Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. [quote name='Marysia_i_gończy']Oba psie zdjęcia śliczne :loveu: [SIZE=1]To pierwsze byłoby ekstra bez Sundaya[/SIZE] :evil_lol: [/quote] O nie,nie! Najlepsiejsze sa Sundayowe fotki...nie ujmując nic pozostałym modelom;) Kotwory tysz pikne :cool3:
  2. [quote name='ggoga1966'][B][COLOR=red][SIZE=3]Dzieki za "zrozumienie" napiszę gdzieś , gdzie będzie to kogoś interesowało Pa [/SIZE][/COLOR][/B][/quote] ale czego Ty oczekujesz pisząc to tutaj??? To jest wątek spotkań,do którego zagląda kilka osób. Psica powinna mieć swój temat na Psach w Potrzebie,bo tam jest mnóstwo odwiedzających i szanse sa wielokrotnie większe..
  3. [quote name='Jagoodka']A no to macie się nad czym zastanawiać...[/quote] Eee...on juz ma mlodziezowy championat :cool3:
  4. Basskoniusz łapie się na młodzież do 2 lipca...
  5. [quote name='Jagoodka']W czechach sa w ten weekend Litomerice. Ale spaniele ida w sobote :P[/quote] Taaa...jesli to sa te Litomerice za Pragą,to to jest ok.520 km w jedną stronę...więc albo tam,albo Bytom :eviltong:
  6. Właśnie obiecałam zrobić wywiad ,kto sędziuje,bo znjoma od tego uzależnia przyjazd... Mam nadzieje,że w terminie Bytomia nie ma zadnej wystawy w Czechach,która nas interesuje...hmmm...
  7. Nooo...obsada sędziowska całkiem,całkiem..szkoda,że bez podziału na rasy (co mnie do szewskiej pasji doprowadza)...możnaby się wybrać do Bytomia.
  8. cockermanka

    Katowice 2007

    [quote name='Śnieżynka']Pytanko :) czy wszyscy co zgłosili sie do Katowic dostali potwierdzenie przyjecia ??[/quote] ??? Chyba jeszcze trochę za wcześnie na potwierdzenia.
  9. Właśnie - czytam z lekkim zdziwieniem...VIII gr w sobotę...(choc ja wole soboty,bo w niedzielę można "powrócic do żywych" :-)
  10. Heh...mnie też kusi ta wystawa....
  11. [quote name='Loona'] A można na nim wnioskować o zmianę sekretarki? :evil_lol:[/quote] wiesz...spróbować możesz...:evil_lol:
  12. cockermanka

    Opole 2007

    [quote name='flashka-g']A co Cie tak zniechęciło?? [/quote] kompletny b...ehkm..bałagan w papierach na stoliku sędziowskim.:angryy:...ale niestety o skutkach tego bałaganu przekonałam się w dość niemiły sposób - w chwili gdy posłałam wniosek o championat (psica dostała CWC pokonując konkurencję w klasie)...bo okazało się,że CWC mam zaznaczone tylko na oryginale...a na kopiach nie ma:shake: ( znajoma potwierdziła,że u niej było to samo,ale zauważyła porozwalane kopie osobno w czasie ocen i uniknęła tego samego problemu co mój...bo przypilnowała sobie ,żeby wszystko było wpisane-teraz tez to robię:diabloti:) Tak więc straciłam ponad pół roku czekając na championat (miał być na samych dużych CWC,bo małych mamy dużo)...żeby się w końcu dowiedzieć,że nic z tego...tak więc wyrzuciłam pieniądze w błoto,a oddział mimo pisma wyjaśniającego i "zeznań" osób,które potwierdzały ten bajzel nie poczuwa się do czegokolwiek...:mad: A psica jechała do Kielc po kolejne duże CWC...na szczęście z dobrym skutkiem...
  13. cockermanka

    Opole 2007

    Najgorsze to,że i tu i tu by sie przydało - a jak na złość cockery są w tym samym dniu...grrr... ...przepatrzę ,jakie CACIBówki mam jeszcze w Czechach...:roll: Heh...a po zeszłorocznej wystawe "nieco" sie zniechęciłam do Opola...:shake:
  14. Heh..u nas przychodzi niewiele osób na zebrania,więc nie ma problemu z weryfikacją...a poza rym nie ma takiej potrzeby. A tak na marginesie...na naszych zebraniach jest zawsze pani księgowa,która doskonale wie,kto ma opłaconą składkę ;-)
  15. cockermanka

    Opole 2007

    [quote name='flashka-g']Ja w sobote mam shih tzu oraz cocery amerykanskie, [/quote] wiem,czepiam się...[B]coc[COLOR=red]k[/COLOR]ery;) [/B] Ja się ciągle waham między Opolem z Pragą....[B]:roll:[/B]
  16. Chyba nie....
  17. heh...odrastający cocker opitolony maszynką....
  18. [quote name='basia']1260910 Tez rzadko bywam ale czasami się trafia. Zwykle się ukrywam, bo jak jestem "dostępna" to jakieś dziwne typki do mnie piszą..[/quote] słusznie - lepiej się przyczaić:evil_lol: na wszelki wypadek - mój 6847681 witaj [B]Dea [/B]:multi:
  19. [B]Basia [/B]dawaj gg... Ja co prawda baaardzo rzadko mam czas na gg,ale tak na wszelki wypadek,dobrze mieć listeękontaków ;-)
  20. cockermanka

    Katowice 2007

    [quote name='panienkabubu']no tak myslalam ;)[/quote] oj,w Katowicach sekretariat działa bardzo sprawnie - jeszcze nie zdarzyło mi się stać w długiej kolejce-oczywiście ok.godz 9,bo jak jest później to nie wiem.... ;)
  21. cockermanka

    Katowice 2007

    [quote name='panienkabubu']Czy osoby, które jeszcze nie opłaciły wystawy dostaną wcześniej numerek startowy, czy ten numerek będzie do odbioru w sekretariacie na wystawie?[/quote] Na 99% numerek będzie do odbioru w sekretariacie,po okazaniu dowodu wpłaty ;)
  22. Dzięki - udał nam się synuś ;-) Teraz tzreba "iść za ciosem"..sezon przed nami...
  23. Oj,ale dobra mama z tej Kluseczki!
  24. No,no...super - będziemy miały bliżej - jakby co ;-)
  25. [quote name='musia']Czy nikt nie chce powalczyć na Europejskiej???[/quote] Sponsora poproszę....:p - niestety,ale finanse mnie nie puszczą...:shake: chyba,że wygram w totolotka....:cool3:
×
×
  • Create New...