Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hhahaha, jaki foch :evil_lol::evil_lol: Jak na nia patrze to ona nie ma taaakiej skóry jak inne bassety.
  2. [quote]Co Wy wszyscy tak z tą fotką, przecież ona wygląda na niej strasznie ta dziwnie wąska głowa bez uszu i wiszący łałok, feee[/quote] Przestań! Wyszła rewelacyjnie, bardzo mi się podoba :loveu::loveu: Taki kaniak w wersji light :loveu: A "mądra mina" mówi że to koniec sesji :evil_lol: :loveu::loveu:
  3. Moja jest bardzo ludzka :p Fajna babeczka. Dziś przejeżdżałam obok pół po których pewnie spacerujesz. Górka Kazurka? Są rewelacyjne!! :multi::loveu: Aż chciałoby się tam mieszkać :lol:
  4. Fajnie że uszatek się podoba :lol::lol: Taka sesja marzyła mi się od dawna. W sumie nie miałam nigdzie wystarczająco dużo mleczy do zdjęć, więc stwierdziłam że lepszy rydz niż nic :eviltong: Mogłoby być ich tam więcej :siara: Teraz to chyba po mleczach ani śladu :hmmmm: Jakoś nigdzie już nie widziałam. Puchu, ach, z bilbordem to se zaszalałam, a co! Brzydki był :evil_lol: Nie będę se w blożku reklam wstawiać :evil_lol: Wystarczą mi te dwie :mad: I wymyśliłam takie cuś. Łiii taam, samą obroże? komplecior sobie spraw :evil_lol::evil_lol::diabloti: Byłam dziś na wycieczce, oczywiście rowerowej :eviltong: z kumplem. Meta: Konstancin-Jeziorna :mdleje: Trochę taka na spontana :lol: Jeszcze nie mogę uwierzyć i dojść do siebie :lol: Dopiero teraz czuje nóżki, wysiłek wychodzi :cool1: Po drodze czułam się jak bym była na wakacjach, okolice przepiękne, słońce daje na maxa, szrutowe (i nie tylko, zaliczyliśmy chyba wszystkie rodzaje nawierzchni :evil_lol:) dróżki. No baaajjkaa! :loveu::loveu: Nie robiłam fot, ale jedną mam. Aż miło popatrzeć. Czegoś takiego to ja nie widziałam. Z daleka myślałam że to jakieś domki rekreacyjne/jednorodzinne/letnie :evil_lol: Dojechalismy bliżej i okazało się że to stajnie :crazyeye: W jednym domku są dwa kunie, oddzielone ścianką zapewne. [img]http://img199.imageshack.us/img199/5715/schowek02zm.jpg[/img] A jutro możliwe że powtórka z rozrywki :evil_lol:
  5. Piekne, piękne foty:loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol: [url]http://img707.imageshack.us/img707/662/92920040.jpg[/url] Braciszek jest nooo...duuży :p Dobre porównanie [url]http://img263.imageshack.us/img263/9724/brat2.jpg[/url] [url]http://img265.imageshack.us/img265/5531/brat6.jpg[/url] :loveu::loveu: Cz-b jest super do rameczki.
  6. O foty! :multi: Juz myślałam że mu ogon dymi :evil_lol: ale przyjrzałam się dokładniej a to jest światło odbite w jeziorze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img709.imageshack.us/img709/6892/dscf5636.jpg[/url] Olek, zdradź co to ma być za psiak. Nie bądź taki tajemniczy.
  7. Eff, bo brat ma (miał?) następne i nie ma co z nimi zrobić. A nie wezmę następnych dopóki tych nie zabierzesz :( Ucic się wkurza że miejsce zawala....a to nie 4 jak było na początku tylko już 14 i już troche miejsca zajmuje.
  8. :loveu: świetne!! [url]http://i48.tinypic.com/2ptv3aq.jpg[/url]
  9. No właśnie, siwizne widzę :placz: Z tłuszczyku?! No proszę Cię :mdleje:
  10. Takie miałam oczy jak o tej dziurze przeczytałam :crazyeye: Całe szczęście to już za wami. Rita do wody niet? Ale pusta plaża, achhhh...
  11. Nie nieee, będą robić Olkowi jak leży plackiem :evil_lol:
  12. Mówisz że fryzjerka pytała się Ciebie czy na pewno. A moja fryzjerka z bananem na twarzy ciachnęła mi włoski :evil_lol: Lubi krótko strzyc a na dodatek moje włosy są idealne do modelowania :lol: Jaka była radość jak już wiedziała jak ma mnie ciachać :lol::lol: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza%20-%20Maj2010/DSC_7891.jpg zupełnie jak nie ona! Nieźle zalało. U nas pierwszy dzień nawałnicy mocno lało, ściana wody, jakby ktoś kran odkręcił :lol: Ale woda nie zrobiła takich szkód jak na południu Wawy :crazyeye: W II dzień troche popadało, pogrzmiało i to wszystko :roll: Jak zobaczyłam na drugi dzień w TV co się dzieje na płd Wawy to to jakaś masakra :crazyeye::crazyeye: W Piasecznie osiedle zalane, w wawie stacja Imielin, Stokłosy, Kabaty :crazyeye::crazyeye:
  13. [quote name='Vectra'] :grins: :grins:[/QUOTE] czyli że co? :cool3:
  14. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000031.jpg[/img] Widocznie za mało upaćkana :cool1: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000032.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000033.jpg[/img] Makro :evil_lol::evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000034.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000035.jpg[/img]
  15. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000026.jpg[/img] Wąchamy zieleninkę haha [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000027.jpg[/img] Tak! tak! upaćkajmy nową obrożę :diabloti: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000028.jpg[/img] "Nie lubię cię" :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000029.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000030.jpg[/img]
  16. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000021.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000022.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000023.jpg[/img] :bigok: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000024.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000025.jpg[/img]
  17. Sesja w mleczach :eviltong: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000017.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000016.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000018.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000019.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000020.jpg[/img]
  18. A jednak nr. 1! Rany, jak dziś ciepło było! :crazyeye: Byłam na rowerze, gdybym wiedziała że tak będzie to inaczej bym sie ubrała :evil_lol::evil_lol: Widziałam łasiczkę albo kunę leśną...rozjechaną...:-( oraz jeża....:-( [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000011.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000012.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000013.jpg[/img] Ten pies molestował uszatego :mad: co baaaardzo mu się nie podobało. Szedł za nami dość długo, juz myślałam że odprowadzi nas do domu :crazyeye: Napalił sie na uszatego jakby był suką z cieczką.... [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000014.jpg[/img] "Nie, nie, już koniec, ja nie che..." [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/478166/00000015.jpg[/img]
  19. Fantastyczne :loveu: Jedynie :evil_lol: ta tem. mnie nie pokoi :evil_lol: Jechałyście z biurem czy prywanie?
  20. Sweet i ma chyba dłuższe futerko...?
  21. [quote]chcesz wpaść pokosić?[/quote] :lol!: Same święta. Żyć nie umierać :evil_lol: Ładna karteczka!
  22. Jaaaa, Mati, ależ się zmieniłeś! Z czego chcesz zrzucać??
  23. Fantastyczny myszołów! :loveu::loveu: [url]http://global.images8.fotosik.pl/345/4e09baabe38b3f30.jpg[/url] haha jaka mordeczka roześmiana :evil_lol:
  24. Fantastyczny teren na foty :multi: Ares niski ale dawał radę, dzielny chłopak! Łaa, pooszeedł! [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC08488.jpg[/url]
  25. Ta obróżka jest jak wisienka na torcie wśród tych mleczy :loveu::loveu: Aaaaa, super!! :multi::multi: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz053-6.jpg[/url] :loveu: Fajnie że się odezwałaś!
×
×
  • Create New...