[b]Malawaszka[/b], jak szukaliśmy domu, to była taka działka z wielkim drzewami (jakieś iglaste), tak ja wiem... ze dwa piętra wysości. No i się okazało, że pan posadził takie już "piętrowe", tylko one musiały przez chyba rok być na takich jakby wspornikach, żeby się nie przewróciły :roll:
Wyobrażam sobie ile taka zabawa musiała kosztować :roll: Ale się da :D