Spanielko_Molly,wiem,że nie ma teraz takich słów,które mogłyby Cię pocieszyć...ja też pamiętam,jak przeżywałaś Katowice.Podpisuję się pod Twoimi słowami - niech ten pirat i morderca zostanie przytłoczony głazem,który ma zamiast serca....
Nie pozwól jednak,aby ten "człowiek" zabił także Twoje marzenia.Molly zawsze będzie w Twoim sercu i nic tego nie zmieni.Ale wierzę,że z czasem znajdzie się jakaś malutka spanieleczka,która znajdzie swoje miejsce na ziemi przy Twoim boku...
Molly
[*]