-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
Ma dom. Spanielek Ludek- wyniszczony staruszek wyrzucony z auta.
cockermanka replied to Madzior.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Madzior.']Jacy tam opiekunowie..[/QUOTE] Dlatego dałam cudzysłów....nie chciałam się niecenzuralnie wyrażać.... Szkoda,że nie mam możliwości przygarnąć staruszka...ale z mojej dziesiątki trzy to już weterany... -
Ma dom. Spanielek Ludek- wyniszczony staruszek wyrzucony z auta.
cockermanka replied to Madzior.'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do biedaka. Aż trudno określić dotychczasowych "opiekunów".... -
[quote name='Asia & Ginger']A przecinak to niby do czego? Widzisz jakieś filce?[/QUOTE] Asia, u Greya przecinak jest niezbędny do wszystkiego. Koniecznie własnej roboty. :evil_lol:
-
Od razu pies inaczej (lepiej) wygląda!
-
Pojemniki są po 29.99 - wyglądają porządnie...i dumna jestem z siebie,że się oparłam...mimo,że są z cockerkami.. :D Z zabawek były aporty i ptak sznurkowo-piłkowy za 9.99 - uznałam,że wolę dorzucić parę złotych i kupić coś fajniejszego w TK Maxx. Były też kolorowe automaty po 29.99.
-
[B]rashelek[/B], ja piorę praktycznie wszystkie psie zabawki w pralce,z proszkiem, ale bez płynu do płukania i jest ok. [B]Marta_Ares[/B], będę po południu w Biedronkach,bo szukam czegoś z poprzedniej oferty... ;)
-
A ja bezskutecznie szukam misek do klatki (pojemność 600-800ml), mocowanych jak ta (czyli na dwie śruby): [url]http://groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=7971[/url] Ale z takim sposobem lokowania miski,jak tutaj....czyli miska wkładana w obręcz. [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311759,miska,do,klatki,srednica,21,cm.html[/url] Przy moich żywiołkach miska z pierwszego linku nie zdaje egzaminu...
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
cockermanka replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
To dobrze,że humorek dobry i chęć do zabawy jest ;) -
Proszę: [URL]http://psgroomer.pl/[/URL] zakładka [URL="http://psgroomer.pl/konkursy.html"]MASTERS GROOMING SHOW Wyniki[/URL]
-
Rzeczywiście nie dogadamy się...cocker ze zrobionymi uszami, wyskubaną głową...to pies szlachetny i elegancki...
-
[quote name='Evelynkaa']???????????[/QUOTE] [B][SIZE=2]III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Strzyżeniu Psów MASTERS GROOMING SHOW[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]GROOMER ROKU 2012 i BEST IN SHOW - [B]w tym roku oba te tytuły przypadły groomerowi ze śląska[/B][/SIZE][/B]
-
Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!
cockermanka replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Oj, to wspaniała wiadomość! -
[quote name='necianeta89']Pytanie, kusi mnie powyrywanie włosków z uszów :diabloti: będzie bardzo źle? będę bardzo żałować? :roll: Nigdy nie ruszałam uszów, tylko do zera wycinam środek, no i jak są mega długie po skracam dół. A tak nic nie robimy, również nie ścinamy góry bo mi najzwyczajniej w świecie się to nie podoba........ ale kusi mnie wyrwanie :diabloti: [/QUOTE] Taka głowa wygląda fatalnie. A skracanie dołu uszu tylko tę fatalność wzmacnia... Rozumiem,że chodzi Ci o 1/3 ucha od nasady,z zewnątrz. Wyskubanie w tym miejscu wymaga dużej wprawy i odpowiedniego włosa... Prościej dla Ciebie...i zdecydowanie lepiej dla psa byłoby zdjąć nadmiar włosa degażówkami...
-
Przede wszystkim w takich tematach powinnaś mieć wsparcie hodowcy...
-
Te szczotki nie nadają się dla 4 miesięcznego spaniela (domyślam się ,że to pewnie cocker angielski). Potrzeba jest dość miękka pudlówka. U szczeniaka w tym wieku można "zrobić" szyję, uszy i łapki (stopy),wyrównać końcówkę ogona. W tzw. strefie higienicznej można przystrzyc włos na krótko (tak, żeby nie było widać gdy pies stoi). Można próbować skubać głowę - o ile włos zaczyna wychodzić. Jeśli maluch ma dużo włosa, to trzeba się nastawić na "niedźwiedzia"...do czasu, gdy szczenięcy włos będzie na tyle dojrzały,żeby go można było łatwo wyskubać.
-
Jezu...on był strzyżony w salonie??? Przepraszam, ale to masakra jakaś....włos powinien być przygotowany do strzyżenia, jak pisała Cockermaniaczka...a ten jest powygryzany strasznie - ani jednej porządnej linii....o łapach (stopach) już nawet nie piszę... Jak nie chcesz,żeby bardzo pudlowo wyglądał - zapuść włos na stopach i na kufie...można zrobić naprawdę fajne strzyżenie...
-
Pudel w wersji prawie na zero (czyli 0,5 cm) zupełnie mi się nie podoba... On był kąpany przed strzyżeniem czy po strzyżeniu?
-
O matko...z przodu jeszcze nie najgorzej....ale ten tył...:placz:
-
Aleksandrossa - pyszczek wygolony, więc raczej każda wyjdzie "pudlowa" - mniej lub bardziej ;)
-
Odrośnie. Sfilcowany włos - jak sama nazwa wskazuje - jest jak filc,czyli mocno splątany i zbity...czyli nie ma jak go wyskubać.Chyba,że wcześniej dobrze go rozczeszesz..
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
cockermanka replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Jaki elegant z żabocikiem i w skarpetkach! Na pewno znajdzie odpowiedni domek. -
To jest WKŁAD, a nie ostrze....to zasadnicza różnica.
-
Hmmm..daj namiary na takie ostrza ceramiczne...
-
Ostrzyłam w Szlif Serwisie i byłam bardzo zadowolona.