-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
[quote name='Davie']Dorotko, a my coś tak dziwnie na liście... :roll: Ptaszki jakieś i w ogóle... :lol: :lol:[/quote] Patrzac na godzine wstawiania i poprawiania na liscie moge sie domyslac ze Belgunia juz nie miala sily wpisywac i wpisala poprostu liczbe osob a dane uzupelni pozniej :)
-
Wiecie co.... jestem dzis po treningu ze swoim polrocznym maluchem i przezylam szok na prostej ok 20 mi byly poustawiane 4 hopki i nie moglam dogonic tego swojego karla :o przezylam szok bo poraz pierwszy robil szereg i tak lecial jak szalony ale pieknie to zrobil...jestem z niego dumna...rosnie mi normalnie MP w agility 8) Staffiki jednak tez potrafia :wink:
-
[quote name='lidush']Czy wiadomo w jakiej kolejności na ringu nr 6 oceniana będzie rasa Australian Cattle Dog?[/quote] jezeli rozumiem pytanie...to domyslam sie ze najpierw sy potem suki a jezeli mam pyt rozumiec inaczej to kolejnosc na ringach juz jest podana :) pisze obie wersje tak na wszelki wypadek :lol:
-
[quote name='Polna']a nie będzie jumpingu :( Jedziesz jeszcze z AST-ką ?[/quote] tak jade z sunia jak i z malym....przecierz nie zostawie na sywestra swoich dzieci samych 8) Rozumiem ze termin zgloszen juz uplynal bo dzis juz 12.11.2005
-
[quote name='Polna']Blaira nasz pieski byłyby w jednej klasie :evilbat:[/quote] a co boisz sie konkurencji :P wkoncu w tym roku staffik zostal MP hehe moze mu dorownamy...a tak na serio najwazniejsza jest dobra zabawa a konkurencja szczeniakow jeszcze nigdy i nigdzie nie miala miejsca...zreszta macie dwa przebiegi chociaz masz jednego psa.... a ja tez bede miala z kim polatac hehe :wink: kilka razy
-
Dziewczyny dla was wielkie oklaski i gratulacje sie naleza :laola: :multi: naprawde kawal dobrej roboty formalnosci sa ogolnie w biurze bleeee . Domyslam sie ze nadal duzo roboty w waszym ZK ale napewno zostanie to wam wynagrodzone :angel:
-
[quote name='saJo'][quote name='Polna']to ja się nie załapie :( do szczeniaków[/quote] A kiedy Twoj potwor konczy 8 miesiecy? Bo moj 23 grudnia, ale dostalismy zgode na bieganie w szczeniakach :D[/quote] Fanta z konczy 1 .grudnia 8 miesiecy ale chyba lepiej bedzie jak w szczeniolach wystaruje skoro tez poczatkujacy :wink: ale decyzja nalezy do komisji :)
-
[quote name='TuathaDea'][size=1]tylko tym razem ustawimy tabliczkę "UWAGA CZOSNEK"[/size][/quote] mniam mniam dla mnei mzoe byc nawet tabliczka uwaga podwojny czosnek uwielbiam go :evilbat:
-
[quote name='PsychoSzczurek'][quote name='blaira']w zerowce?? naprawde? przecierz wam tak rewelacyjnie idzie ja sie sama chyba juz odwaze wystartowac w openkach ile mozna w zerowkach...zreszta wy juz nie tacy poczatkujacy bo prawie 2 lata cwiczycie :) :[/quote] ja (Sylwia) to dopiero niecały rok z szejkiem biegam(wczesniej Ula sie tym zajmowała) :P No a w zerówce, bo nadal nie umiemy huśtawki :cry:[/quote] Nie ma was na liscie a do dzis termin zgloszen. Jezeli nie wyslaiscie jeszcze miala do belguni to szybciutko....mam nadzieje ze sie zobaczymy :D
-
[quote name='PARSONRK'][quote name='Polna']to ja daje sprostowanie do list ;) Fanta ur. 1.04.2005 i ma około 37-39 w kłębie, mierzone strzępkami centymetra[/quote] Oj to i ja muszę młodego zmierzyć, bo Ludek napisała, że Milo w "M" idzie.[/quote] No bo do 43 to jest klasa M(z tego co pamietam) moj staffior tez ma obecnie 36 cm 8)
-
[quote name='PsychoSzczurek']to i my sprostujemy: Sylwia Krawczyk biega z Szejkiem, a Ula z Happy(od Eli) w zerówkach :D[/quote] w zerowce?? naprawde? przecierz wam tak rewelacyjnie idzie ja sie sama chyba juz odwaze wystartowac w openkach ile mozna w zerowkach...zreszta wy juz nie tacy poczatkujacy bo prawie 2 lata cwiczycie :) Parsonrk....no po jedzeniu bedzie trudne za to mniejsza rywalizacja bedzie :lol: hmmm albo moze by tez efekt uboczny :sabber:
-
hehehe kondycyjnie ? to ja mam pomysl zrobmy przed startem napierw konkurs kto najszybciej i nawjwiecej zje bigosu...nastepnie kto najwiecej wypije szampana i mozemy biegac :lol: a tak powaznie atmosfera bedzie najwazniejsza , fakt ze wygrana by byla fajna ale czy to jest najwazniejsze :wink: no lae z drugiej strony chcialabym dogonic swojego psa :P
-
[quote name='saJo']Ja mysle, ze skoro tam jest pensjonat to i kuchenka sie znajdzie. bigosik mhmmmm, ja tez cos upichce, ale jeszcze nie mam pomyslu co...[/quote] Ale domyslam sie ze to chodzi bardziej oto zeby to bylo wszystko razem czy na hali bedzie tor ale obok pewnie tez "jadlodajnia" zreszta tak byloby najwygodniej 8)
-
[quote name='saJo'][quote name='blaira'] Moj TZ tez stwierdzil ze chyba bede bardziej zajeta zawodamii psami niz nim samym :roll:[/quote] ja bym wywalila te "chyba" :evilbat:[/quote] napewno ...ale co ja mam poradzic ...skoro on sam nie chce brac udzialu :lol:to bym sie skupila na jego przebiegu 8)
-
Poza tym zapomnialam dodac......Wind :oops: czy bylaby mozliwosc zebys razem z TZ robili wasze cudne fotki? :oops: oczywiscie nie caly czas....ale domyslam sie ze wy na hali ebdzieice mieli lepsze zdjecia niz ja np ze swojego cyfraka(ale oczywiscie te osoby co maja niech biora :) ) Moj TZ tez stwierdzil ze chyba bede bardziej zajeta zawodamii psami niz nim samym :roll:
-
sluchajcie ja tak do organizacyjnej sprawy mam ytanie....czy na hali bylaby mozliwosc zrobienia jakies grilla( nie wiem jak tam jest z wentylacja)bo nie chcialabym zebysmy sie podusili :lol: . Zreszta co uwazacie na temat "grill"(oczywiscie mysialoby byc ich wiecej przy takiej liczbie osob . Rozumiem tez ze kazdy przywozi cos dobrego do jedzenia
-
Polna bardzo sie ciesze ...pewnie sie spotkamy 8)
-
polna masz pw ...moze uda mi sie pomoc. Tylko pisz szybciutko bo za 20 min koniec terminu zgloszen
-
eeeee tam marudzicie w sianku fajnie ...psy do spiwora(buahaha napewnoe wszystkie sie zmiesza :lol: )i cieplutko bedzie. Co do konkursu czy on dotyczy jedynie zawodnikowch dwunoznych czy tez czteronoznych?? 8)
-
eeee w zime tez jest fajna zabwa . W szczegolnosci ze ten maluszek ma od groma futra. Jedyne co to poprostu maluszek nie bedzie robil pewnie hopek na poczatku bo szkoda stawow jak na taki mlodzienczy wiek. Moj ma obecnie 6 miesiecy i sobie bryka poczatkujaco po torze bez wiekszego wysilku oczywiscie.
-
[quote name='belgunia']Prosze spojrzeć i ew. podesłac do mnie uzupełnione dane OK:)? [b][color=blue][url]http://www.agility-psi-sport.strefa.pltesty.strefa.pl/sylwester.htm[/url][/color] [size=6][/size][/b][/quote] Nie wiem do jakiej klasy zapisac Rike...niby cwiczymy troche jednak niektore elementy ma bardzo slabo opanowane(slalom czy tez kolo)ale z drugiej strony ehhh sama nie wiem.
-
Sluchajcie chcialam troche Belguni ulatwic sprawe i tak wstpenie wpisalam osoby ktore sie zglosily tu na forum ze jada...za pomylki liczbo psow czy osob towarzyszacych przepraszam ale to i tak sie zmieni. Osob niektorych nie wpisalam bo nie oglosily sie czy jada czy nie wiec lepiej dopisac. [size=6] [color=red]WSTEPNE ZGLOSZENIA[/color][/size] lista osob chetnych: Belgunia Ty oczywiscie bedziesz wiec Cie nie wpisuje bo to Ty sie zajmujesz wszystkim. 1) Flaire + 1pies 2)Mokka +2 psy 3)Patiszon+2 psy 4)Parsonrk+ l.mn. psow :lol: 5)Polna+1 pies 6)Dorotak+ nie wiem ile noznych wpisac :lol: 7)Viz+ os.tow.+1 pies 8)Wind + TZ + 1 pies 9) TuathaDea+TZ(?)+2 psy 10)Małgoś (hmmm jeju u nawet nie wiem kogo wpisywac napewno TZ , dziecko(?) i ktore psy :lol: ale domyslam sie ze beda 2 psy ;) 11)Ajrisz+1pies 12)Davie+l.mn psow 13)Magda i Saga+1 pies 14)Sajo+l.mn psow 15)Niuka+3 psy 16)Anulka+1 pies 17)Wojenka+os.tow+2 psy 18)Blaira+TZ (?)+2 psy
-
[color=indigo]JEDZIEMY!![/color] nie wiem czy bede sama czy z TZ ale dwa psy jada ze mna tak czy siak. Bardzo fajny pomysl...kurcze ale gdzie my sie wszyscy pomiescimy :) :wink:
-
[quote name='Fireworkss']Ja osobiscie kupilem kaganiec firmy [b]Ferplas[/b] jest on wykonany z materialu i przedewszystkim jest regulowany, bardzo duza zaleta takiego kaganca jest to ze jest on lettki, wewnetrzna strone ma pokryta taka specjalna pianka i przedewsystkim wykonany jest bardzo profesjonalne. Swojemu psiakowi tak wyregulowalem ta diure w ktora wklada pysk ze praktycznie mozna mu cala reke wlozyc w mordke ( uzywam praktycznie tylko do tronsportu w srodkach komunikacji miejskiej ) [img]http://img355.imageshack.us/img355/6146/kaganiecferplast2kj.jpg[/img] [url]http://www.ferplast.it/pl/pagina_167.html[/url] [url]http://www.ferplast.it/pl/pagina_495.html[/url] [url]http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=101&page=1[/url] [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3843&action=prod[/url][/quote] Ja sama mam dokladnie ten sam kaganiec i odradzam. Czemu? Bo jest to w 100% kaganiec weterynaryjny tzn wszystkie te "rurkowate" to robione na podstawie takich weterynaryjnych...pies ani byska nie moze odtowrzyc zeby ziewnac ani ziac. Wiec lato jest udreka. Nawet na ta chwile do autobusu gzie temperatura jest jeszcze wyzsza pozdrawiamy poza tym kaganiec bardo fajny mieciutki :)
-
[quote name='Diana14']a kiedy zamykacie termin przyjmowania zgłoszeń [/quote] 11 listopada :)