Jump to content
Dogomania

saJo

Members
  • Posts

    4837
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by saJo

  1. My tez spoznione zyczenia, ale my nie zyczymy 100 lat, my rzyczymy pysznych wolowych kosteczek, mnstwa pilecek i osob do rzucania tych pileczek i mnostwa wody do taplania sie :new-bday:
  2. [quote name='OlaAB'] w starej książce o owcach mam opisanego psa pasterskiego (co powinien umieć, jak prowadzić owce itd) i jest to właśnie ON ;)[/quote] Bo wilczury to som mondre psy :eviltong:
  3. :multi::multi::multi: i oby wiecej takich wycieczek sobie nie robila.
  4. [quote name='ayshe']masochistka:evil_lol: [/quote] wiem :evil_lol: ale mi zalezy na bieganiu z malym psem, zeby lepiej moc rozumiec problemy w bieganiu osob z malymi psami. Bo poki co, Gnojek to moj najmniejszy pies, jakieg w zyciu mialam :evil_lol: A juz wiem po Bugi, ze bieganie z takim malym g***** a bieganie z eLka to zupelnie cos innego. A foxik faaajny, pomimo ze ja nie prepadam za terierami.
  5. saJo

    Książeczki pracy

    Ktos chyba pisal, ze ksiazeczki maja kosztowac kilkanascie zlotych. Ale nie wiem kto i nie wiem na ile ta informacja jest pewna.
  6. [quote name='alantani']nie weim czy on po szkoleniu bedzie w stanie sie jeszcze skoncentrować na tropieniu.to sporo jak na jeden raz dla takiego kajtka. zobaczymy:cool1: [/quote] Za nim ulozymy slady, zdarzy odpoczac. [quote name='alantani']tropienie w Bartągu??[/quote] tak
  7. [quote name='ada89'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/smutasek2.gif[/IMG] dobra, zamykam się już[/quote] Ty nie masz sie zamykac, tylko masz z psem pracowac. Wyslalam priv.
  8. Dziewczynki, nudzi wam sie :razz: :diabloti: Ps. Czy Gabro przychodzi w niedziele, po szkoleniu na tropienie? ada89 Draznisz mnie :angryy::mad:
  9. Wychodzi na to, ze wlasne zwierzaki sa najgrozniejsze :evil_lol:
  10. [quote name='ada89']Jamzesik tes jest jesce sceniorkiem :loveu: :evil_lol:[/quote] Ale niekwalifikujacym sie na przedszkole :eviltong:
  11. [quote name='alantani']z drugiej strony to az strach pomysleć co sie bedzie działo jak sie takie szczeniaczki spotkaja radosnie, zwłaszcza jeśli wszystkie beda takie towarzyskie jak Gabro:diabloti:[/quote] Nic sie nie bedzie dzialo. Beda pracowac, tak jak wszystkie psy na szkoleniu. Szczeniaczki nie maja pod tym wzgledm ulg :eviltong:
  12. [quote name='alantani']no dla szczeniaczków to chyba jednak najlepiej z innymi szczeniaczkami, nie?? [/quote] Pogadamy na zajeciach. Chce miec was wszystkich razem i to obgadac, nie wiem ile osob byloby zainteresowanych przedszkolem, na razie chce dac ludziom wybor. A z jednym szczeniakiem pracowac to tez bez sensu, bo sie traci cala idee przedszkola.
  13. saJo

    Ślady

    [quote name='ada89']a no właśnie bo jest taka sprawa... w niedziele nas w ogóle nie bedzie... :oops: :placz: i to wcale nie dlatego, ze mieliśmy się nauczyć czołgać... :diabloti:[/quote] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  14. [quote name='Nanami']Ale to był golden czy "golden"? ;)[/quote] Nie pamietam, ale raczej "golden" No ja jeszcze mialam dziure w udzie po psie znajomych, gdy rozdzielalam go z Bolsem. Bylismy na sacerku zapozawczym, bo psy mialy dwa tygodnie razem mieszkac. Psy znaly sie wczesniej, ale gdy Hugo byl szczeniakiem. Wszystko bylo dobrze, Hugo pelen szacunezek do Bolsa, a tu nagle mu sie cos odwidzialo i nie ucelowal w Bolsa tylko w moje udo. W Bolsa juz nie zdarzyl ucelowac :diabloti:
  15. Wlasnie zabieralam sie za dzwonienie do wszystkich. W sobote widzimy sie o 10:30, tam gdzie kiedys nas odwiedzaliscie. Zabrac macie ksiazeczke ze szczepieniami i ewentualnie cos do pisania. Zajecia sa organizacyjno-teoretyczne, prychodzicie BEZ PSOW!! O szczeniaczkach pogadamy w sobote, to bedzie wasza decyzja czy chcecie szczeniaczkowo czy normalna grupe. Mysle, ze 1,5 godziny zajmie nam to minimum. Zalezy ile bedziecie mnie meczyc pytaniami :)
  16. saJo

    Książeczki pracy

    Ja bylam dzis w ZK, jak tylko rzucilam haslo "ksiazeczki startowe agility" uslyszalam hurek "aaaaaa, to o to chodzilo w tym komunikacie co czytalismy! Ile Wam potrzeba? Trzy? Ok, to zamowimy z piec"
  17. saJo

    Ślady

    [quote name='ada89']ciiiiiiiii.... ostatnio twierdziła, że jest oazą spokoju :evil_lol: :diabloti:[/quote] Bo jestem :rolleyes: Bardzo spokojnie nastemy razem, ukladajac dla was slad moje kroki skieruje w strone jakiegos rowu z woda, blotka lub czegos podobnego. Czy w niedziele przychodzisz na treopienie?? :razz:
  18. Gnojek zgloszony :cool1:
  19. Gryzienie przypadkowe przez wlasne stukniete ONki i nie ONki sie nie liczy :eviltong: Z takich obrazen, to najwieksze mialam na plecach, jak Gnojek w zabaweczke nie ucelowal i mi sie zabkami zawiesil. Bynajmniej nie wisial na koszulce, az dziw, ze nie mam od tego blizn. Blizny mialam od tego goldena, bardzo dlugo, ale teraz juz sa ledwo widoczne. On byl na maksa skrzywiony psychicznie, chociaz wlasciciel nie chcial w to uwierzyc. 5-cio miesieczny golden ktory gryzie na serio nie jest normalny....ale chlopak go kochal....
  20. Weszlam, zglosilam Gnojka na wystawe (mam nadzieje, na jedna z ostatnich), zaplacilam co mialam do zaplacenia, mowie ze potrzebne nam sa ksiezeczki startowe agility, biore wdech, zeby tlumaczyc co t, a oni: aaaaa, to jest to pismo, co przyszlo, to ile wam potrzeba?? Po tym jak inni pisali co sie dzieje u nich w oddzialach, to normalnie w szoku jestem. Aaaaaa i moze bede miala foxterierka do trenowania :cool1: a od kiedy przestalam jesienia biegac z Bugi zastanawialam sie skad by tu jakas eM-ke albo eS-ke do biegania sobie skombinowac. A tu eMka sama przyszla :p a raczej przyszedl. Mam nadzieje, ze to wypali, bo ONek i mali do biegania to mi malo.
  21. Jade do ZK sepic ksiazeczki startowe agility. Trzymcie moooooooocno kciuki :roll:
  22. [quote name='ayshe']a mnie gonczak polski:evil_lol: :roll: .dobrze ze mialam gruba kurtke....bylo to na szkoleniu i byla sytuacja-albo ja go opanuje albo zezre pancie:diabloti: ....[/quote] Ja tez mialam sytuacje na szkoleniu i mam blizny po tym psie. Niestety zwierzak byl chory psychicznie, mam nadzieje, ze wlasciciele zdecydowali sie jednak go uspic. ayshe To za kare, trzeba bylo sie podzielic batonikiem :eviltong:
  23. Mnie pogryzl golden :roll:
  24. Termin zgloszen przesunieto (ostatecznie) do 15-go kwietnia.
  25. Nikki Najlepiej przetestuj kilka karm, kazda przez ok 2 tygodnie minimum i sprawdz na ktorej karmie pies bedzie ladnie wygladal, siersc bedzie blyszczaca, dobrze osadzona, kupy nie beda wielkie i cuchnace, nie bedzie biegunek, pies bedzie chetnie ja jadl, bedzie wesoly i chetny do zzabawy. Karma, ktora najlepiej sie sprawdzi, bedzie najleprza dla twojego psa.
×
×
  • Create New...