[quote name='Iwax']A ja od paru lat zakochałam się w takim oto namiocie, jeszcze jak byłam w Finlandii zobaczyłam mnóstwo tych namiotów. Z początku namiot jak namiot, jeden lepszy, drugi gorszy: najważniejsze by pies nie zmókł. Potem siedziałam sobie na wystawie w Estonii i czekaliśmy na BISy i obok mnie jedna pani sobie zaczęła taki namiocik składać-sama jedna , powolutku, zapakowała do niewielkiej torby i se poszła. TO BYŁO TO. Od paru tygodni mam to cudo , ale i u nas juz widuje się ich coraz więcej .
[URL="http://www.petenkoiratarvike.com/n%C3%A4yttelyteltat_cat_2140.html"]http://www.petenkoiratarvike.com/näyttelyteltat_cat_2140.html[/URL]
[/QUOTE]
Kupowałaś ten namiot w tym sklepie z linku?
Kurczę, szukam w polskich sklepach, ale nie widzę...albo nie umiem szukać...