-
Posts
5623 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
NIKT DO NAS NIE ZAGLĄDA :shake: jedni oddają sie nauce przez N inni szlajają sie po innych wątkach na dogo, nie wiadomo, po co a Brutus rozpaczliwie czeka :placz:. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] ZA KILKA DNI BĘDZIE UŚPIONY. RATUJ BRUTUSA![/quote] kolejna sprawa na dogo nie-wy-jaś-nio-na :shake:, i to przy milczacej aprobacie większości ... bardzo przykro, ze TE DWIE osoby, które powszechnie są znane jako pomagające psom w potrzebie i cieszace sie szacunkiem (części) użytkowników forum - dopuszczają się takich rzeczy :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: dlaczego nie chcecie dać temu biedakowi jeszcze jednej szansy? wczujcie się w jego duszę, jak on się musi czuć... :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Proszę o zmianę Tytułu: ZA KILKA DNI BĘDZIE UŚPIONY. RATUJ BRUTUSA![/quote] wyślij koniecznie pw do Camary, zdaje się, ze to ona założyła ten wątek - mimo, że teraz wcale tu nie zagląda :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
:angryy:I pomyśleć, ze to DWIE OSOBY zalogowane od dawna na dogomanii tak postępują :angryy::angryy::angryy: na razie nie wymienię ich nicków - bardzo proszę, aby [B]same[/B] wypowiedziały się na tym wątku, co zamierzaja zrobić z tym biednym psem ...zanim będzie za późno :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Brutus - ma najwyżej PARĘ DNI na znalezienie domu. [B]POTEM UŚPIENIE !!!!!!!!!![/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']W każdym razie Brutusek [B]niestety [/B]nadal jest u mnie. ...).[/quote] czyli zawadza. przeszkadza. komplikuje życie. uniemożliwia inne zajęcia. odbiera radość dnia powszedniego. krótko mówiac: jest Murce kulą u nogi. taaaaak....... a co sie na ogół robi z psem, ktory na zapadłej wsi, bo chyba tam Murka mieszka, jest komuś kulą u nogi? Jego życie jest w niebiezpieczeństwie!!!!!!! :placz: Jeszcze dzień, a zostanie uśpiony!!!!! :placz::placz::placz: ( [SIZE=1]no, wreszcie udało mi sie gdzieś upchnąć ten cytat - tydzień czekałam na okazję[/SIZE] :razz:) [B]HEEEEEEELPPPPPPPPP!!!!!!!!![/B] [COLOR=red][B](UWAGA: TERAZ NASTĄPI PARĘ STRON WĄTKU, GDZIE BĘDZIE O TYM, ŻE BRUTUS MOŻE ZOSTAĆ UŚPIONY. W RZECZYWISTOŚCI NIC MU NIE GROZI, TO TYLKO GŁUPIE I NIEDORZECZNE POSTY. BARDZO PROSIMY O NIE DENERWOWANIE SIĘ... ;-)[/B][/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']Kinga, hopaj! jak zaprzestaniesz, to będzie ogromna strata dla ludzkości :shake: [B]dla Brutuska jakby... mniej[/B] :evil_lol: )[/quote] nie będę hopać. NIE BĘDĘ. chocby mnie Camara na kolanach prosiła...:modla::modla::modla::modla: - nie będę i już. :shake::shake::shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Kinga, nie czuj sie samotnie. napisala wydry, w l. mn. i nadmorskie. To jakby o nas obu....:shake:[/quote] tak sie łudziłam...ale ciebie wtedy nie było :shake:. JA byłam solo. podła i fałszywa jest, ot, co. :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko'] Nie tak jak te wydry morskie.[/quote] ot, i masz. ...te przyjaźnie internetowe. na koniec wyzwą - i to nawet nie na pw - tylko na jakimś wątku jakiegoś kundliszona, co to człowiek chciał pomóc...:shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'] (odpisałaś na wczorajszy mail???)[/quote] a co Ty się ze mną teraz poprzez dogo kontaktujesz, Kolezanko? :crazyeye: pu-bli-cznie? :razz: telefonu już do mnie nie pamiętasz? :shake: (ps: maila muszę przekonsultować z wierchuszką, moze uda sie dzisiaj, bo muszę odebrać samochód od mechaniaka, a stamtąd blisko do schr.) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Chciałam brać?? W CAŁOŚCI? Nie dawałaś. .[/quote] jak tu zniknąć z wątku z klasą, skoro Główna Interlokutorka nie rozumie, CO piszę :shake: CIEBIE nikt nie wyadoptuje, Koleżanko, CIEBIE... bo chciałaś BYĆ WYADOPTOWANA parę postów wyzej a swoją drogą - to nie wiem, co lepsze - brać [U]na własne zyczenie[/U] nieadoptowalne potwory - czy mieć cuda w schronisku - i każdego dnia drżeć, czy ktoś zupełnie przypadkowy, albo jeszcze gorzej, ich nie weźmie - i ślad zaginie na amen ( te najcudniejsze,duze - w sam raz na łańcuch) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']teraz to muszę wkroczyć i to OSTRO :diabloti: Brutusek jest świetokrzysko-lubelski. Ewentualnie krakowsko-janowski. [B]Ale proszę go nie nazywać koszalińskim psem. NIGDY :mad:[/B] [B]Nie jego winą jest (biedaka jednego :-(), że ma pecha w życiu i trafia albo na nieodpowiedzialnych właścicieli albo na koszalińską opiekunke wirtualną [/B]choćby tylko w 50% :shake: :evil_lol:[/quote] ha :diabloti: skoro tak - to sama go sobie hopaj, hop hop hop :huh: ja stąd spadam. ewakuuję się. ...i ślad po mnie zaginie... a nadmorskie sosny będą tylko szumiały pieśń przeszłości, ze byłam tu kiedyś...zanim śladów moich nie zawieje piach... ( literacki akcent na do widzenia :roll: - o rany, ale rzewnie :crazyeye:) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']No to już doopa zbita. NIKT nie weźmie tego Brutusa. NIKT.[/quote] ani mar.gajko :shake::shake:, bo ona nawet nie w kawałku koszalińska ...to ja już tracę cały optymizm na tym wątku :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Katcherine! Plisuję [B]adoptuj mnie[/B] Plissssssss[/quote] :shake::shake::shake: musiałabyś być z Koszalina -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']30,50 przeciez Ci napisalam ze jest najdrozszy.....a Ty mi nadal nie wierzysz :placz:[/quote] hmmmm.... przemnożyłam :crazyeye: no - to poszaleliście, nie ma co :oops:. ... Lincoln moze się schować do mysiej dziury :shake: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] No i pomyslec ze mogliby za jednego Dropka adoptowac 433 psy......[/quote] przepraszam, bo chciałabym przeżyć szok precyzyjnie, zanim przemnożę: 433 psy razy 20 zł czy razy 30,50 zł? :p -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']20 zł; [B]20 złotych[/B] ).[/quote] [B]30 złotych 50 groszy :roll: -[/B] tyle samo, ile Lincoln[B] :roll:[/B] gdzie, pytam sie, wy znajdziecie psy rasowe za TAKIE pieniądze? :angryy: [B]...a co u Brutusa?????????[/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine'] To sie nazywa pies z talentem :cool3:. W kazdym razie te 20 zl w schronisku jest taka kropeczka nad I. :evil_lol: I nie placz- nikt zwrotu kosztow nie chce- ale nadal nas to plasuje w czolowce.[/quote] aaaa... czyżby maleństwo cos nadgryzło? :-o zezarło? :crazyeye: urozmaiciło sobie monotonię życia? :loveu: Katcherine - zawsze, odkąd pamietam, powtarzałaś, ze lubisz psy z inwencją... :roll: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]Brutus sie przypomina....[/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']KInguś, tak się przejęłam tym daszkiem Twoim... A jakby go tak dać ... w połowie wysokości drzwi, coby się delikwent lekko pochylać musiał; to AWANGARDA by była.[/quote] [B]BRUTUS HOPSAJ NA PIERWSZĄ!!!! [/B] (zeby nie było bana) Mariolu - to Ty już sie rzeczywiście musisz nudzić :crazyeye:. - z daszkiem walczę nadal... AWANDARDĘ to inwestor będzie miał na poddaszu - okna będą mu się konczyły mniej wiecej na wysokości szyi :razz:, na szczęście to na jego własne zyczenie ;). (ale nie mogę, nie mogę sobie robić z niego jaj :placz: - bo ona ma b. znanego syna - muzyka...wiec poniekad pośrednio obcuję z Wielką Sztuką przez duze SZ. :loveu:) -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Brutusa to już [B]nie ma dawno[/B]. A samoglow był tu jeszcze dzisiaj, a nie ma.[/quote] Brutusa nie ma dawno :placz:. A samoglow nie ma niedawno :placz::placz:. - co w sumie na to samo wychodzi - ubywa nas... :niewiem: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Gdzie Samoglow jest? !!!!!![/quote] powinnaś się raczej zainteresować... GDZIE BRUTUS JEST? :niewiem: Brutusku, gdzieś Ty sie nam zapodział w bezmiarze offów i dygresji? :placz: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Bo cię qrna nie lubi!!!! Pewnie.[/quote] ale czy ja komuś obiecywałam, ze będzie łatwo, tanio i przyjemnie? :crazyeye: - jak ktoś chce mieć szybką przyjemnosć bez konsekwencji i zbędnych kosztów... - to idzie pod inny adres. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']Dropek- Ramirez przebil Lincolna :razz:. Kwota jest scisle tajna i jej nie ujawnie NIGDY. Ale czuje sie zaszczycona posiadajac w rodzinie psa...z Koszlina :loveu:[/quote] [B]Katcherine [/B]- on był młody!!!!! :placz: i zdrowy!!!!!!! :placz: ... tylko dzieci nagle dostały na niego alergii :placz: ...dlaczego.... dlaczego mi to robisz :flaming: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
kinga replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']A po co Ci te gwiazdki??? Po co??? !!!!![/quote] a bo się ładnie graficznie komponują z czarnymi literkami na błękitnym tle ;). Taki akcent kontrastowy ;). ( no przecież tam nikt nie napisał: WEJDŹ I PRZECZYTAJ KONIECZNIE :shake:. Gwiazdki - po prostu gwiazdeczki ;))