Jolu nawet tak nie pomyślałam. Znam Ciebie i wiem, że nigdy o nim nie zapomnisz. Ale powiedz mi co by dało, żebyś schowała jego zdjęcia?? No właśnie te zdjęcie jest symbolem. Pamiątką po nim. I powinno być tam gdzie jest.Zawsze będziesz o nim mówić, myśleć i wspominać. A zdjęcie będzie Ci przypominać tą mordeczkę.
Kochana nie dziwie sie Darkowi. Kiedyś nie było takiej możliwości, żeby pstrykać tyle zdjęć.
Ja przeglądam Sarciowe zdjęcia dość często.