Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. no własnie obsada mało szczegółowa
  2. nareszcie jest obsada!
  3. pudle te nie są obecnie nigdzie popularne,ale występują jeszcze rzadko faktycznie ileś stron wcześniej były i foty i rozmowa na temat pudli sznurowych
  4. niestety nie wiem,ale w radio program trwał chyba ze 2 godziny jest też książka tej autorki
  5. jest nowa pozycja tego autora
  6. w niej nie ma wiele do czytania :(
  7. teraz ok ,ale bywało gorzej
  8. jakoś też nie jestem zachwycona tym programem,ale lepszy rydz nisz nic
  9. oj jak fajnie,uwielbiam wystawy,ale praca nie pozwala na tyle wyjazdów,na ile bym chciała
  10. norma,nie norma,tak być nie powinno
  11. ja również składkę płacę przez net
  12. nie macie żadnych newsów? fajnie mi się ten topik czyta,bo obecnie nie wystawiam,a troche sędziow znam,więc czułam się jakbym na niektórych wystawach była :)
  13. przykro z powodu pomyłki :(
  14. śliczna,a jaka rezolutna (widać po oczach) :lol:
  15. a co jest w piątek?jaka wystawa?
  16. rodzą się rhodeziany bez pręgi i są wtedy niehodowlane,aczkolwiek mają rodowód
  17. nie no do obrzydzenia to nie porównywałabym,ale mam niedosyt jakichś bardziej pouczających programów
  18. świetne zdjęcia!a te w pościeli słodziutkie
  19. a mnie średnio,ale na naszych programach i tak nie ma konkurencji
  20. czy jeszcze ktoś pokusił się ?
  21. no i mam 6-ty nr w prenumeracie od wczoraj!!!!
  22. mam już nr 6 w prenumeracie-od wczoraj!
  23. no i to jest żenujące,za co my właściwie płacimy składki?
  24. buldożek i lhasa to ta sama grupa,tylko troszke odstaje bernenczyk,ale coż wszystkie zwierzęta są nasze :D :D :D
×
×
  • Create New...