-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Nadal czekam na tel. od przyszłej opiekunki serduszka. Podobno pani zawsze miała psy od szczeniaczka. Podobno takiego można łatwiej ułożyć. Odpowiedziałam, że nie koniecznie, ale nie chce ją w żadnym wypadku zniechecać do adopcji Serduszka. Telefonicznie kobieta wydawała się nawet miła, być może żle dobrałam słowa co do wizyty wstępnej :oops::evil_lol: Kobieta pracuje od rana do 20 tej. -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Pani mieszka w bloku. Właściwie cały dzień pracuje. Pieskiem zajmowałaby się przede wszystkim 15 letnia córka. W razie czego jest ktoś jeszcze aby wyprowadzać psa. Mówiłam o szczepieniach i o kastracji. Szczepienia oczywiście tak, co do kastracji to już nie koniecznie:cool3:. Pani na początku uczyłaby maluszka załatwiać się do kuwety. Niestety była zdziwiona, że mam u niej przeprowadzić kontrolę przedadopcyjną (zobaczyć jak mieszka). Dzisiaj wieczorem mam dostać telefon czy pani nadal zainteresowana. Czy ta kobieta została poinformowana, że będzie musiała podpisać umowę adopcyjną i zgodzić się na wizyty po adopcyjne?? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
ata replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Hmm cóż tu można napisać:roll: Przede wszystkim powinnaś wykonać telefon do fundacji i powiedzieć jaką masz sytuacje, co się stało. Wychodzi na to, że to była Wasza domowników wina, że ktoś nie zamknął drzwi na zasuwę. I TU SIĘ KŁANIA ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Czy wcześniej nie byłaś świadoma, że może się coś takiego wydarzyć?..... I jeszcze piszesz, że jak" pies wisi na łańcuchu dostaje jeść i jest z niego spuszczany to jest w porządku" to coś chyba tu nie gra:roll:. Rozumię, że lepsza ta słoma i dach nad głową, niż goła ziemia bez zadaszenia. Tak sobie czarno myślę, że za chwile się okaże, że psy kury zjadły albo po prostu uciekły........ Mierz siły na zamiary:shake: -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Boje się, że po mojej wizycie przedadopcyjnej pani jednak się rozmyśli:evil_lol: Czy szczeniaki został już pierwszy raz zaszczepione ? Jak mam u siebie szczeniaka, to nigdy w życiu nie wyprowadzam go na dwór, po pierwszym szczepieniu jeszcze miesiąc kwarantanna 2 szczepienie i 2 tygodnie kwarantanny i jeżeli szczeniak jeszcze u mnie siedzi to zaczynam z nim po woli wychodzić. Więc pani może się to wcale nie spodobać:roll: -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Najgorzej jak czas goni .... Dostałam pw, że pani chciałaby się spotkać we wtorek po pracy. Mi również pasuje ta opcja . Ale wtorek to już 17 ty:roll:. Łatwiej mi robić kontrole po adopcyjne, bo są mniej ograniczone czasowo a ja nie mieszkam w Gnieżnie i jestem niezmotoryzowana. Max45 co zrobisz z tym drugim szczeniakiem ?? -
Klaneri - troszkę miałam kłopotów i nie dotarłam na spacerek:cool3: Widze że sbie całkiem nie żle radzisz, gratuluje :loveu: Jednak, teraz widzę Hamerka w samym puszorka, dla bezpieczeństwa musi mieć jeszcze smycz i obroże. Z takiego puszorka to równie łatwo może sie Tobie wywinąć jak i z obroży. Pozdrawiam;)
-
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Tak sobie głaśno myślę, że gdyby ta adopcja doszła do skutku, to Clo mogłaby zabrać do siebie tego drugiego szczeniorka :cool3: -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Piękne są te psiaki :loveu: Jednak jako czarno białe zdjęcia żle mi się kojarzą .... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Ata podaj mi swojego maila. Cholercia gdzieś go posiałam ... Wyślę CI te foty z wyjazdy do Szamotuł[/QUOTE] O widzę, że nie możesz zasnąć :evil_lol: Przecież wiesz, że maluch jest w dobrych rękach:eviltong: do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Przed chwilką sprawdziłam, to nie jest ten maluszek którego ja widziałam. Tamten miał krótszy włos i był troszkę podpalany. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
ata replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']ninka nie ma internetu[/QUOTE] Zawsze można skorzystać z kafejki internetowej ;) -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
Clo - a może byś mogła pociągiem zabrać malucha/y:cool3: -
Murzynek - pan zmarł ale znalazł inny , własny dom na zawsze!
ata replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Taki piękny piesek :loveu: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Jest boski ale dzisiaj muszę go gdzieś wydać bo mój pies go zje :placz:[/QUOTE] No i stało się maluch został wydany:evil_lol: -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
ata replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Kaj ma deklaracje, ale reszta nowych psiaków wcale:roll: Tam jest jakiś wiekszy szczeniak z mamą, może tego szczeniaka można by odłowić , może, może ale skąd na to wszystko brać kasy. I tu powinno pomóc miasto. Jezeli mają podpisaną umowę z inną gminą a ta nie może przejmować z powodu przepełnienia , to te pieniądze powinny pójść na opłacenie np.hoteli, na paliwo itp. -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
No Myszka, nie pochwaliłaś się, że zabrałaś tego malucha . On był jeszcze z rudą siostrzyczką, która podobno znalazła nowy domek. Pytałam się pracownika o tego malucha i dowiedziałam się, że został adoptowany:cool3: Pamiętaj, malucha trzeba odrobaczyć :) -
[quote name='kamilawa']Fotki jakieś będą? Mogę mu porobić kilka ogłoszeń.[/QUOTE] Na razie niestety nie, przynajmniej dopóki pies nie wyląduje w schronisku.... Mam nadzieję, że właściciel jeszcze troszkę go przetrzyma. Widzę, że jesteś z IŁawy. U Was facet robii świetne budy, które ludzie zamawiają w całej Polsce.
-
[quote name='olga7']Ata-poszukaj na dogo ludzi od niufków i nie licz na psich ratowników ,bo oni ci nie pomoga w niczym ...a ponoć i tak zle traktują swe psy ...:shake:[/QUOTE] To mnie zasmuciła, bo jakis czas temu wzieli od nas z wrzesinskiego schroniska sunie w typie landserga. No właśnie ciekawe co u niej słychać:roll: dziękuję Kamilawa :)
-
Chory,zabiedzony Dog...-Szafir już bezpieczny!Szukamy Domu Stałego
ata replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bardzo fajnie sprawdzają się takie pasy bezpieczeństwa dla psów. Kosz takiego przyłącznika bez puszorka to ok 20 zł. Można to przypiąć również do obroży. -
Myszka nie wiem dokładnie o co chodzi z tymi darami, ale również się cieszę i serdecznie dziękuję :loveu: Jak będziesz w schronisku dowiedz się proszę wszystko na temat tego pieska, oraz jeżeli niufek będzie już w schronie, to porób mu zdjęcia.... Psiak ten siedzi w boksach po lewej stronie schroniska w środku... Ważne jest również ile ma cm w kłębie. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3113/tenis092009238.jpg[/IMG] Nadal czekam na zdjęcia z ostatniego wypadu:cool3: Dzięki:p
-
Maleństwo ma już imię i własny dom!!!!powodzenia meluniu!!!
ata replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stonka1125 - czy to znaczy, że w Radlinie macie PARWO ?? -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
[quote name='max45']Tak, tak, Goliat jest z tej pseudo... Nina się do mnie nie odezwala, wczoraj bylam b. zajęta ale dzisiaj się z nią skontaktuję. Moglam je wczoraj wziąć na wystawę i sprzedawać - szczeniaki z bagażnika :diabloti:[/QUOTE] No nie, taka okazja uciekła koło nosa, na drugi raz będziesz mądrzejsza :evil_lol: -
Przed chwilą dostałam telefon ze schroniska wrzesińskiego o pomoc dla 3 letniego niufka. Jest to piesek maści brązowej. Obecnie przebywa w swoim domu, jednak ze względu na wyjazd właścicieli za grazice pies na dniach ma znależć się w schronisku. Podobno to kochany psiak. Dzwoniłam do fundacji Psi Ratownicy, ale na razie nikt się nie odzywa. Tel. do schroniska we Wrześni 500 19 10 39 Proszę o pomoc dla tego pieska.
-
Kaj - beaglowate cudo z Szydłowca już w NOWYM DOMU!!!
ata replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Czeka na niego hotel w Mielcu. Piesek na razie przetrzymywany w jakiejś szopce, dostał kocyk i jedzenie. -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
clo - absolutnie Ciebie nie atakuję;) zresztą już nie raz pisałam, że jestem ostatnią osobą aby wszczynać jakiekolwiek awantury:cool3: A Ninkę widziałam na czarnej liście do bazarkowego wyjaśnienia :evil_lol: -
2x szczenięta. Pilna osoba do wizyty adopcyjnej w Gnieźnie, dla Serduszka!!
ata replied to max45's topic in Już w nowym domu
clo - nie czekaj do ostatniej chwili, bo dzisiaj już 9 więc do 15go pozostało już tylko 6 dni !!