-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
Jak nie stopnieje,to przygotują:evil_lol:
-
Ja już od dawna nie jeżdżę na nartach...i nawet mnie nie ciągnie...a dawniej jeździłam naprawdę duuużo...
-
[B]Hund[/B] -...to tylko krótka przerwa na kawę... ;-) [B]berry [/B]- tam są same biura,jest Regionalna Izba Handlu i Przemysłu,kancelaria adwokacka jakies biuro ubezpieczeniuowe...tylko nasze biuro zlikwidowali ;-(
-
Myśmy mieli biuro nad "Patrią"... super miejsce - wszędzie blisko,urzędy itp...heh...
-
Witaj [B]berry[/B] - ładnego masz piesa :-) Heh...ja też kiedyś miałam biuro blisko zamku...teraz,(od kilku lat) muszę pchać się na drugą stronę miasta :-/
-
Heh..ja nie mogę znaleźć domu dla jednego,małego Kubusia.... :-(
-
Myśmy w ubiegłym roku płaciły w koronach... Heh...w tym roku tez się przymierzamy do Ostravy...
-
Ten sklep tam jest od conajmniej 10 lat (wtedy kupowałam tam farby witrażowe i pędzle retuszerskie). Rzeczywiście piesy mają radochę ze śniegu :-)
-
Moja ekipa już gotowa... ;-) [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/4385/spiochy15ji.jpg[/IMG] dobranoc...:cool3:
-
Ach - Sundayowe portreciki..miooodziooo :-)
-
Wiesz,gdzie jest Bank Śląski na pl.Chrobrego? Idąc od banku w stronę zamku,po prawej masz "studio kwiatowe",a za nim schodki - jeżeli są czynne,to wejdziesz po nich ...i jesteś na podcieniach.
-
[quote name='madziasto4']Chciałabym to zobaczyć :loveu:[/quote] ooo..to nie takie proste,bo całe towarzystwo pakuje się pod kołdrę:evil_lol:
-
[quote name='Crazy Lab']6 psów w łóżku nieźle:crazyeye: . Musi Ci być cieplutko:p[/quote] Przyznam,że są z nich niezłe grzejniczki :cool3: - każdy ma swoje ulubione miejsce,więc zazwyczaj mam po trzy z obu stron :evil_lol:
-
Dla mnie jest oczywiste - w łóżku ... i dlatego mam wyrko o szerokości 160 cm...w końcu gdzieś te sześć cockerów musi się zmieścić (no i ja...),siódma psica śpi zawsze z moja córcią (bo to Jej psica),a dziadziunio śpi na parterze (nie chodzi po schodach),na jednym z legowsk "meduza",które uwielbia.
-
Heh...nie wiem,czy niedrogi (chyba 30 Euro pokój 2os+śniadanie)...ale nam nocowało się tam świetnie [URL="http://www.limba.sk/poslana.php?idjaz_idobj=5_4110&idstranky=543"][COLOR=#0000ff]http://www.limba.sk/poslana.php?idjaz_idobj=5_4110&idstranky=543[/COLOR][/URL] Na stronie co prawda pisze,że psów nie przyjmują..ale wiem,że tam właśnie nocują psiarze (znajomi naszych znajomych z Brna) - zawsze z psami.No i my też byłyśmy z psicą...
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście kufę ma spanielową....a wzrost może być mylący,bo to co najczęściej się widuje na ulicach,to o-mało-co rasowe cockery,które najczęściej są przerośnięte... Te kołtuny,to obawiam się,że trzebaby wyciąć... -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
cockermanka replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='sylwia i boksery']Nie-to był zwykły list. Żaden polecony :p[/quote] Dzięki :razz: -
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
cockermanka replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
Ooo..to może i my możemy do skrzynki zaglądać... Czy to była przesyłka polecona? -
Jak przekonać rodzicó do spanielka
cockermanka replied to spaniel wgw's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Chefrenek'] Twoja córka ma pomoc w twojej osobie.[/quote] Jasne, tylko,że mamy osiem psów...więc to "trochę " różnica. -
Agresja u spaniela. Jak sobie z nia radzic.
cockermanka replied to charminggirl's topic in Wychowanie
Ja bym poczekała z puszczaniem ze smyczy...lepiej chyba by było wziąć dłużsżą linkę - przynajmniej narazie... -
Jak przekonać rodzicó do spanielka
cockermanka replied to spaniel wgw's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Chefrenek']Zaraz ci przejdzie jak pójdziesz do liceum i nie będziesz miała na nic czasu.[/quote] Heh...Chefrenek - nie wiem,skąd u Ciebie taka zajadłość względem Diunusi :shake: Moja córka chodzi do liceum,świetnie się uczy - a jakoś ma czas na opiekę nad psami (i nad szczeniętami - ba! powiem nawet,że robi to naprawdę dobrze) - więc jak dla mnie to nietrafiony argument... -
[quote name='Hund']i tak masz spore wydatki jeśli masz 8 + Kubusia [/quote] Heh...to prawda...mam nadzieję,że kiedyś wreszcie będę mogła wesprzeć schronisko..póki co,trochę łagodzi moje wyrzuty sumienia w tym wględzie fakt,że mam piesa z azylu ...
-
Widzę,że nas tu coraz więcej:multi: Ja,niesety nie mam narazie możliwości,żeby wesprzeć schronisko- nawet zabawek nie mamy na zbyciu,bo mam same psuje w domu:shake: - moja ósemka + Kubuś szukający domku pochłaniają wszelkie dobra finansowe...:roll:
-
Aaa...a ja myślałam,że to mamusia pakowała ogonek,gdzie nie trzeba...a to dzidzia... Wiesz,Gaffa też długo miała fatalny włos na ogonie po dzieciach - włos wychodził prawie garściami,grzbiet ogona był miejscami łysy...byłam przerażona... Wszystko wróciło do normy (tzn.włos przestał wychodzić) pook.5-6 miesiącach...a tak naprawdę,to psica wróciła do normy dopiero teraz...po roku...
-
[quote name='natasza']Wet wykluczył złamanie ale na wszelki wypadek radził unieruchomić aby sie regenerwoał -no ale opatrunek wytrzymuje góra godzinę wiec ostatecznie po kilku próbach odpusciliśmy kolejne .Pies ogonem macha ale jak stoi to końcówka zwisa jak u klaczy:(Podobno to od bólu ale ja sie martwię czy aby na pewno...[/quote] Oj...biedna Whisky :-( Jak nasza Arabella była mała,to też stłukła sobie końcówkę ogona - pani wet założyła świetny opatrunek lekko usztywniający,który trzymał sie doskonale - taka jakby plastikowa siatka,która namoczona w ciepłej wodzie przyklejała się do sierści - potem trzeba było przyciąć kilka włosków,żeby ją zdjąć,ale śladu nie było,a ogon wrócił do formy.