-
Posts
3214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izis
-
A ja bardzo chętnie dowiem się jakież to wielkie pieniądze masz na myśli. Ba nawet jakie w ogóle pieniądze masz na myśli. Bo wszystko co wpłynęło i wypłynęło (z nadwyżką zresztą) na moje konto zostało ujęte w poście o ww. numerze. Więc jak poczytasz ze zrozumieniem treści to albo przeproś albo napisz konkretnie kogo i co masz na myśli inaczej spotkamy się na innej płaszczyźnie i nie będzie to bynajmniej dla Ciebie miłe. Wesołych...
-
Cudownie się czyta takie relacje!!! Wesołych Świąt dla Rudiego i jego Pana i dla wszystkich dogomaniackich cioteczek Rudiego :-) [I] Oby i Fart znalazł taki domek zanim zmarnieje w schronisku a to taki piękny pies. Jeśli ktoś wiedziałby o domku proszę pamiętać o 2 letnim akicie[/I] [IMG]http://www.akita.pl/akity-w-potrzebie/fart_mini.jpg[/IMG]
-
hehe co prawda to prawda ;-) "przerosnieta świnko" Fart biegiem na górę po domek marsz. ;-)
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Izis replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Koss będzie dobrze. Musi być. Trzymamy kciuki za adopcję Amelki i za zdrówko Antosia -
Jasne jak tylko wpłynie na konto pierwsza wpłata zrobię post finansowy i będę go aktualizować :-)
-
Anetko.:-) Dziękujemy świątecznie w imieniu Saby :-) Wiedziałam, że moje maluszki mają szczęście do dobrych domków. Najlepiej świadczy o tym fakt, że ich Państwo dbają też o los akitek, które tego szczęścia w życiu nie miały :-( Całuski w nosek dla mego "syneczka" DAITARO :-):-) [I] Właściciel BISHO - drugiego mojego "syneczka" też obiecał się dorzucić. [/I] [quote name='Elurin']Saba jeszcze nie dotarła do hotelu.[/quote] Daj nam proszę zaraz znać jak dotrze Sabunia. I czekam na te świnki do banerku ;-)
-
Poprosiłam paru akitomaniaków (tych prawdziwych!) o pomoc finansową dla Saby i mam nadzieję, że się na wątku zameldują. Kochani prosimy o deklarację wpłat. Każda nawet niewielka jest bardzo ważna dla Saby...
-
No proszę :-) Już jest!
-
Dobrze, że już bezpieczna :-) Dzięki Edytko i Kometo :-)
-
Samoyed porzucony koło Białegostoku- pomocy! Kaj ma dom
Izis replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Do góry białasku -
Dobry duch Kacper do góry po domek. Może któraś z ciotek allegro by mu zrobiła. W święta ludzie czasem otwierają swoje serca...
-
Pozdrawiamy serdecznie
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9747332&posted=1#post9747332"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/buldozek-mix-baner.jpg[/IMG][/URL] banerek dla maluszka na nową drogę życia. A tu ociupinkę większy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9747348#post9747348"][IMG]http://strony.psy.pl/aura/baner/buldozek-mix-baner-d.jpg[/IMG][/URL]
-
Samoyed porzucony koło Białegostoku- pomocy! Kaj ma dom
Izis replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iwona&Wiki']Izis, może to długowłosy Akita - wtedy charakter by sie zdadzał:)[/quote] Pamietaj, ze charakter moze miec po jednym z rodzicow. Ale jak Edytka upora się z SABA, ktora jutro ratuje to umiesci bialaska na AwP juz z nią rozmawiałam o tym. Poszukamy mu domku. Tylko ktoś musiałby go przytulić i doprowadzić do ładu. Jeśli nie jest agresywny do ludzi i suk to po kąpieli, odrobaczeniu, odpchleniu i szczepieniach można rozpocząć poszukiwanie domu stałego. Ale póki co potrzebny byłby dom tymczasowy. Jakieś propozycje? -
Samoyed porzucony koło Białegostoku- pomocy! Kaj ma dom
Izis replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Mix akity np. z samojedem. -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Izis replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bedzie dobrze. Musi byc :-) Amelka to przecież 12 kilo miłości w czystej postaci :-) -
Kielce-pies po wypadku...Fionek już w nowym domu :)
Izis replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że na święta Fionek już we własnym domku będzie. :multi::multi::multi: -
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
Izis replied to Dea's topic in Już w nowym domu
Oby się udało... -
Staruszka onka-Wilczyca. Juz w nowym kochającym domu w Belgii
Izis replied to Madzik93's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madzik93'] I juz w pełni obudzona, galopująca :cool3: [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Lisa030.jpg[/IMG][/quote] Jak cudownie oglądać takie zdjęcia. Kochana sunieczka i taki fajny domek. :-) -
No tak świnki są mniejsze a Fart duuży ale przecież taki śliczny chłopak z niego. Ale hoteliku teraz pilniej potrzebuje Saba :-( Dla niej każdy dzień może być ostatnim. [URL="http://www.akity.pl"][IMG]http://www.akita.pl/akity-w-potrzebie/saba_mini.jpg[/IMG][/URL]