-
Posts
2791 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tufi
-
Napisz moze cos wiecej - niestety ta choroba czesto zabiera bulle z tego swiata... Jakie byly objawy? Czy nie dalo sie go leczyc? Wiem, ze ten temat bedzie dla Was bolesny, ale pomozecie innym wlascicielom byc moze w pore zauwazyc objawy... Glaski dla rudzielca :)
-
Poczekam do wrzesnia na malucha z Buteo :) Zajrzyjcie do dzialu Spotkania, a tam Spacerek w Poznaniu. Spotykamy sie w niedziele ok. 13.00 - 14.00 na laczce przy rzezbach Abakanowicz - psy Dogomaniakow maja niebieskie wstazki przy obrozach :) W sobote wieczorem lub w niedziele rano na forum wiekszosc pisze, czy bedzie - zalezy to glownie od warunkow atmosferycznych.
-
jaki cudny! Moj wymarzony! Psa o takim umaszczeniu oczekuje :) Napisz cos wiecej - skad macie Filipa, jak rozrabia :) I co sie stalo Igorowi? Przykro mi :( Witamy serdecznie :laola: :laola:
-
Wow! Tez myslalam o tym miocie, ale szczenieta beda z polaczenia dwoch bialych psow, wiec nie ma szans na kolorowego psa :( A mi sie marzy rudo-bialy :) Dostalam info, ze USG potwierdzilo ciaze. 3 tygodnie na szczeniaki, a pozniej jeszcze 8 - 9 na przyjazd malucha do domu :) A co z Szelma? Jak toleruje inne psy? Nie obawiasz sie zatargow? Co do Cytadeli - generalnie spotykamy sie w niedziele, ale jakby co, to mozna sie inaczej umowic :) Daj tylko znac, kiedy by Wam pasowalo :)
-
1. Dziekujemy :) Teraz jej sie pysk zmienia - "meznieje" i robi sie bardziej ksztaltny, bullowaty - uszy juz nie wydaja sie o kilka rozmiarow za duze ;) 2. Kiedy sie spotkamy na Cytadeli? 3. Brawo! A zjakiej hodowli? Teraz na pewno Timar czeka na szczenieta, w Buteo sa dwa maluchy biale - piesek i suczka, ale pewnie zarezerwowane. Ja we wrzesniu bede miala pieska z Buteo (o ile sie w mocie urodzi) :) Juz sie nie moge doczekac :D Mam zdjecia kilkudniowych szczeniat z Buteo, ur. 6 XII 2003 - przeslodziutkie :angel:
-
Zdjecia poszly - wczoraj odebralam takie papierowe, jak zeskanuje, to tez rozesle :) A zdjecia Szelmy dostalam - piekna sunia! A na co dzien w tych medalach chodzi ;) ? Przynajmniej nie masz problemu, zeby ja na sniegu dojrzec :) Ale za to, jak sie krzakach zagrzebie... ;)
-
Carr chyba masz racje... Pelno psow, ktore chyba nie maja swojego jedynego ludzkiego przewodnika... I ta nieodpowiedzialnosc - to ma byc smieszne, ze jamnik pokryl corgi i krolowa wymyslila sobie nowa rase?! :o A moze ktos ze sluzby sie zabawial z psami w jakies agresywne gierki? Moze corgi tworza jedno stado, bulle drugie i doszlo do ustalania hierarchii, a ze bull ma mocniejsza szczeke, to sie tak skonczylo? Na pewno zawinil czlowiek. Tylko teraz cierpiec beda odpowiedzialni wlasciciele i ich psy - "mordercy" :evilbat:
-
Uuuu - co do tego to nie wiem :( To juz powazniejsza sprawa - chyba bedzie wet potrzebny
-
no to se spadajcie na te bale :P Ja z suczkami zostaje :D Maile powysylam jutro :) Szczesliwego Nowego Roku! Spelnienia marzen i pragnien oraz zadowolenia z przyjaciol - szczegolnie czworonoznych :D :drinking: :B-fly: :BIG: :lilangel: :popcorn: :laola:
-
ja tez nie dostalam :( jakby co: [email protected] Zdjecia Beri sa na stronie http://puma.hbz.pl w dziale galeria - tylko to sa takie starsze zdjecia, jak byla mala, najnowsze mam na papierze, jeszcze nie zeskanowane, a ciutke starsze na kompie - tez moge wyslac chetnym :)
-
Wet nam powiedzial, zeby w zadnym wypadku nie wyciskac, bo to powoduje produkcje pokarmu. Smarowac roztworem jodyny 1:1 z woda (tylko zostaja zolte plamy i moze wysuszyc naskorek i trzeba wazelina smarowac) lub - jak juz gdzies wspomniales - altacetem.
-
Ja tez, ja tez! Mnie wybierz, mnie! 8) Zdjecia mozesz wkleic tutaj albo wylac nam mailem lub poprosic Monike o wstawienie do galerii bulli na stronie http://puma.hbz.pl
-
Ale o co chodzi? Jakas czarna seria? One tak nagle teraz zaczely zagryzac? Jeden po drugim? Kurcze, musze z domu wyjsc za chwile (zdjecia psow odebrac ;) ). Informujcie na biezaco, ok?!
-
Ja wiem, kto tak naprawde pokaleczyl te psy - to byl potwor z Loch Ness :new-alie: Przy takiej sforze psow musi dojsc do utarczek i ustalania hierarchii. Moze w jednym momencie bull chwycil za mocno... Nie rozumiem tego uspienia corgiego... Cala ta sprawa jakos zagmatwana i jedyne, co zrozumie przecietny odbiorca, ktory nie bedzie dumal nad calym zajsciem to to, ze bullterrier to morderca. I chyba o to mediom chodzilo... :evilbat:
-
Pomysl jak pomysl - mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z organizacja... Za Cytadele odpowiedzialny jest Urzad Miasta czy jakis konserwator zabytkow? Musialabym sie dowiedziec, od kogo zalatwiaja zgode na misterium... A jak to nie wypali, to laczka z zawodow obedience pod Strzeszynkiem byla calkiem calkiem ;) Choc troszke za blisko drogi... Ale lak i pol ci u nas dostatek - a moze tak w zbozu... :fadein: :angel:
-
Serdecznie witamy! :D poprosimy o zdjecia i wiecej szczegolow z waszego zycia - co sunia je, gdzie spi, jak sie zachowuje... Pisz jak najwiecej i nie martw sie sylwestrem - niektorzy spedza go na dogomanii... Wiec byloby fajnie, jakby bylo co czytac
-
mam nadzieje, ze sie wklei :) no i sie nie wkleilo - co zrobilam zle? tutaj link: http://www.hundund.de/rassen/foto.php?img=1293&r=172
-
Ja moge zadzwonic, ale musialabym wiedziec, ile moge mu zaproponowac maksymalnie. I troche wiecej szczegolow - na jakiej stronie jest jego ogloszenie itp
-
A moze ktos z nas by przedzwonil i udal nabywce, ktoremu bardzo zalezy na szczeniaku? tylko to mi przychodzi do glowy...
-
No ba, bedziemy co niedziele niebiescic :) Musze sie wziac ostro do roboty z tym zezwoleniem - ksiedza juz mamy ;)
-
Data dla mnie bardzo specjalna - choc jeszcze wszystko nie jest w 100% pewne. Byc moze wtedy przestane byc panna... Byc moze wtedy spelni sie moje marzenie o tym, zeby w Tym Dniu nasze psy byly z nami... No i wszyscy dogomaniacy ze swoimi psiakami... Musze tylko gdzies zezwolenie zalatwic, a jak sie nie uda, to pozostanie nam jakas inna laka ;)
-
Oj zaniebiescimy, zaniebiescimy... Mam nadzieje, ze 7 sierpnia 2004 cala Cytadela bedzie nasza! ;) :)
-
Zadnej z tych ksiazek nie mozna traktowac jako wyroczni. Kazdy inaczej zinterpretuje problem i go rozwiaze - wazne, aby owo rozwiazanie bylo skuteczne i bez bolu dla psa, zarowno psychicznego, jak i fizycznego. W ksiazce dot. bullterierow z serii "Hobby" autor podal dwie metody nauki posluszenstwa u bulla - slowno/cwiczebna, ktora popiera oraz zbicie na kwasne jablko, ktorej jest przeciwnikiem. Kilka metod jest uniwersalnych, bo bazujacych na zachowowaniach stada. Jednakze bardzo czesto nawet w standardowych sytuacjach moze sie wydarzyc jakis wypadek, ktory bedzie wymagal zupelnie innego postepowania. Przewodnik musi miec zawsze oczy i uszy szeroko otwarte :) Kazdy pies moze zareagowac inaczej na ta sama sytacje, nic nie jest proste na tym swiecie. W tych ksiazkach zawarte sa tylko drobne wskazowki, a w zadnym wypadku przepis "jak postepoac z kazdym psem".
-
Nie wiem czy bedziemy, bo za Beri nadal ogladaja sie psiaki - nie wiem, dlaczego to tak dlugo trwa. Cieczke dostala 24 pazdziernika i daaawno jej sie skonczyla, a nadal wzbudza zainteresowanie. GG nie dziala...
-
Masz dwa takie fajne kocyki i Tobie jest zimno? ;) My oboje tez jestesmy przeziebieni - katar niczym niagara, kaszel urywajacy pluca... Podobno znowu jest jakas epidemia - 3-letni chrzesniak kolegi dostal nagle 40-stopniowej goraczki - i tylko pyralgina mu pomogla :(