[COLOR=DarkGreen][B]Mrówa dzięki za zaproszenie i za cudowną niespodziankę.
Ja i Tomek zachwyceni jesteśmy NORBERTEM:loveu:
Zabrakło mi tylko Astorka:shake:
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3064/2325112007036dz8.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR]
MOJA niespodzianka:loveu:Casia_Figa
[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2192/2325112007037of6.jpg[/IMG]
Chyba im dobrze:eviltong:
[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4488/2325112007034se2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1927/2325112007035fs5.jpg[/IMG]
Ja niestety też nie mogłam zabrać mojej Sarci. Ale nie mogłam normalnie funkcjonować. Strasznie mi jej brakowało i brakuje. Dlatego na działce zasadziłam róże. Taki symbol. Mogę przyjść posiedzieć, podumać, uronić łezkę.
Szajbus dziękuje, strasznie sie rozkleiłam:(
Saruś tęsknie....
Monia tak jak pisałam u Soty na pewno kiedyś spotkamy się na żywo. Może na kolejnym zlocie, może wystawie.
Monia spotkamy sie kiedyś na pewno.
Alu czytałam to i płakałam chodź to wszystko wiem.
Jolu wiem jak trudno było opanować zdenerwowanie. Przeżywałam dokładnie to samo. Ty musiałaś to zrobić dla ATOSA ja dla Sary.
[quote name='Patikujek']Dzisiaj się tak jakby ropogodziło, może pogoda utrzyma się trochę i uda nam się coś zorganizować[/quote]
[COLOR=DarkGreen][B]Pati Ty pamiętaj o mnie:cool3:[/B][/COLOR]
Widzisz Sarciu wszyscy pamiętają o Tobie i innych psiulkach:loveu:
Wczoraj mama siedziała na kompie. Zmieniła mi sie tapeta na boksia. A moja mama ale słodki boksiu, ale nie taki słodki jak nasza Sarcia:loveu:. Mama miała rację. Kocham CIĘ !:-(