[quote name='asher'][quote name='adda'][quote name='asher'] Tylko, że jej będa wyły co najmniej trzy psy :lol: 8)[/quote] Chyba nie myślisz, że psy nie będą akceptować :o[/quote]
No przecież pies Sabiny na pewno wył z radości 8) [/quote] No tak, ale mi chodziło o to, że moje będą sobie mogły obwąchać bezpośrednio i bezpośrednio ewentualnie powyć 8)