[quote name='KasiaJessy']
No i co ze czasami nie piszę e zamiast ę bo nie chce mi sie pisać tak .[/QUOTE]
Staranność pisania jest potwierdzeniem znajomości netykiety i wyrażeniem szacunku do osób czytających. I obowiązuje wszystkich forumowiczów.
Jak nie chce Ci się pisać...to nie pisz wcale, bo rzeczywiście tak niestaranne i nieskładne pisanie zniechęca do czytania. No, chyba,że o to Ci chodzi...