Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :eek2: niesamowite :o :laola:
  2. :D :laola: Sabinka :calus:
  3. :iloveyou: moja dzidzia :iloveyou: :lilangel: W piaskownicy jak prawdziwe dziecko sie zachowuje :lol: :lol: :lol:
  4. Eee tamm, glupio ;) Wal prosto z mostu ;) Ostatnio spotkalam starszego pana, byl na rowerku, z piesem. Akurat bylam z Masajem wiec pieski sobie troszke pobiegaly. Zobaczylam ze suczka taka zaokraglona jest :P wiec prosto z mostu spytalam/ stwierdzialam :lol: " a ona to taka grubiutka jest" :lol: Facet chyba sie troszke speszyl :lol:
  5. [quote name='adda']Moje na kiblu? :o[/quote] [img]http://www.zwierzaki.org/Smileys/default/hahaha.gif[/img] Nieeeee :lol: Gdzie sa zdjeica pluszaka? :evilbat:
  6. W zwiazku ze zdjec Kaji nie bedzie ( :() wklejam uszastego :grins: [img]http://img158.imageshack.us/img158/9015/masajnapokazachdladzieciii1it.jpg[/img]
  7. Dziadka tez wykapalas? :o :lol: A jak lapecka? Jak ona wytrzymuje? :o Toz to istny zywiol 8)
  8. Ale boskie foty :D Super!!! A Peny dragala dorwala :evilbat:
  9. Zobaczcie jaka fajna tapetka :lol: :baby: :loveu: [url]http://tapety.50webs.com/tapety/tapetki_pieski130.jpg[/url]
  10. :angel: Azunia :angel: A czemu Latek taki chudziutki jest? :( Piekny psiak z niego.
  11. Buahhaahahhaa nastepna z szeeeeroookim usmiechem :roflt: [img]http://www.zwierzaki.org/Smileys/default/hahaha.gif[/img] [img]http://www.zwierzaki.org/Smileys/default/hahaha.gif[/img] [img]http://www.zwierzaki.org/Smileys/default/hahaha.gif[/img]
  12. A gdzie zdjeica..? :lookarou:
  13. Buhahaa nie moge hahahah :roflt: :laugh2_2: super :lol: Adda :modla: :lol:
  14. Fantastico :lol: :D Jak zobaczylam foty TZa Wind to az mnie zdreszcze przeszly :o Gratulacje!!! Wind, a masz moze foty malego uszastego? :lol:
  15. A co tam Debest robila? :o Zabladzila czy cu? :lol: :lol: :lol: A dzicei szybko rosna, oj szybko :D :loveu:
  16. :o na patrzcie jaki zbieg okolicznosci, ja wczoraj, przedwczoraj nie wiedzialam co ze soba zrobic w domu :wink:
  17. O masz, same nieszczescia :( Zdrowko czarna :beerchug:
  18. Dobrze ze maly juz wraca do zdrowka :D A Babel jaki jest ekstra 8)
  19. Ale slicznie wyszlisice razem :D :loveu: Buziaczki dla rudaska :calus:
  20. :o co ja tu sie dowiaduje :o To ze Pay nie lubi (:x) Sary to wiedzialam, ale nie moge uwiezyc ze Lazy sie poklocila z TZ :o Wy?! Skandal!! I to o co? O kurczaka!!! :shake: A Agatka rosnie w oczach :o
  21. Bombowe!!! :o bee e e e e :lol:
  22. :lilangel: ale maluszki :baby: :loveu: wymiziac i wycalowac prosze! :D
×
×
  • Create New...