[quote name='Justi0022'] Jeden i drugi mają frajdę w piciu deszczówki z tych krzesełek [/quote] Wczoraj ma ly i Trusiu pili deszczówkę zestołu ogrodowego :roll:
[quote name='Olcia']nio po tylu latach to normalnie do tej pory nie moge wyjsc z szoku, ze nie slysze co wieczor"wez to bydle z lozka bo znowu w piaskownicy bede spal"[/quote] I takiego trzymałaś kilka lat? :o
[quote name='Olcia']chudszy byl za bardzo koscisty i tez poszedl w odstawke, i teraz mamy czas zeby sie dwie w koncu wyspac :D[/quote] O ja.... nikt Ci nie marudzi...
[quote name='Katerinas'] No co... widać go na pierwszym zdjęciu :roll:[/quote] Na drugim będzie go widać za parę lat :lol: A tak w ogóle, to ładna ta Twoja działka :lol:
[quote name='Olcia']oj biedna ona byla wtedy bo byly zawsze ja w sciane wbijal jak sie na wyrku rozwalil a maly to on nie byl :D[/quote] Mam nadzieję, że zmieniłaś na chudszy model, żeby się Greta wysypiała :D
[quote name='Katerinas']A rodzice nie dawali Ci czekolady tudzież wyrobów czekolado-podobnych? :wink:[/quote] No dawali, ale wtedy to już w gacie nie robiłam 8)
[quote name='Olcia']łączę się z Tobą w bólu :cry:[/quote] Ale ja nie muszę często o jakimś dzikim świcie wstawać, ufff... oby tak dalej 8)
Ale było, że i o szóstej wstawałam, i nawet wcześniej :evilbat: Zgroza!!!
[quote name='Katerinas'][quote name='adda'][quote name='Katerinas']Nie musiałam dopuszczać :evilbat: Sam się dopuścił :evilbat: [/quote] :oops: :oops: :oops:[/quote] Co się tak rumieni, hę? :wink:[/quote]
[size=1]No bo takie rzeczy publicznie piszesz, i to z cenzorem na karku.[/size]
[quote name='donya']Panu leosowi to pokazał (w wieku 7 miesięcy) kto tu rządzi. Pan leon był chyba 3x większy.[/quote] Dobrze że na Irydzia nie trafił :roll: Albo Irydzio na niego :D