Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Bidulaka ciężkie dzieciństwo. może da sie z tym poczekać to by ją odrazu sterylizował żeby 2 razy narkozy nie dawać. Daga nie wszstko złoto co sie świeci moje kochają tanią Naturę FACHOWO PODSCIÓŁKĘ DRZEWNĄ:wink:
  2. boskie fotki :)
  3. Patka

    zakoceni.pl

    boskie :lol:
  4. Patka

    zakoceni.pl

    no własnie chodzi o kasę na karmę, a najgorsze jak chorują - wiadomo czlowiek chciałby jak najlepsza opieke, a to kosztuje ... dlatego takze mam tylko dwa koty i niestety jednego psa choruję na drugiego ...
  5. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    ja chyba kupię z sieci ale moja krówka duża wiec sporo kosztują :-? :wink:
  6. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    wszystkie fotki cudo, ale ostatnia i ten uśmiech już ją kocham :D a gdzie zakupiłaś w sieci czy w realu??
  7. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    tak też myślałam a malunka jaką ma obróżke tej firmy gustowną :D
  8. ja nie mogę :o strasznościowo sie zaczyna :D
  9. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    ale Hebe ma cudowne szeleczki jakiej podukcji mam bzika szlekowego :D
  10. Patka

    HEBE,EMI i NUKA

    Boże jakie cudeńka przyznam Ci sie po cichu, że to moje ulubione "mini" rasy cudowne zdjatka ... więcej!!! dziewczyny są boskie :D gorące pozdrowienia :D
  11. Lilith też tak uwielbia siedziec i ta jrego mina :lol: rozbrajający :D
  12. faktycznie niezły z niego kochaś ale z Lilith nie byłoby tak łatwo :wink: :evilbat:
  13. Patka

    zakoceni.pl

    co do kuwety upodobania żwirkowe moga sie zmienić moje tolerują tylko żwirek naturalny natura. koty przyjaciół były na zbrylającym pachnącym i nagle zaczęły się posikiwania rozkopywania kuwety zmienili na inny i spokój. co do kuwety dla maluchów najlepsza jest jednak taka nie zabuowana i niska. co do sikania w upodobanym miejscu zauważyłam że ciezko potem odzyczaić, ale jeśli nie przeszkadza man w tym miejscu kuweta nie ma problemu :D
  14. Patka

    zakoceni.pl

    Alino czas dziewczyny w dzien męczyć :D ja tak skutecznie juz pae kotków przestawiłam :D
  15. Hugo ma niezłą kondycję, aż miło popatrzeć na takiego radosnego psa :D
  16. ło matko po wysiłku fizycznym hugo ma niezły apetyt :o :wink: Lapis zasada szybkka fotka nie mów nic nie ruszaj, bo sie nie uda :wink: I aparat miej zawsze pod ręką :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img303.imageshack.us/img303/8240/obraz030copy2jq.jpg[/img][/URL]
  17. Patka

    zakoceni.pl

    cięzkie jest nasze życie :wink:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    ALE FOTY :o NIESAMOWITE :D
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Rudzielec nie jest z tej strony jest to kociak u znjomych, ale do wzięcia - dziś wieczorem wywiem sie coś wiecej a w piatek zobaczę sie z Dagą i jak dobrze pójdzie wpusci mnie do domu ;) Fundacja KOYT jest w Toruniu prowadza ją niezwykele oddani ludzie w naszym mie scie kotów jest sopro ale większosc ma swoich przyjaciół dokarmiaczy i obrońców :D ten malusi Dymus jest cudny :) Beata Walery też lubi po swojemu porządki w kuwecie i zakopuje dłuuuuugo, a luna chyc i ucieka :D
  20. Hugo-Kochaś jest niesamowity :lol: urocze fotki :D
  21. Mysle że pod nadzorem i upominaniem obu stron wszystko dobrze sie ułoży jeżeli koty miały już kontakt z innym psem szybko zaakceptują nowego przybysza. A szczeniak trzeba tylko uważac by zbytni nie narzucał sie kociej braci :)
  22. ja nie moge boskie zdjecia :lol: stafiki sa niemożliwe :lol: a Hugo prawdziwy komformista :D z rudym kotkiem mi do twazry dobrze działa na nerki :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/8734/obraz0039bi.jpg[/img][/URL]
  23. Patka

    zakoceni.pl

    No własnie z takim maluchem cięzko. Walery jak był malutki miał problemy z żołądkiem to tez nie zdąrzał do kuwety ... co do kotka postaram sie o foto jutro oki
  24. Patka

    zakoceni.pl

    wiemże to trochę głupie, ale moze za czysty ... poczekaj do jutra moze faktycznie nie zdąrzyła ale robi koło kuwety to mnie zastanawia?? nie wsytraszyła sie czegoś matko tak na odległośc ciezko ... a ona malutka jest wiec powdów sporo moze byc ....
  25. Patka

    zakoceni.pl

    no to pisze powyżej -zmieniłaś coś żwir preparat do czyszczenia?? jak umiała to sie jej nie odwidziało kotki czasem sa złośliwe (patrz moja Luna w młodości) okrzyczałas ją. e tego rufdzielca fotki nie ma dachowy jak moja Luna :D
×
×
  • Create New...