[FONT=Comic Sans MS]Czekunia jednego czego możemy być pewni. Nasze pieseczki kotki i inne zwierzaki, które odeszły mają się tam dobrze. Wierzę w to.
My tutaj pozostaliśmy ze wspomnieniami, zdjęciami. Wszystko to jest w naszych głowach, sercach.
Ja wiem, że już niedługo w moim(naszym) domku( nowym domku) zawita moje (nasze) ukochane boksiątko:loveu:Od odejścia Sary minął rok sześć miesięcy.[/FONT]