Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Betty a to czemu? fakt ze my sie jeszcze nie poznalysmy osobiscie ale moze bedziemy mieli okazje. Ja dzis tez trenowal nad slalomem ale widze postepy raz nawet sama go zrobila az bylam zdziwiona moza ona matola udaje by smakolyk dostac :roll:
  2. ups przepraszam Flaire , a zarazem dziekuje ze masz jeszcze sile tlumaczyc takiemu tlumokowi jak mi hehe :evilbat:
  3. Zakla ale co tzn "normalnie" wiesz ja zgubilam rytm dlatego chialabym sie dowiedziec co i jak
  4. blaira

    nie lubi dzieci

    U mni niestety tak samo , a moze nawet troche gorzej . Moja nie lubi dzieci i dowiedzialammsie od behawiorzysty ze jest to spowodowane iz dzieciakisa mniejsze i inaczej pachna , poprostu nie toleruje ich w swoim stadzie ja niestety nie mam nikogo takiego kto moglby do mnei przyjsc z dzieckiem a szkoda bo moglabym z nia potrenowac. Faktr ze na poczatku kazano mi chodzic kolo przedszkola i zajomac ja czym innym ale przyznam ze jak ja wstaje to dzieci sa juz w przedszkolu :-? mialam juz nauczke zostawilam na sekunde psa przed sklepem uwiazana i chaps jakies dzieko przed przypadek machnelo treka bo bacia go karmial naszczescie RIka byla za daleko ale drasnela go w reke , naszczescie sie wszystko dobrze skonczylo ....ale martwie sie poniewaz pewnie jak bedzie miala dzieci to ona jeszcze bedzie (oby jaknajdluzej), ale to wcale nie jest mile. Kati a napisz gdzie psiak Ci sie zsikal na cos konkretnego czy podsiebie?
  5. blaira

    CANIS PANTHER?

    czy ja wiem , moze te pierwsze fotki i ladne ale to mnie zalamalo [img]http://www.canispanther.com/CanisPantherMales/jackieb_007.jpg[/img] tego juz ladnym bym nie nazwala
  6. Chiko zarzutow nie musisz Magii robic :wink: zrestza trzeba pamietac o tym ze od samego poczatku to Ty jestes jego Panem i najwiecej z nim czasu spedzas, bo chyba Magia nie zawsze jest u Ciebie dlatego w tym jest pewnie problem w hierarchii. Najlepiej bedzie jak polaczycie sily i pomozesz Magii zeby Olsen ja zakceptowal w hierarchii jak wyzej sobie . Bardz przy tym jak ona nim "komanduje" ale nie wtracaj sie najwyzej w ostatecznosci. Magia a Ty zastosuj najlepiej musztre na takiego twardziela powinno pomoc najwyzej na poczatku za pomoca smakolyku ale zawsze wyjdzie to od Ciebie , najlepiej jak bedziesz miala przy sobie smakolyki u zeby udalo Ci sie go przekonac do niektorych rzeczy komend. Oczywiscie nie przesadzja ze smakolykami czasem wystarczy "dobry pies" i tez glaskanie. Co do musztry to zeby go poprostu skupic na Tobie szyli siad waruj i tak na zmiane oczywiscie bez przesady. To juz jest dorosly psiak i trzeba go trcoeh inaczej ustawic. Na sacerach tez mozesz zmieniac kierunki bez uprzedzenia by zrozumial ze musi byc uwazny bo mozesz np w kazdej chwili zmienic kierunek . Zajmij sie narazie jednym psem najlepiej Olsenem a z ghia nie powinnas juz miec problemow
  7. SLuchajcie a tak orientacyjnie ile takie badanie kosztuje i ile trzeba czekac na wizyte u kardiologa w Elwecie , moze jednak warto chuchac na zimne moja to chetnie biega szaleje ciagnie rozne rzeczy i plywa (nawet w zime) wiec wypadaloby jej cos takiego zrobic nio i pewnie pobranie krwi tez ale to kontrolnie
  8. Zakla jak wolem w dziale agiliti Davie napisal co i jak i na stronie Fortu tez jest :wink:
  9. Rowniez czytalam ta ksiazke i przyznam ze ja zwracam u wage na to czy pies wchodzi pierwszy czy wyprzedza mnie na schodach i czy ciagnie. Na niektore rzeczy jej pozwalam ale potrafie jej powiedziec co i jam zeby sie za bardzo nie rozbestwila niestety za to moja Matka radzi sobie jako tako ale widze ze "mala" nia zadzi a bratem to juz wogole czasem potrafi na niego warknac i pokazac mu kto tu rzadzi. Wiec trzeba psu dac do zrozumienia kto tu rzadzi i wydaje mi sie ze potem powinnas sobie zaczac radzic z olsenem oczywiscie pokazujac nadal kto rzadzi. Chwalic go za dobre postepowanie, sportem tez mozna pokazac swoja wladze zalezy na co sie zdecydujecie powodzenia
  10. Dzieki Nice, mam nadzieje ze Kika sie zjawi i pomoze jak nie to napisze pozniej pw.
  11. Trzymamy mocno ksiuki , leon to twardy gosc bedzie dobrze :wink:
  12. bullowate nie naleza do latwych psiakow, fakt ze w swojego wlascicela sa zapatrzone bo ucszy jezeli ten oczywiscie go zdominowal. No wlasnie dominowanie to jest to co lubia 8) . Z calej trojki tez polecialabym sbt cnie oznacza ze nie bedzie probowal dominowac itp. Podstawa jest dobre wychowanie :D
  13. Sluchajcie czy ktos moze nie karmi L&R?? odkupila bym troche na sprobowanie , a niestety probek i opakowan 1kg jeszcze nie maja a 3 Kg to juz za duzo bo moja czasem potrafi powiedziec afuu na karme. A przyznam ze jestem ciekawa
  14. Ja karmialam psa jzu kilkoma karmami , bo mam taki problem ze moj pies jest alergikiem opdkad dostaje NN jestem bardzo zadowolona i skald tez mi odpowiada czego nie moge powiedziec o innych L&R nawet z wyzszych pulek. Mojej suce smakuje wcina jak szalona i od tamtej pory nie ma problemu z sierscia i wogole . Kupki OK a siersc wyglada rewelacyjnie , waga taka sama chociaz jest po sterylce od ok roku
  15. ooo nie wiedzialam ze podrozalo bardzo mozliwe ze dla nas tez. No wlasnie wszyscy mamy probelm z cwiczeniami bo z wykladu egzaminu nie mamy no chyba ze wlasnie sie nie zaliczy cwiczen :-?
  16. tylko ze warunek na zaocznych za jeden przedmiot to 400zl :( niestety trafilam na dr ktora postawil na swoim i reszta go nie obchodzi :( Boze co ja bym za dst dala w indeksie z botaniki :roll:
  17. No to fajnie tylko narazie jak juz pisze mam duze problemy z botanike co moze spwodowac ze sie pozegnam z sggw, ale staram sie byc dobrej nadzieji
  18. hehehe Zakla twoj pies wie co dobre , burzoj :lol:
  19. chemie organiczna mam w 2 semestrze, ale narazie wieksza grupa ludzi ma problemy zaliczyc botanike :-?
  20. na pierwszym :wink:
  21. ja zaocznie i dziennie tylko ze dziennie na UW a zaocznie studiuje na sggw zootechnike (narazie jeszcze studiuje zobaczymy jak dlugo )
  22. U mnie odpada dowiedzialam sie ze sem na sggw wlasnie zaczyna mi sie 25 lutego :-? hehe no chyba ze nie zalicze tego semestru (tfu tfu tfu)
  23. blaira

    Hodowla psów

    Pania Fiszdon mozna tez dorwac w ZK glownie chyba w poniedzialek (ale niekoniecznie)
  24. Ja tez mam szkole ale wpadne moze troche bym ja zmeczyla , musze sie zastanwic jak to zrobic zebym ja sie nie zmeczyla bo musze na siebie uwazac, najwyzej na dokladnosc bedziemy obic :wink:
  25. blaira

    trening

    nio i co z tym treningiem bo tu jakas cisza zapanowala
×
×
  • Create New...