[FONT=Comic Sans MS]Nie Paulinko obiecałam sobie, że nigdy nie nazwę drugiego psa SARA a ni żadne imię na S.
Ty masz IDĘ a my będziemy w przyszłości mieli IWĘ. Mam bardzo wieki sentyment do tego imienia i do jej właścicielki.
Saruś kochaniutka myślę, że CI się to spodoba.Wiesz kochana,że w sobotę zaczynam ostatni semestr studiów. Pamiętasz jak zaczynałam i jak bywało ciężko. Ale byłaś przy mnie. Nie zapomnę jak odeszłaś w piątek a ja w środę chyba szłam zdawać finanse.Oczywiście mi nie poszło nie miałam do tego głowy.
Kochaniutka bardzo CIĘ kocham ! Czy TY widziałaś kto obejrzał TWOJ filmik:)
[/FONT]