-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='olekg18']bbeta-prądem ,pare razy z buta i pies chodzi jak zegareczek:)[/quote] Czarek to jak ma oberwać z buta to już piszczy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie dostał a piszczał jak głupi:evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Asia tak mi Twoja flexi się spodobała,że moim też kupiłam ale nie mam gdzie jej używać:evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Bo??? hmmm nie chce mi się:evil_lol: -
Z tego co mi wiadomo bo siedzę w tej rasie to w Polsce przed Bambi były poszczególne osobniki.
-
Ale ładne zdjęcia och ach :lol::lol::lol:
-
Ja chyba się nie odwarze trzeci raz organizować sylwka u siebie:evil_lol:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
KaRa_ replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Czekolady nam przywieź :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='olekg18']M&T -6 to za dużo.2 to liczba idealna :P[/quote] Haha:lol::lol:dwa twoje robia za 10:lol:
-
[quote name='M&T']To ty ją znasz?? :-o:-o:-o[/quote] Byłam w jej hodowli parę dni, a ona wtedy latała w kojcu z braciszkami i czasem biedała wśród ludzi na socjalizacji. Widziałam,że pisałaś,że nie wiesz co to za masc lilak, na forum jest jej siostra i dwóch braci.
-
[quote name='M&T']to jest 5 mies. sunia BC, Lexa, która przyjeżdża na weekendy do mojej sąsiadki :)[/quote] Ta cholera mi sznurówki obgryzała jak była mała:evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T']czemu mnie tam nie było :placz::placz::placz: za rok nic mnie nie powstrzyma :diabloti:[/quote] Fanka aussie? na zlocie nie było tego widać:cool3: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']Kara jak możesz napisz mi tu lub na pw o której jesteś w pracy jutro w czwartek lub piątek :D Zgoszę się po film :evil_lol:[/quote] Wieczorem Ci napisze;) ale wiedz,że film jest nudny aż 3razy komar go nam puszczał i jakoś nikt do końca nie dotrwał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Jeszcze nie wiadomo, czy będziesz mogła. :eviltong: Bo po pierwsze Gingerka nie nadaje się teraz do fotografowania (czeka na kolejne strzyżonko). :evil_lol: Po drugie, nie wiadomo jeszcze jaka będzie pogoda. A po trzecie, po wystawie chcielibyśmy wybrać się z Dogomaniakami na jakieś piwko cy cóś. :cool3: [/quote] A po czwarte co ze mną i Diuczkiem jeśli chcecie iść na piwo?:diabloti: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc157.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc160.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc172.jpg[/IMG] koniec -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deli [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc146.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc156.jpg[/IMG] Skira [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc145.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc151.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/dcdc152.jpg[/IMG] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zaraz zmniejsze jeszcze pare zdjęć Twoich psów;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']My dziś nie braliśmy w niczym innym udziału, dziś były finały dla tych co wygrywali poprzednie eliminacje, ja jeszzcze nie umiem tak rzucać ,zeby myśleć o finałach. A inne wyniki pewnie niedługo będą na stronie discbustersów. Wiem ,że wczoraj chyba w klasie starters 3 miejsce zajęła Ola?:oops: z Mańkiem czyli sznaucerem mini bardzo podobnym do Hakera:lol::lol:[/quote] Mańka ma Magda ;) Twój Deli [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4239.jpg[/IMG] a tutaj z stadkiem [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4222.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4223.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4253.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/dcdc/IMG_4257.jpg[/IMG] -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote name='Asia & Ginger']Będę raczej sama (ale w tamtym roku byłam z Gingerką), ponieważ mamy zamiar z grupką dogomaniaków poszukać jakiegoś noclegu i wieczorem gdzieś wyjść na miasto. Zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że się uda. A jak nie wyjdzie, to wezmę Gingerkę. ;)[/quote] Asia spokojnie bierz Ginger ponieważ ten plan wyjściem na miasto legł w gruzach bo co niektórzy zapomnieli,że ja będę wystawiać a nie jechać w odwiedziny:shake:.A psa samego w pociąg nie wsadzę;) -
A ja wczoraj byłam światkiem flatowego spotkania:cool3: ok 8flatków w oczku wodnym się kąpało;)
-
Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!
KaRa_ replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj tak pomyślałam by zrobić w sklepie w którym pracuję skarbonkę na Pixie, z krótką historią jej tragedii. Tylko musiałabym się spytać kierowników, ale myślę,że się zgodzą;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Jasne,że tak! Właśnie miałm napisać do zobaczenia jutro!:cool3::cool3: Sporo będzie tych aussików nie?;):cool3::cool3::eviltong::multi:[/quote] A no będzie ich troszkę :cool3: jakby dobrze poszło to ok 20:crazyeye: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
KaRa_ replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Będziesz na DCDC?;) -
[quote name='anetta']A jaki, jaki?? :razz:[/quote] narazie nie chcę mówić będzie niespodzianka;) Będziesz na DCDC?;) z medalami:evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes166.jpg[/IMG] i z Rają [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes195.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes196.jpg[/IMG] i solo [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes189.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/wrzes223.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Rinuś'][I][B]Kara dawałaś swoje foty z ogniska?wtedy ? bo ja już dawno tutaj nie zagladałam i się zgubiłam :eviltong:[/B][/I][/quote] Te co mówiłaś mi,że mam Wam robić? jak te to tak gdzies tam są pare stron do tyłu:cool3: -
[quote name='Estera']no. Przyzwyczaiłam się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] Bo ze mną fajnie się sika:evil_lol::evil_lol::evil_lol: