Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Zapomniałam napisać że ostatecznie zdecydowałam się na 4 cm rogz'a bones on red :) Jak tylko dojdzie wkleje fotki poczwara
  2. [quote name='sator_k_']Że ja też wcześniej Was nie znalazłam. Ma taki pozytywny wyraz pyska, co z tą wielkością (bo ogromny jest, przynajmniej na zdjęciach się taki wydaje) wygląda cudnie. Będę zaglądać ;)[/QUOTE] 76 cm wzrostu,36 kg wagi...dla mnie jest hmm,normalny?nie zauważam jego wielkości na codzień :)
  3. wpadam z rewizytą:) ile Sator waży?
  4. asiunia

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']o ktoś do nas zawitał :multi: jutro będzie więcej :)[/QUOTE] Juz jest jutro :)
  5. asiunia

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']nie ma chętnych ???[/QUOTE] Jestem,jestem:D
  6. [quote name='Ana04']Asiunia, wszystkiego najlepszego! :)[/QUOTE] Dziękuje bardzo :) Dzisiejszy pokrakuś z Pańciem i ze mną:) [IMG]http://i56.tinypic.com/fegnwo.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2a4p9bl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/nx1dnn.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/11t6cer.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2rmscxl.jpg[/IMG]
  7. My się już co prawda w tym wątku pokazywaliśmy,ale teraz transformacja wydaje mi się uległa zakończeniu :) [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/uploads/doc/20090703_092516_tn_DSCF3193.JPG[/IMG] 9-cio tygodniowy pokrak [IMG]http://i26.tinypic.com/2wpsefa.jpg[/IMG] i 16sto miesięczny
  8. [quote name='malajka']dokadnie, jak się chce to można:) [/QUOTE] Pewnie,troche pracy to kosztowało,codziennych ćwiczeń,ale nie wyobrażam sobie żeby 40 kg pies robił ze mną co mu się podoba:shake:
  9. [quote name='Iza.']Owczarek spokojnie na smyczy ? Hahahaha powiedz mi gdzie, bo ja jeszcze nie widziałam :diabloti:[/QUOTE] Zapraszam do siebie,adres na PW:eviltong:
  10. Super!Postaramy sie wpaść z pokrakowatym :)
  11. [quote name='Ana04']Jak fajnie :loveu: A następny miot jest planowany kiedy? :D[/QUOTE] Na przełomie 2011/2012...to hodowla która raz w roku ma szczeniaki...Chyba że w międzyczasie pojawi się jakieś ciekawe skojarzenie to pomyślę nad przyspieszeniem decyzji :D
  12. [quote name='Smile of Red Witch']Rinus dzięki za info ;) chyba zamówię ją dla Akiry ;), myślicie że Aki będzie dobrze wyglądać w takim motywie??[/QUOTE] Ładnemu(a raczej ładnej)we wszystkim ładnie:multi: Co doradzicie dla tego pana?Myślę o rogzie 4 cm ale nie wiem jaki wzorek,ewentualnie ED:cool3:[IMG]http://i26.tinypic.com/2wpsefa.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Ana04']Szykuje się poczwarowi kolega? :D[/QUOTE] Koleżanka;)niestety nie z tego miotu,ponieważ urodziło się az 8 chłopców i tylko jedna sunia,zamówiona długo przed kryciem:roll:Czekam na następny:cool3: [quote name='przeszlus']Witanko :) Widziałem was na owczarkowym forum z ukrycia oglądałem wasze zabawy z frisbee :p[/QUOTE] Witamy i miło nam :evil_lol:
  14. Tym razem nie poczwar,ale zaległe fotki z wizyty w hodowlii ARS ROTTIS FCI
  15. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:shake: wiele jeszcze muszę się nauczyć zwracam honor w takim razie :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Choćbyś nie wiem jak się starała i tak nie dorównasz mistrzyni :P
  16. [URL]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/Benowy/IMG_0041.jpg[/URL] słodziutki gremlinek:D
  17. [quote name='olekg89']Musisz znaleźć sobie sponsora :P[/QUOTE] albo sponsorke :P
  18. [quote name='sunshine']Haha nie wiedziałam:D Sory resory... tak często tu bywam że mi się nadrabiac potem nie chce :D hyhy Faktycznie nie wiedziałam:D [B]A ja cwaniak wole zapraszać bo łatwiej jest gościć aniżeli dojechać w moim wypadku:P. [/B]P.S dzisiaj było goraco więc dopiero wieczorem poszłyśmy pobiegać sobie:D znaczy Shira biegła a ja byłam ciągnięta:D[/QUOTE] To się lenistwo nazywa :P
  19. Foty,foty,foty...kolejnaa strona gadania a zdjęć braak :P
  20. Wpadam z rewizytą,galeria przejrzana częściowo niestety z braaku czasu,ale obiecuje nadrobić! Pamir,prześliczny,że też takie psy trafiają do adopcji...
  21. [quote name='polaco92']za ile i gdzie kupila ringo?? i piesek daje rade juz go w loie zlapac??;-> ile Ci wytrzymuje jeden hehe??[/QUOTE] [url=http://www.whippy.pl]tutaj[/url],za 5 sztuk bodajże 75 zł. W locie też łapie,co prawda nie wybija się tak wysoko jak mniejsze i lżejsze psy,ale też mu fajnie idzie. Co do wytrzymałości to wiele zależy od tego jak często i z jakim entuzjazmem się bawi;) Pestka,sunshine-dziękujemy baaardzo:loveu::Rose: [quote name='olekg89']Polaco92-tylko frisbee z ONem to dopiero po rtg stawów.Póki rośnie jak najwięcej pływania dla wzmocnienia mięśni i nie obciążania stawów.Potem jak ma mięśnie to nawet dysplazje da sie przeżyć.[/QUOTE] Dokładnie tak:evil_lol:
  22. Dziękujemy za odwiedzinki,obiecuje wpaść z rewizytą;) [img] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_dl55TMHBeWQ/TCw4yUCx1AI/AAAAAAAAA5U/WmrOreLO9-Q/s640/DSCF2435.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_dl55TMHBeWQ/TCw504xIA5I/AAAAAAAAA6o/xlupoNLFZRM/s640/DSCF2455.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_dl55TMHBeWQ/TCw7O9Ny6uI/AAAAAAAAA8U/x5hesIdyrDk/s512/DSCF2479.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_dl55TMHBeWQ/TDDSoN4PyLI/AAAAAAAABI4/ZblA81vlk88/s640/DSCF2660.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_dl55TMHBeWQ/TDDOMbn-LQI/AAAAAAAABGw/J7Ye7A_xTQI/s640/DSCF2622.JPG[/IMG]
  23. [quote name='olekg89']Wkleje pare fotek zeszłorocznych :P Autorstwa Asiuni (nie pytam czy moge ,bo wiem ,że moge xD) [IMG]http://images38.fotosik.pl/184/6c7c1f3ecf24bf4b.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/188/12f8c15dca96f7e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/188/13148382f73bd5ea.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/184/654d80460552edf5med.jpg[/IMG] boże jaki ja jestem sexowny. [IMG]http://images49.fotosik.pl/188/21a48212ca9a094e.jpg[/IMG][/QUOTE] Uwielbiam Cię za tą pewność siebie...:P
  24. [quote name='olekg89']Boże spraw ,żeby mój paskud wybarwił się na takiego pięknego psa błagam błagam błagam.[/QUOTE] No way...będzie taki brzydki jak mój :evil_lol:
  25. [quote name='olekg89']Asiunia-rzuciłem rzuciłem na 3dni xD i znów jaram jak smok :P[/QUOTE] Hahaha my z S. doszliśmy do wniosku że taniej nam wychodzi palenie niż nie palenie...Ilości żarcia które razem pochłanialiśmy w ramach niepalenia znacznie przekraczały nasz fundusz :P
×
×
  • Create New...