Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ooojezuuu, jakie sloodkie [url]http://img137.imageshack.us/img137/269/beztytuu1kn1.jpg[/url] :loveu: Hahahahahaah, same chlopaczki :lol: To tak jak u mnie :lol: Tylko ja mialam 4 facecikow :razz:
  2. Ciesze sie ze u was wszystko w porzadku :D hahaha super [url]http://www.katerinas.neostrada.pl/dora161.jpg[/url] :lol:
  3. [quote name='Cola']puk puk Jak tam zawody?? :cool3: Wracajcie szybko, bo się doczekać nie mogę :razz: Niedługo będą nowe foty Masaja...z dzisiaj...Wind powinna coś focić na zawodach :cool3:[/QUOTE] Jestem! :sweetCyb: Zawody REWELACYJNE!! Dawno sie tak swetnie nie bawilam :Cool!: Mowcie do nas mistrze :cool::cool3::B-fly::lol: Torpedka zajela 1 miejsce w agility 0 i 2 miejsce w jampingu 0 :D W lacznej klasyfikacji bylismy....pierwsi :loveu: Do domu przyjechalismy z dwoma cudownymi medalami i pucharem :smhair2: To moj pierwszy w mojej karierze pucharek :multi: To takie wzruszajace :placz: Stoi juz na gorze regalu a pod nim wisi zloty i srebny medal obok srebnego ktory zajelismy na ostatnich zawodach :rolleyes: Mozecie zobaczyc nawet [url=http://www.naszezwierzaki.com/filmy/20060527/]filmy[/url] nie tylko nasze :iloveyou::iloveyou: A zdjecia z calej imprezki sa na Agility :Dog_run: jest co ogladac :cool1: Cola, szkoda ze Cie nie bylo w Powsinie :placz: Pogoda troszke nie dopisala, ale bicie rekordu w slalomie sie udal!!! To bylo IMPONUJACE!! Zdjecia rowniez mozecie zobaczyc na Agility :lol: Z chlaniem sie wstrzymuje :lol: nie zaliczylam...Trudno sie mowi ;)
  4. Luthien, nie mam tego filmu :cry: Mam info o maluchach, ale nie wiem czy tak na forum mozna...?:hmmmm: Wysle Ci pw :cool:
  5. Ale psiaki sie wybawily, taaaki teren, wspanaily :multi:
  6. Czytalam o nim, normalnie bym ukatrupila ta fryzjerke :diabloti: Cale szczescie wlosy odrastaja. On jest taki jasny na grzbiecie czy to swiatlo sie odbija?
  7. No i ZNOWU padla na twarz :mdleje: Powinnam sobie cos podkladac bo cala poobijana jestem :lol::lol: I to nie tylko w tej galerii :lol: Ale duzy juz chlopaczek :iloveyou: Strasznie lubie u rosnacych psow nadgarstki (:niedowia::lol:) To samo ma Ida :lol: Ggdzie macie takie studio?:jumpie:
  8. Zaba, juz 22.30 a tu ciiiiszaaaa :candle::mad:
  9. Lojezuuu, AlKil, mozna sie wystraszyc tej emoty :lol: Nie odzywam sie bo nie mam zdjec :placz: Poprosilam brata zeby na przyszly weekend pozyczyl aparat od kolegi :razz: Zobaczymy :razz: Haniu, iii tam, mama nie czyta dogo :megagrin: Czasami mi przez rame zaglada ale to rzadko ;)
  10. To wrzucaj tu, wrzucaj tu http://www.youtube.com/ :megagrin:
  11. Obejrzalam zaleglosci i ......:mdleje: oraz :roflt: a na koniec :iloveyou: o slinka :evil_lol: [url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/maj/25%20maj/DSC_0053.jpg[/url]
  12. Co za demon [url]http://img290.imageshack.us/img290/357/weki0024a4bq.jpg[/url] :megagrin: Ałaaaa z tym kolanem :shake: Nie musialas sie tam poswiecac :lol:;):calus:
  13. O rany, ale wam dowalaja w tej szkole :shake: No ale coz, koniec roku za pasem... Koteczki sliczne, ide czytac :razz: Mam nadzieje ze szybko znajda domki, chociaz z tym coraz trudniej...:(
  14. No to chociaz dobrze ze do apteki biegali ;) W koncu zdecydowalam ze biore psa, ale nie do zawodow. Nie bedzie pokonywac tego mega slalomu ;) Biore go zeby sobie pobiegal po torze i za fresbee :rolleyes: Bedzie mozna pod nasz opieka sprobowac sil na torze, wiec jak chcecie zobaczyc jak to jest to bierz psiaki :)))))))) Wez fresbee :cool3:
  15. http://img108.imageshack.us/img108/6792/harna56jpg6nf.jpg :-o:turn-l::turn-l: Ladnie razem wygladacie :D Czemu wszyscy wrzucaja filmy na zippyvideos?! :diabloti::mad:
  16. Fajne fotecki :cool3: Czy szpic tez biega?:loveu:
  17. Dobre :lol: kary w postaci pompek i od razu fotki sie zrobily :lol::evil_lol: Dobrze ze masz aparat w komorce :lol:
  18. Cola, dobrze ze temperaturka spada :fadein: [size=1]Mam cicha nadzieje ze bedziecie w Powsinie:-P[/size] I ciagle zapominalam napisac, masz ekstra! emblemacik :shiny: Ach te chopy :x Biednas Ty, wszystko na Twojej glowie...:shake:
  19. Hahaha albo Ty jestes drobniutka albo Ten takki wielki :lol::-o
  20. Slabo widze ten preparat p/k Za ciemne zdjecie :eviltong:
  21. anetta

    .:: A X E L ::.

    Alez przecudowne!!! [url]http://images3.fotosik.pl/72/ab994d1205bf67e5.jpg[/url] Komarom mowimy won :evil_lol:
  22. Katerinas, gdzies Ty :candle: Wiosna jest :sweetCyb: pokaz nam wiosenne dziewczyny :sweetCyb: Jak sie czuje Gaja?
  23. Gdzie sie podziala piekna Liko!!!! :placz: Ktokolwiek widzial, ktokolwie wie :Help_2: Matko, teraz to ona taka panna jest ze ho ho :multi:
  24. anetta

    Dog Chow Disc Cup

    Te foty sa tak rewelacyjnie uchwycone ze trzeba na chwile sie zatrzymac przy niektorych i zobaczyc gdzie jest przod a gdzie tyl psa :lol::lol::lol: Fajne to, zgaduje ze to sedzina i wypatruje czy pies zlapie czy nie zlapie i punkciki zapisuje :evil_lol: [url]http://img117.imageshack.us/img117/5497/frisbee087zm9hs.jpg[/url]
  25. Na jasnym wszystkie brudy widac :evil_lol: Lepiej wziac ciemniejszego, jezeli bedzie oczywiscie :razz: [quote]a chodowla to mi nie taka obojętna[/quote] czyli jaka? chcesz zeby rodzice mieli dobre rodowody, bedziesz chciala wystawiac? Moge sie popytac znajomej o szczeniakach :razz: Filmik jeszcze nie przyszedl :)
×
×
  • Create New...