Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. ja bede w niedziele w katowicach - czy jest mozliwosc przetrzymania suni u Ciebie przez noc ? Rybbba - dziekuje.
  2. chyba gdzies go juz pisalam, ale juz pisze raz jeszcze: 41 1050 1298 1000 0023 1942 8674 Marta Wanetzky Batalionu Kosynierów 61 44-100 Gliwice
  3. tak, jutro jadę. Ocelot, prześlij mi proszę na PW dokładny adres gdzie i jak, i najlepiej telefon, pod który mogę dzwonić 'jakby co'.
  4. dobrze. moze byc nieco pozniej, pod wieczor ?
  5. pojechać mogłabym w środę najwcześniej. na zwrot kosztów mogę chwilę poczekać, auto mam zatankowane..
  6. tak jak napisalam - moge pomoc z transportem..
  7. miejsce jest, o to nie ma obawy. Martwi mnie, że suńka ma trafić do schronu ;/
  8. Dotarło do mnie 40zł. Czy coś już wiadomo ?
  9. Przepraszam, że nie napisałam wczoraj więcej - miałąm potwornie zabiegany dzień. Szczególnie przepraszam Argat, bo nawet na smsa nie odpisałam :oops: Mona bardzo, ale to bardzo spodobała się sąsiadowi - przede wszystkim swoim zachowaniem. Jest niesamowicie grzeczna, miła - żadnych kłopotów ;) Chciałabym, aby mi się kiedyś trafił taki pies :cool1: Tutaj chcę wyrazić ogromne słowa uznania dla Argat jako DT :loveu: Mona dostała oficjalne pozwolenie na spanie na kanapie - co zważywszy na 'okoliczności' (i zwyczajne wiejskie podejście do zwierząt) - robi na mmnie wrażenie :) Myślę, że ma się teraz naprawdę dobrze. Postaram się wkrótce zrobić jakieś zdjęcia i pokazać Wam Monę w nowym domku.
  10. Ocelot - dlaczego smutno ? Mona juz w nowym domu - 'kupila' Janka jeszcze w aucie, wpychajac mu sie na kolana :) Zaprzyjaznila sie tez juz z Jankowym psiakiem, wiec wszystko zapowiada sie dobrze. bede pisac co i jak, niedlugo tez porobie zdjecia.
  11. p.s. Argat - jeśli tylko uda Wam się dowieźć Monę do Częstochowy, ja ją z tamtąd odbiorę :)
  12. Domek, w którym mieszkać ma Mona, jest naprzeciw mojego - widzę więc dokładnie co u sąsiada - o każdej porze dnia i nocy :diabloti: Janek, czyli sąsiad, zawsze miał zwierzęta gospodarcze - jak to na wsi - krowy, konie, kury, pies.. Teraz po podwórku biegają tylko kury i pies, który w razie potrzeby jest zamykany w kojcu. Mona mieszkać ma w domu - co jest moim zdaniem sporym krokiem naprzód, jeśli chodzi o przeciętny dom na wsi. Janek mieszka sam, większośc czasu spędza w domu, Mona więc będzie go miała do dyspozycji zawsze ;) Ja ze swej strony zadbałam o odrobaczenia i porządne karmienie psiaka, który już u Janka mieszka - to samo czeka Monę :) Zdjęcia i wieści na pewno się pojawią ;) Swoją drogą, bardzo pozytywne jest moim zdaniem to, że i na takich wsiach jak moja, gdzie zwierzę zawsze było albo do pracy albo do jedzenia, można pokazać komuś czym jest adopcja psa, po co to i dlaczego, i ludzie tu nie są zaparci w swoje (nie wszyscy, a to już dużo)..
  13. nareszcie znalazlam chwile, aby sie tu pokazac.. wszystko wlasciwie zostalo powiedziane - chetnym jest moj sasiad, na ktorego mam oko o kazdej porze dnia i nocy :diabloti: Mona mieszkac bedzie na malutkiej wsi, gdzie do dyspozycji ma dom, duze podworko i towarzystwo drugiego psiaka :) Moge pojechac po nia do czestochowy.
  14. ależ miłe wieści ! :multi:
  15. Dziewczyny - wpłacać można bezpośrednio do mnie: 41 1050 1298 1000 0023 1942 8674 Marta Wanetzky Batalionu Kosynierów 61 44-100 Gliwice z dopiskiem 'suńka z Teofilowa". Imię pozwolę sobie wymyśleć, gdy poznam ją osobiście ;)
  16. Psiak cudowny ! :loveu: bardzo trzymam kciuki !
  17. czyli niedziela 01.06 czy 08.06 ? domek moge sprawdzic - jakies konkretne wymagania, czy 'standardy'? czy Państwo mogą przyjechac do mnie, czy chodzi o wizytę w domu ? Olesno jest nie daleko mnie - jakieś 30-35km. Z Wielunia polecam jechać dość.. bocznymi dróżkami - przez Turów, Słupsko, Skomlin, Dzietrzkowice - w ten sposób będzie dużo bliżej (to tą drogę określiłam w km).
  18. ja do Wielunia mam jakieś 30km, a więc tam i z powrotem - 28,00zł. I aż głupio mi prosić o takie pieniądze, ale jestem teraz całkowicie spłukana :roll: Mogę pojechać w dowolnym terminie.
  19. Cieszę się, że się udało. Który to Teofilów ? Gdzie to dokładnie jest ? Ja mieszkam we wsi Sierosławice, to jest jakieś 20km od Kluczborka. Jeśli potrzebna będzie pomoc w transporcie to mogę pomóc po kosztach - 47gr/km.
  20. heh, smród.. ja lubię te psy po prostu.. te śmierdzące też, te brudne i 'niewychuchane', choć momentami to trudne.. a auto - cuż, śmierdzi do dziś, ale nie przestanę wozić psów w imię auta.. ;) Co do smyczy - dałam Kirowi nową smycz i nową obrożę, chciałam, aby trafiły razem z nim do nowego domku - stałego domku. Co więc się z nimi stało ? Jeśli nie mają być używane, może więc warto wystawić je na przykład na bazarek..? Głupio, żeby leżały teraz w kącie.. :roll:
  21. on pięknieje z dnia na dzień ;) Mam przed oczami Kira, którego poznałam - to nie ten sam pies :loveu: Elza, czy dotarła do Ciebie także smycz dla Kira? Widzę na zdjęciach, że nie używasz tej żółtej..
  22. rozumiem, doskonale wiem, jak to wygląda.. Ja niestety mam teraz u siebie 7 psów, 8 'zamówiony' na tymczas, więc finansowo nie wyrobię, aby wziąść psa bezpłatnie. Zdaje się jednak, że troszkę łatwiej jest uzbierać pieniądze, niż znależć u kogoś jeszcze wolne miejsce - dlatego właśnie się odezwałam, bo miejsce jest. Nie chcę się w żaden sposób wciskać tutaj, zobaczyłam po prostu temat, że DT potrzebny pilnie, więc napisałam..
  23. jest u mnie wolne miejsce w płatnym DT, link jest w podpisie.
  24. p.s. (zeby wstawic wiecej zdjec, kliknij w ikonke z gorami i zoltym niebem - nad tworzonym postem, wtedy wpisz (wklej) adres zdjecia. Mozesz tez zamknac zdjecie w [ IMG ] [ /IMG ], nie wpisujac spacji pomiedzy nawiasem, a 'img'. pozniej zjedz linijke nizej, i zrob dokladnie to samo. jakos latwiej mi objasniac, jak pogodzic psa z kotem.. ;)
×
×
  • Create New...