-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
tak bywa .............. kiedyś sie wyśpię....
- 78403 replies
-
ja spałam dzis aż 4 h z przerwami niezły wynik :)
- 78403 replies
-
[QUOTE]Wiecie co?Ja po tym wszystkim normalnie odmozdzona jestem......Nie spie po nocach ,tylko sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam ,ze moją starowinke na takie cierpienie skazałam :oops: Wczoraj wymysliłam patent ,zeby wietrzyc rane ...Toska w pontonie swoim na boczku ,a miedzy tylnymi łapkami poducha zeby uda nie były razem :lol: [/QUOTE] jakbym siebie widziała a patent na wietrzenie miałyśmy ten sam :)
-
Mysle że u was będzie dobrze a przypomniało mi sie wspaniały sposób od naszej wetki ziółko o nazwie koziradka, z którego robi sie okłady gorące kataplazmy bardzo ładnie sciaga osusza i dezynfekuje ranę i taka już chyba też mozna potraktować byle nie krwawiła ... Wielkie buziaki dla dzielnej psiunki i ciebie równie dzielnej :)
-
pamiętajcie psy maja jeszcze pazuty i masę ... a większość nadal nie chodzi w lekkich kagańcach tylko w masywnych metalowych a tymi krzywdę bardzo łatwo zrobić ... kaganiec czy nie atakujący pies to stres zarówno dal psa i właściciela .... lepiej wychowywać właścicieli ... i psy oczywiscie :)
-
daga pikne fotki :crazyeye: :multi:
-
ale fajnie sie bawią :) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/133/faf5531c1e646d23.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
trzymam kciuki za zdrówko panienki :)
-
a to moja Lusia dawno sie nie pokazywała .... ulubione punkty obserwacyjne ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5323/aviih1.jpg[/IMG][/URL]
-
bardzo chora Lilith życzy Wam wszystkim wiele zdrówka i obyście jak najdłuższej mogli być razem .... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9735/75706733tm5.jpg[/IMG][/URL]
-
ja juz za wami nie nadarzam moze to odmóżdżenie ... wiosennne:evil_lol:
- 78403 replies
-
no nieładnie ale Lil miała 3 razy taką :razz: jak sączy sie jasne to juz z górki będzie dobrze ... zazdroszczę Wam, bo u nas coraz gorzej .... zrosty ją zjadają .... :-(
-
dokładnie napisałam, że oczyszczona moze mało precyzyjnie czasem warto wetom cosik podpowiedzieć powodzenia ... U mojej suki granuflex trzyma sie max 3 dni ...
-
resuruss nie martw sie tak bardzo ... :) Lil tez była doszywana na żywo, bo szwy poszły zalożył jej z 15 jak nie więcje ... zrobiły sie krwiaki i rozeszły wszystko pogoiło jesli masz otwartą ranę ze zmianami martwiczymi (po oczyszczeniu jej) tak ja my teraz po 3 operacji usuwania zrostów polecam plastry granuflex naprawdę działają wyszukałam je na serwisie kobiet po mastektomii ... jeszcze polecam lampę UV a na malutkie sączące sie dziurki przy szwach jedynie dermatol (jednak czasem jest tak ze jakbyś sie nie starała i tak sie trochę popaprze ale jak mówią moi weci co sie paprze to sie zagoi ;)) Lil juz ma bardzo ładną rane one przyspieszają gojenie zresztą poczytaj pomyśl ... czy juz u Twojej niuni sie nada ...
-
Vectra no pikny z niego chłop nie ma co :loveu:
-
Maleńki amstaf, 4 tyg. jak z nim postępować??
Patka replied to Pati&Daro's topic in American Staffordshire Terrier
no tak z "G" na merca karmowego to faktycznie rozstrój żołądka murowany ... Zmieniaj nie czekaj i podaj witaminy do tego gerberka!! dlaczego jeszcze nie byliście u weta?? powinien ocenić małego .... daj mu szczepionkę i na spacery marsz ... -
Asiu super fotki maluchy oglądałam z wielką przyjemnością :cool3:
-
ale urodziwe raciczki :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/3726a9ab7a739c3b.jpg[/IMG][/URL]
-
Alu nie mogłam sie oprzec :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5994/87bdfd9319a9e2c6copyye4.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
Maleńki amstaf, 4 tyg. jak z nim postępować??
Patka replied to Pati&Daro's topic in American Staffordshire Terrier
jak najszybciej zmień karmę ja najlepiej bym gotowała ale nie każdy ma czas i warunki ... Poza tym jak tylko zacznie sie szybka faza wzrostu ok 3 miesiąca wprowadziłabym do diety preparat z glukozaminą bo przy takiej "produkcji" na pewno stawy malucha idealne nie będą i lepiej dmuchać na zimne ... no i prosimy o foty ... Tak jak dziewczyny pisza przez taką bezmyślność i chciwość ludzi czeka Cię sporo pracy z psem ale będzie warto ... no i nie zdziw sie jak piesek będzie odbiegal wyglądem od RASOWEGO = rodowodowego psa bo najczęściej o typ rasy tacy ludzie nie dbają (ale myślę, ze teraz jest to sprawa drugorzędna...) -
super nowiny oby tylko tak dalej :razz:
-
Biała owca i czerniawy wilk :evil_lol:
-
jak dzisiaj?? czy nadal krwawi ?? co na to wet??
-
bedzie dobrze Lil tez raz zawyła brzmi strasznie ale tylko brzmi ... na razie przeciwbólowych nie musisz jej podawac działa narkoza i jeszcze troszke podziała - trzymajcie sie i miej wodę w pogotowiu po narkozie bardzo chce sie zwierzakom pic ale w małych ilościach ...