Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. W ogóle żadnych informacji nie widzę - tylko stare z zeszłego roku ...
  2. Dobrze,że wynik ujemny. Niech malutka szybko wraca do formy.
  3. My zgłoszeni w ilości 4 + 1 :D chyba zwariowałam ... ;)
  4. Jestem u panienek. Pupi to delikatnie mówiąc idiotyczne imię - całe szczęście,że przestawiła się na Werę :D
  5. Na pewno się ucieszą - bardzo ładne!
  6. A ja myślałam,że w tym roku jest inaczej....ale skoro tak, jak zawsze to baaardzo się cieszę! Coś kiepsko zaglądałam na stronę oddziału. [B] Musia[/B], dzięki :Rose::Rose::Rose:
  7. Najbardziej mi się podoba na tej przedostatniej fotce. Wygląda bardzo dobrze :)
  8. [quote name='weronika7']ja szukam super extra wzorcowej chi a te z w/w hodowli mi na takie nie wyglądają....[/QUOTE] No tak...i dlatego wystawiają się z sukcesami :evil_lol:
  9. [quote name='weronika7']czy tak można w FCI? myślałam ze kupując z fci kupuje prawdziwe rasowe szczenie a tu okazuje się że to takie same pseudo jak nowopowstałe stowarzyszenia?[/quote] Nie, nie można. Miałaś pecha i trafiłaś na związkową czarną owcę - niestety jak wszędzie i u nas zdarzają się takie osobniki. Przypuszczam,że te szczenięta bez rodowodów FCI są zarejestrowane na kogoś innego ... ale to trzeba by było sprawdzić. A sprawę zgłosić do odpowiedniego oddziału ZKwP. [quote name='weronika7']czy istnieją jeszcze hodowle które nie oszukują i rzetelnie prowadzą hodowle?:roll:[/QUOTE] Oczywiście, i myślę że takich jest zdecydowana większość. Z chiłkach to na pewno jest [url]www.zmichelina.pl[/url] - tę znam, ale jest z pewnością dużo więcej prawdziwych Hodowli.
  10. Jest wydarzenie, już udostępniłam. [url]http://www.facebook.com/events/246014728865742/?notif_t=plan_user_invited[/url]
  11. Kastor kocha spanielki :D , tylko nie wiem ilu mają podopiecznych teraz...na pewno Emilia zajrzy tutaj.
  12. Trzeba ją na fb pokazać ...tam zawsze spory ruch i szansa na pomoc większa ..
  13. Dobrze, że chociaż nie błąka się w te mrozy...
  14. Długo się zastanawiałam czy to ucho czy jęzor ... biedna sunia ... może to nużyca? Toffik z kurnika podobnie wyglądał...
  15. Malutka Chanel już w nowym domku!
  16. Rany....skończ z tym spamem!!!
  17. Teraz mamy dwie Chanel. Ta, która pojechała koło Krosna, to starsza sunia z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234822-Chanel-ma-dom-w-kt%C3%B3rym-zwierz%C4%99ta-s%C4%85-traktowane-z-nale%C5%BCytym-szacunkiem-i-mi%C5%82o%C5%9Bci%C4%85[/url]
  18. [quote name='Izabela124.']Na pewno klienci nie zostają ze swoimi pupilami i nie patrzą jak je "robisz". Jeśli tak, to na pewno wyjątki. Poza tym jakoś inni groomerzy z tego wątku znajdują czas by fotografować psy przed i po. Super, że masz swoje zdanie. Każdy powinien je mieć, ale akurat to zdanie nie ma związku z moim postem. To jak, będę mogła Cię odwiedzić i sama na własne oczy zobaczyć jak "robisz" psy? No i czekam na zacytowanie postów gdzie piszę same ochy i achy w tym wątku.[/QUOTE] Izabela...nie czytasz dokładnie ... Grey napisał: [quote]Jak przychodzę do klienta to nie mogę robić sesji zdjęciowej komórką.[/quote] więc jaki Ty salon chcesz odwiedzać...skoro Grey to domokrążca?
  19. Ja miałabym stały domek dla Chanel. Byłaby pod moim okiem ;)
  20. Dzięki ... jeszcze tylko obsada sędziowska i można planować ;)
  21. Trzeba wejść na profil użytkownika i pod nickiem, po lewej stronie masz menu ... między innymi "dodaj do listy ignorowanych" ;)
×
×
  • Create New...