest świstakiem? :lol: ...pokażę Wam go tylko wtedy, gdy mi obiecacie, że nie zostawicie mnie z nim na pastwę losu... :razz:
-
[quote name='Kasie']Koleżanko Kingo, Drachma jest po prostu rozbrajajacą babcią. Ale Ty byś sie wstydziła robić jej zdjęcia gdy ona tkwi w błokim śnie, nieświadoma jak śmiesznie wyglada. To tak samo jakby Twój mąż zrobił Ci zdjecie jak śpisz z otwartą buzią i wkleił na dogomanii. Miło by Ci było? A później znając dociekliwość Camary dochodziła by do Twojego wieku po zębach na przykład... Koleżanko Kasiu. 1. Drachma nie jest babcią :mad: . Ona ma tylko 10 lat :p . I będzie żyła drugie tyle :lol: . 2. ząbeczki zawsze miała do luftu :oops: . małe, krzywe i wybrakowane :oops: . 3. KIEDYŚ muszę jej robić zdjęcia :niewiem: . A ona jak nie śpi - to rozmyśla. Przy czy w obydwu przypadkach wygląda niestety podobnie. 4. natomiast ja nie potrzebuję spać, zeby na zdjęciach wyjść tak, ze Drachma przy mnie wygląda jak gwiazda. :placz: :placz: :placz: Właśnie przeglądałam zdjęcia z wakacji - zastanawiając się, jak to możliwe, zeby normalny człowiek ( czyli ja :p ) na wszystkich zdjęciach bez wyjątku wychodził jak jakiś wybryk genetyczny :eek2: 5. stan mojego uzębienia pozostawię bez komentarza na forum :cool1:
-
[quote name='Kasie']Nie podejrzewałam Cie kolezanko Kingo o taką zdradę branży :shake: Tymczasowy tymczas sobie zostaw ale wracaj do psów... ? Koleżanko Kasiu. a do czegóż ja mam wracać? :placz: psy, wielkie i kudłate w szczególności: - żrą dużo - brudzą - śmierdzą - gubią kudły nawet jak śpią - i nawet jak śpią - wyglądają kretyńsko :placz: :
-
koleżance Paulinie dziękuję za precyzyjne wyjaśnienia, ze z tymi potworami nie łączy mnie NIC :shake: gwoli ścisłości: jakze bym śmiała sama z siebie pokazywać takie bestie na dogo :shake: , sugerujac, ze ktoś z czytelników może pogrązyć sie w nieustających kłopotach po zaadoptowaniu takowego :oops: je sobie koleżanka Camara kazała sprowadzić na południe :p - O-B-Y-D-W-A, o czym nieustająco wszem i wobec przypominam :razz:
-
jakie znowu psy...jakie psy... ??? :siara: zbieżność kaukazów z Koszalina z kingą z Koszalina jest zupełnie przypadkowa :niewiem: ja już nie handluję psami :shake: , a zwłaszcza jakimis chamowatymi i niewychowanymi, a jeszcze chorymi... brrrrr! :shake: teraz "robię" w koteczkach :loveu: - mój najnowszy tymczasowicz :loveu: :loveu: :loveu: :
-
[quote name='Kasie'] Lincoln mądrym psem? :stupid: Kasiu Droga Koleżanko. informuję Cię, ze WRÓCIŁAM i WSZYSTKO CZYTAM WSZYŚCIUTKO bardzo proszę nie robic publicznie z Lincolna przygłupa :angryy: , bo jeszcze poczuję się winna i w ramach rekompensaty podeślę Ci kolejnego wielkiego psa, domniemując, że ten będzie mądrzejszy
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
kinga replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
no i Paulina jak widzisz zrobił Ci się na wątku tłok :p więc żeby był jeszcze większy - to ja się dopiszę :lol: - ale nic mądrego nie napiszę :niewiem: - bo nie chce mi się :oops: występuję jedynie jako TŁUM :loveu: - ku poprawie humoru Pauliny :lol: