Jump to content
Dogomania

Izis

Members
  • Posts

    3214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Izis

  1. No ja zanim nie przeczytalam opisu myślałam też, że to nowe zdjęcia Elzy. A Elza na drugie ma pewnie Demolka ;-)
  2. A ja bardzo chętnie dowiem się jakież to wielkie pieniądze masz na myśli. Ba nawet jakie w ogóle pieniądze masz na myśli. Bo wszystko co wpłynęło i wypłynęło (z nadwyżką zresztą) na moje konto zostało ujęte w poście o ww. numerze. Więc jak poczytasz ze zrozumieniem treści to albo przeproś albo napisz konkretnie kogo i co masz na myśli inaczej spotkamy się na innej płaszczyźnie i nie będzie to bynajmniej dla Ciebie miłe. Wesołych...
  3. Cudownie się czyta takie relacje!!! Wesołych Świąt dla Rudiego i jego Pana i dla wszystkich dogomaniackich cioteczek Rudiego :-) [I] Oby i Fart znalazł taki domek zanim zmarnieje w schronisku a to taki piękny pies. Jeśli ktoś wiedziałby o domku proszę pamiętać o 2 letnim akicie[/I] [IMG]http://www.akita.pl/akity-w-potrzebie/fart_mini.jpg[/IMG]
  4. hehe co prawda to prawda ;-) "przerosnieta świnko" Fart biegiem na górę po domek marsz. ;-)
  5. Koss będzie dobrze. Musi być. Trzymamy kciuki za adopcję Amelki i za zdrówko Antosia
  6. Jasne jak tylko wpłynie na konto pierwsza wpłata zrobię post finansowy i będę go aktualizować :-)
  7. Anetko.:-) Dziękujemy świątecznie w imieniu Saby :-) Wiedziałam, że moje maluszki mają szczęście do dobrych domków. Najlepiej świadczy o tym fakt, że ich Państwo dbają też o los akitek, które tego szczęścia w życiu nie miały :-( Całuski w nosek dla mego "syneczka" DAITARO :-):-) [I] Właściciel BISHO - drugiego mojego "syneczka" też obiecał się dorzucić. [/I] [quote name='Elurin']Saba jeszcze nie dotarła do hotelu.[/quote] Daj nam proszę zaraz znać jak dotrze Sabunia. I czekam na te świnki do banerku ;-)
  8. Post 551 - zamknięcie wątku finansowego Kulfonika. Wesołych Świąt życzę.
  9. Poprosiłam paru akitomaniaków (tych prawdziwych!) o pomoc finansową dla Saby i mam nadzieję, że się na wątku zameldują. Kochani prosimy o deklarację wpłat. Każda nawet niewielka jest bardzo ważna dla Saby...
  10. No proszę :-) Już jest!
  11. Dobrze, że już bezpieczna :-) Dzięki Edytko i Kometo :-)
  12. Dobry duch Kacper do góry po domek. Może któraś z ciotek allegro by mu zrobiła. W święta ludzie czasem otwierają swoje serca...
  13. Pozdrawiamy serdecznie
  14. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9747332&posted=1#post9747332"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/buldozek-mix-baner.jpg[/IMG][/URL] banerek dla maluszka na nową drogę życia. A tu ociupinkę większy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9747348#post9747348"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/buldozek-mix-baner-d.jpg[/IMG][/URL]
  15. Boże jak bieda :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108074"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/myszka-szkielet.jpg[/IMG][/URL] Banerek dla Myszki - kto ma miejsce w podpisie prosimy o pomoc już podlinkowany
  16. [quote name='Iwona&Wiki']Izis, może to długowłosy Akita - wtedy charakter by sie zdadzał:)[/quote] Pamietaj, ze charakter moze miec po jednym z rodzicow. Ale jak Edytka upora się z SABA, ktora jutro ratuje to umiesci bialaska na AwP juz z nią rozmawiałam o tym. Poszukamy mu domku. Tylko ktoś musiałby go przytulić i doprowadzić do ładu. Jeśli nie jest agresywny do ludzi i suk to po kąpieli, odrobaczeniu, odpchleniu i szczepieniach można rozpocząć poszukiwanie domu stałego. Ale póki co potrzebny byłby dom tymczasowy. Jakieś propozycje?
  17. Bedzie dobrze. Musi byc :-) Amelka to przecież 12 kilo miłości w czystej postaci :-)
  18. Cudownie, że na święta Fionek już we własnym domku będzie. :multi::multi::multi:
  19. [quote name='Madzik93'] I juz w pełni obudzona, galopująca :cool3: [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Lisa030.jpg[/IMG][/quote] Jak cudownie oglądać takie zdjęcia. Kochana sunieczka i taki fajny domek. :-)
  20. No tak świnki są mniejsze a Fart duuży ale przecież taki śliczny chłopak z niego. Ale hoteliku teraz pilniej potrzebuje Saba :-( Dla niej każdy dzień może być ostatnim. [URL="http://www.akity.pl"][IMG]http://www.akita.pl/akity-w-potrzebie/saba_mini.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...