Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. nie dodzwonilas sie bo ZK ma urlop podajrze do 16 sierpnia ja sie jednak zdecyduje na szkolenie w ZK od 4 czy ktos jeszcze sie wybiera???
  2. Agatha super ze sie zdecydowalas ,widze ze w tym pociagu bedziecie mieli niezly ubaw a moze tam caly zlot przeniesiemy :wink:
  3. to jak?? czkeam na glebsze propozycje sobota mi pasuje ale to najlepiej przed poludniem lub tak ok 19
  4. wiec jak ktos chetny na spacer czy dopiero w weekend,jakie propozycje?? :)
  5. no to czekamy cierpliwe do poniedzialku ,a moze komus sie uda wrzucic wczesniej tu :D
  6. a jutro sie ktos moze nie wybiera na PM??
  7. No to ja tez sie pochwale ... zapraszam do ogladania fotek http://speedy.pl/anyname/wypad/ Amstaff tez moze byc juczny i w dodatku dzielnie nosila swoje jedzonko i nie miala nic przeciwko ,wrecz hasala z juka po lasach :D
  8. Niech bedzie wesolo,przynajmniej wam szybko czas zleci w milym towarzystwie i w dodatku bedzie wam wesolo ,tylko pozazdrosic wrazen . zacznijcie tam juz pstrykac fotki :D
  9. no wlasciwie to masz racje ,tylko z drugiej strony ta babka ma pewnie chody u naszego administratora i innych ti sprzatajacuch podworka ,wiec oni moga zrobic najazda tego typu ze np mam nie zarejstrowanego itp itd duzo ciekawych rzeczy poprzez znajomosc mozna zalatwic wole ja ciachnac na goraco
  10. no my tez jutro bedziemy na tej polance za duza fontanana i przy pubie (amstaffka ciemno brazowa + 2 osoby ) mam nadzieje ze uda namsie jutro byc
  11. :o wooow niezla porcja i twoj pies to wszystko zjada?? ja bym bardziej dodala do mieso jakies weglowodany (makarno ryz czy jakis wypelniacz) moim zdanien za duzo dostaje surowego miesa
  12. Matti , ja nosze ze soba tel kom ,bo wiem ze te suki ktore chodza na spacery sa zawsze bez smyczy obryz czy kaganca .Z jedto juz sie posprzeczalam bo sie jej ON zucil na moja a ja z pretensja do niej ze jej pies nawet bez obrozy biega .A ona na to ze to taki mlody malutki pieseki ze tylko chciala sie bawic ...jaaaasne rzucajac sie z otwarta morda na moja wiec ja nosze ze soba tel kom zeby zadzwonic po straz czy po policje nie bede asobie pozwala na to zeby moj pies i ja zebysmy byli pokrzywdzeni .A tak poza tym to staram sie omojac te wszystkie suki ,ale jak mam to zrobic skoro ich jest 3 czy 4 i wszystkie na moim podworku :-?
  13. no ja chetni bym sie przeszla ,wczoraj mi sie bardzo podoabalo tyle psiakow a dzis w dodatku pogoda dopisuje
  14. teraz sytuacja jest na tyle klarowna ,ze odpowiedz jest chyba jasna .
  15. czy ktos nie ma ochoty na spotaknie wieczorne na dzis na polach?? bo ja zaraz sie zabieram ze swoja niunia na spacer jakby co dziewczyna w khaki kurtce i amstaff ciemnobrazowy bedziemy ok 18.30-19 niech ktos wpadnie
  16. Ten topic wlasciwie odkrylam przed chwilka bo o Korze dowiedzialam sie odsamej Doroty dorotko, z tego co od Ciebie uslyszalam to powiem Ci tyle ze zrobilas cholernie duzo dla swojej niuni nie masz sie za co obwiniac . Korze jest tam gdzies napewno super skoro"pobiegla do innych psow" co bylo znakiem dla Ciebie ona bedzie zawsze nad Toba czuwala buziaki blaira
  17. tylko ze ty masz jamniora ja ze swoim jajnikiem tez jezdzialm bez ale wiesz amstaffka na kolanach.hehe chociaz ostatnio mi wskoczyla ale u kanara to by nie przeszlo
  18. wlasnie sie dowiedzialam na 100% ze psiaki moga jezdzic bez biletu jedyne co to kaganiec i obroza ze smycza...wiec teraz nie ma zadnych ograniczen zeby przyjezdzac na pola :D
  19. sluchajcie... dzis przeczytalam w metrze ze od 1 lipca 2004 zostala zniesiona oplata(czyli chyba bilet) za zwierzeta i bagaze..czy to znaczy ze nasze psiaki moga jezdzic legalniena gape w kagancach i na smyczy?? heh moze uda mi sie dzis pojawic na polach jak mnie zauwazycie to dajcie znac bo ja jeszcze nigdy sie tam zwami nie widywalam bede miala blekitna chuste
  20. to ja jeszcze raz napisze ze moj znak rozpoznawczy to blekitna chusta dogomaniakow
  21. OK to kto sie jutro pisze na spotkanie na polach mokotowskich i na ktora i gdzie (ja bede miala chuste jak jej nie zapomne-dogomaniacka) no hop hop podejmujcie decyzje bo maqm ochote na spotkanie z psiarzami z prawdziwego zdarzenia :D
  22. hehe nie no...kuba raczej bylby niezla rozrywka dla psow na szkoleniu....i pewnie nasmrodzil by cala okolice ze strachu :D
  23. Rika jest 3 letnia suczka teoretycznie Am.Staffa .Teoretycznie bo nie ma papaierow wiec tak naprawde jest kundelkiem Kurcze a te weekendowe zajecia to mniej wiecej w jakich godzinach ,bo cos mam wrazenie ze co drugi weekend bedzie to kolidowalo z moimi studiami (ale to jeszcze nie jest pewne, oby nie)
  24. JA JA JA !!!!!!! jezeli oczywiscie bede miala kase ale z tego co pamietam mozliwosc wplaty w ratach mam nadzieje ze plany mi sie nie pokrzyzuja i bede mogla byc na tym szkoleniu jestem bardzo ciekawa chcialabym sie czegos nowego nauczyc no i swoja suke tez :wink:
  25. MayaFoxa , na poczatku goraco witam na dogomanii , a po drugie kombinuj tak zebys wpadla i najlepiej z pupilami :D
×
×
  • Create New...