-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
hm.... nawet do głowy mi nie przyszło, ze tego psa można porównać do doga:roll: zmierzcie go dziewczyny ...wyżły mają do 70cm wysokości..... teraz to i ja nie będę mogła zasnąć....... -
niestety...kolejny staruszek za TM, dzien póżniej mielismy dla niego fajny domek:-(:-(
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ciekawe co Tomo załatwił..... mam nadzieję, że nie będzie problemów z wydaniem psa....... -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ja już prosiłam pracownika aby nie wydawał psa...., przekazałam też ,że przyszła włascicielka mieszka w Warszawie.... najlepiej byłoby aby osobiście zadzwoniła i potwierdziła, że pragnie zaadoptować psiaka tylko kombinuje transport... -
[quote name='dzodzo']hmmmm... za mało rotkowa? jakby byly jakies ładne fotki mogłabym jej zrobić allegro[/quote] ona jest zbyt bojazliwą suczką ....dzisiaj mi wylizała obydwie rece ale nie trzymałam w nich aparatu.....
-
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']wysylam zdjecia pieknisia moje kolezance -jesli sie spodoba to szykuje sie super dom dla niego...tylko czy udaloby sie transport do Wawy zorganizowac?[/quote] no niezle a ja przed chwila wrociłam z Wawy.....:cool1: trzymam kciuki aby chłopak sie spodobał......:cool3: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
zostałam dzisiaj wymiziana przez tego starszego wyżełka:loveu: szkoda psa mam nadzieje, ze i dlaniego coś ciekawego sie znajdzie..... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Gonia szkoda by było Twojej główki:evil_lol: jutro rano zadzwonię do schroniska i przekaże, ze bliżej mi nieznany osobnik płci męskiej o imieniu Tomasz, będzie sie z nimi kontaktował w sprawie bigelka.... ;) widziałam dzisiaj chłopaka, machał do mnie ogonkiem ale ogólnie jest smutny .......(przypomina , ze pracownik stwierdził ze psiak nie lubi innych zwierzat ) -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tomo 2']Kto z Was może mi pomoc w wyciągnięciu beagla ze schronu lub czy mam dzwonić do nich sam bezpośrednio . Prosze o szybką odpowiedź lub sms na 663-599-892. Dziewczyny fajnie że jesteście z tymi psiakami. Pozdro od bigielków[/quote] o ile piesek bedzie przez Ciebie wykastrowany to możesz śmiało dzwonić do schroniska..... ;) z tym ze on jest jeszcze na kwarantannie........ -
[quote name='tanitka']Ata na moje oko, sądząc tylko po siwiźnie na mordce nie powiedzialabym, że on ma 10 lat, myślę że może mieć 6 lat.:roll:[/quote] wszystko możliwe ..... ten psiak, ma stare blizny na łebku:roll:
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Czy smycze i szczotki to tam mają czy trzeba przynieść swoje??[/quote] lepiej miec zawsze Swoje;) powstawiałam nowe zdjecia psów.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-wrzesni-aktualne-foty-129821/index8.html#post12554974[/URL] -
ten ok. 10 letni pies trafił do schroniska niedawno po smiereci swojego opiekuna do ludzi wydaje sie sympatyczny, w boksie siedzi razem z innymi psami........ [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7965/01072009r040wyzelek.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4674/dsc05131wrzesnia.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 600x800.[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1020/dsc05132wrzesnia.jpg[/IMG]
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
widziałam dzisiaj czarnego labradorka .... boczył sie na mnie i warczał..., jest piekny bigelek (mam zdjecia) jest starszy wyżełek, któremu zmarł właściciel, jest psiaczek (na moje) w typie leosia..... ciągle przybywają nowe zwierzeta.....:-( -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wybierzcie sie do schroniska i powyprowadzajcie troche psiakow, lub pomóżcie pracownikowi......:roll: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']prosze powiadomcie dogomanianki z forum biglow,retriva,wyzlow i spanieli ,nalezy miec nadzieje ,ze pomoga. Pokazanie psow i opis ,to podstawa ,zeby moc szukac im domy. Ps.Jaka plec ma owczarek dlugowlosy z chora lapka.wskazane by bylo ja czy jego wykastrowac(przeciez nie ma zimy?:razz:[/quo obojetnie co to jest, juz dawno wykastrowane....... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
mamy w schronisku kolejnego wyżełka, tym razem to starszy rudy gładkowłosy piesek:shake: podobno mamy tez bigelka, labradorka czy goldenka:shake:.ostatno trafił równiez złoty spanielek, którego ktoś przywiązał w lesie:mdleje::-? -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='gocha41']Hej ;) A więc, od dzisiaj jestem wolontariuszką ;D Pospacerowałam z trzema pieskami, a jedna suczka tak na mnie skakała, że nie mogłam dać sobie z nią rady ;p Ata, wyczesywałam psa podobnego do leonbergera...Może o tego Ci chodzi... Wabi się chyba Brutus... ;p[/quote] w tym schronisku wszystkie psy to Misie albo Brutusy:roflt: :roll: a czy masz może jakieś zdjęcia tego pieska..... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']ata to tez wolontariuszka jestes?[/quote] nie rozumie pytania.... :roll: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ja w tym schronisku byłam 2 razy w życiu....... to były takie wypady, aby zobaczyć jak wygląda nowo wybudowane schronisko....... no i zobaczyłam:roll: pracownik wydaje sie miłym facetem więc jakby co, to do niego można kierować konkretne pytania...... prosiłam tylko aby w najbliższym czasie nikomu go nie wydawał bo miałam nadzieje,że znajdzie sie dla niego tymczas..... -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
08-04-2009, Benek to fajny psiak w boksie cały czas kręci dupką i sobie poszczekuje, widać że potrzeba mu kontaktu z człowiekiem, którego by chętnie wylizał:loveu: [COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2076/benek.jpg[/IMG] więcej zdjęc tutaj.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/benki-wrzesnia-129248/index17.html#post12102593"][COLOR=#000000]Benki-Września[/COLOR][/URL] -
chlopaczek sie przypomina:help1::helo::help1:
-
podobno jest za malo rotkowa...:roll::shake:
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
ata replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
jakbyscie kobitki przeczytaly ostatnie posty to wiedzialy byscie, ze ten watek zostal przeniesiony do arhiwum, a wszystkie sprawy zwiazane z wrzesnia piszemy tutaj.... ........ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrzesnia-schronisko-pomoc-zwierzakom-watek-ogolny-ciagle-aktualizowany-134215/[/URL] -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
psiak na pewno nie wychodz z boksu, jest w schronisku od niedawna i ma ok.1,5 roku.... tak to mniej wiecej wyglada...to jest nowe polskie schronisko, ktore istnieje niecale 4 lata........ [img]http://img4.imageshack.us/img4/443/1819czerwiec2009023kata.jpg[/img] -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
przed chwila rozmawialam z panem ze schroniska......piesek ladnie chodzi na smyczy ... niestety probowal zjesc kolege, ktory wisial nz 2giej lince... trzebaby puscic psy luzem i dac im troszke czasu...... moja sunia jak jest na lince, to wiekszosc psow by zjadla a jak biega luzem to albo chce sie bawic albo jest obojetna........