Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]cwaniara :diabloti: leży w domu:eviltong: [/I][/B][/quote] Ja se miałam osoby chętne do fotografowania karolkiem:evil_lol:
  2. [quote name='Rinuś'][I][B] oczywiście mnie nie ma :diabloti: [/B][/I][/quote] Trza było sobie statyw wykombinować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Słiiitaśna Gingerka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0649.jpg[/IMG] Diulek pyskulek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0656.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0642.jpg[/IMG]
  4. Pierwszy spacerek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0646.jpg[/IMG] Tyszańska ekipa [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0651.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0655.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0659.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0653.jpg[/IMG]
  5. Asiunia nasza kochana organizatorka ulubienica wnuczki :loveu::loveu: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0684.jpg[/IMG]
  6. Tak spędziliśmy pierwszą noc z niedzieli na poniedziałek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0662.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0668.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0681.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0682.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0677.jpg[/IMG]
  7. Sweet Rose [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0688.jpg[/IMG] Komar [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0695.jpg[/IMG] słiit słiiitaśny Oluś [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0693.jpg[/IMG] słiitaśna Myszunia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0692.jpg[/IMG] po prostu sweet [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0689.jpg[/IMG]
  8. Słiitaśne fotki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. słiiitaśnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Ale mój piesek nie zachęca do zabawy gwałtem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mój chociaż dziewuszki lubi, a Twój to chłopców :lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Karilka'] Zdjęcie pod tytułem: ,, Pranie dupska" jest super... Mówi bardzo wiele... No ale przeciez to Dolaś zawsze był ofiarą!:mad:[/quote] Dolaś powiadasz?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Sweet było bardzo mi się podobiało :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: XxxSweetKaRa_xxX
  13. [quote name='Basia i Barni']a mnie pogryzł amstaff - rzucił sie na mojego barniego i musiałam go ratowac- mam 8 szwów na rece -niewiem jak to bedzie ze zlotem- jutro mam kontrole- zobaczymy jakbedzie- a reka bardzo boli[/quote] O kurka! Co za debil wychował swojego psa,że doszło do takiej sytuacji:angryy::angryy::angryy: Koniecznie idź na kontrole żeby później jakiegoś zakażenia nie miała czy coś. A Barniemu nic się nie stało? Basiu współczuje takiej sytuacji
  14. A ja zaraz jadę do pracy więc się już teraz z wami żegnam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. A ja jutro od 10 do 15 w zoologiku siedzę, później przyjeżdza po mnie Komar i Asia idziemy na zakupy a później do mnie do domku po kundla i plecak i wsio na Sieraków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Asia & Ginger'] To o Gingerce? :loveu: A Gingerka się na mnie obraziła, bo ją wczoraj ostrzygłam. Nie wie, że jeszcze ją dzisiaj kąpiel czeka. :evil_lol:[/quote] Oczywiście,że o Gingerce:lol: wiec jej lepiej o tym nie mów bo się zesmuci,że znów ten gówniarz :evil_lol:
  17. [quote name='komar']Zawsze można dokupic;)[/quote] Ale w takich miejscowościach mogą nie mieć pełnej gamy karm:evil_lol: a przecież wiele psów jest wrażliwe na nagłą zmianę karmy i ma sraczkę :evil_lol:
  18. Mój kundel dziś pół dnia przesypia byle czas mu szybciej leciał i byłoby już jutro:evil_lol: bo przecież jutro spotkanie z jego rudą pięknością :lol::lol::lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0608.jpg[/IMG]
  19. Kochani zlotowicze:evil_lol: Pamiętajcie by zabrać ze sobą odpowiednią ilość jedzenia dla psów by Wam czasem nie zabrakło;).
  20. [quote name='xxSweetGirl93xx']oo:) to troche ci zajmie dojazd... ja mam godzinę może półtorej ode mnie jazdy[/quote] Godzina drogi jeśli pojedziesz dąbrowskiego ;)
  21. [quote name='rose']Tak tak znając Wasze tempo i organizacje będziecie przed 22:evil_lol: i ja do tego czasu zdążę wszystko opróżnić:diabloti:[/quote] spoko będę Komara poganiać:evil_lol:
  22. [quote name='Okamia']A ja o 15 :evil_lol: jutro:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] ja też jutro:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  23. Ja będę na miejscu pewnie ok 19-20 wtedy zacznie się imprezka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Lorien:)']Wychodzi na to, że wraz z virginią dotrzemy chyba najpóźniej na zlot, gdyż wyjeżdżamy samochodem z Bydgoszczy dopiero około godziny 16.00, bo wcześniej nie mamy samochodu...:roll: Jak to będzie z miejscami rozbicia namiotów? Znajdzie się dla nas jakiś "skrawek" :evil_lol:?[/quote] Spoko zadbamy żeby dla Was parę metrów pozostało ;)
  25. Teraz czas na Diuka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0268.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0271.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0343.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0415.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/IMG_0417.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...