Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [img]http://images21.fotosik.pl/372/ca8ab3368bfa2f96.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/1fa2b9f2c95b87d8.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/6f9e68effdb49b6f.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/fbff05847490fc8f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/2baf5bf2ab9992ae.jpg[/img]
  2. [img]http://images22.fotosik.pl/160/53fffee7c52feaff.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/26cf41507fa1f533.jpg[[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/5f7923e5a341561d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/436fb57fa8b0b2b2.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/77c6063c94e9f23f.jpg[/img]
  3. I już są na dole. Jeśli dobrze się przyjrzycie to zobaczycie że pod prawą skałą są gałęzie...ludzie je podkładają żeby skała sie nie przewróciła :lol::lol: [img]http://images12.fotosik.pl/89/e7835d56b8532e71.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/89fb4e1ea7ba707e.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/b8bb82da3d5dd450.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/e533bb42c123e35c.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/9a3bfd01ca781f57.jpg[/img]
  4. [img]http://images12.fotosik.pl/89/0d05839d35f94017.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/8203d880649a86d3.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/a4d8ff78fc8417a1.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/3d150b0ecfea6db8.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/24403e1220dbb0b0.jpg[/img]
  5. Agga, tiiiia :p [img]http://images11.fotosik.pl/80/455058f896908ab7.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/d8bf24fe97aed4df.jpg[/img] Tam na dole jest (jeśli dobrze pamiętam) Brama Krakowska?? Jak źle pisze to poprawcie mnie :p [img]http://images12.fotosik.pl/89/9596e0796251da23.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/c0c530107f6572eb.jpg[/img] Te różowe kwiatki rosną tylko w tym miejscu, tzn. w okolicy Jury czy jakoś tak [img]http://images11.fotosik.pl/80/74c0536ffe8e2394.jpg[/img] [url]http://images12.fotosik.pl/89/821f79264265cfc1.jpg[/url]
  6. [img]http://images12.fotosik.pl/88/00cbdcee84fdeda4.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/3034341ba2ea4d04.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/490fd8482bdb2c69.jpg[/img] Wycieczka przyszła w gości :lol: [img]http://images12.fotosik.pl/88/db6afd1d9a69a30c.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/9b42992fff4bdb79.jpg[/img]
  7. [img]http://images22.fotosik.pl/160/6d9ad0d6900e793f.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/1b0704df8475079b.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/5d6964036c6625b0.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/0fbabc5ba107b680.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/88/79932fbeb1e076d5.jpg[/img]
  8. [img]http://images11.fotosik.pl/80/1418e334b1609488.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/1f083caf1c2031f1.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/18efec96a38cdc63.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/0209c7c041350c9e.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/88/607a93518970a384.jpg[/img]
  9. [img]http://images22.fotosik.pl/160/32e1fdd69c62ca07.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/781d994cea7f6e1a.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/209ee3e70f82352c.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/372/9752f45a627c0ce2.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/e2a51d25956aa7a7.jpg[/img]
  10. [img]http://images12.fotosik.pl/88/5fd1cb5e36ce9902.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/27198278fbaa2bda.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/371/9811fb046ed74e59.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/88/3e7337a442f1e2fd.jpg[/img] :candle: [img]http://images11.fotosik.pl/80/4566cc7415a504eb.jpg[/img]
  11. [img]http://images21.fotosik.pl/371/18274b2d292560df.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/371/a312d518fcec16b9.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/371/a9292a81f6696494.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/8082a2b06298e9aa.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/e9f262c36a106846.jpg[/img]
  12. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74179[/url] [img]http://images11.fotosik.pl/77/0530129054f5a242.jpg[/img] Jak Amazonka [img]http://images11.fotosik.pl/77/a415e7059a044292.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/83/c4799fa21d224052.jpg[/img] Ten kto ma klaustrofobie powinien ominąć te zdjęcia :p [img]http://images22.fotosik.pl/155/40d892d4e68abf2d.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/160/ca2ac98a4efc92e8.jpg[/img]
  13. [img]http://images12.fotosik.pl/83/b5ec71afea0eee39.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/155/70c16ad39c40c3aa.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/369/ebfb4c7a10353bc9.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/77/bcc8ff6b62025e53.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/83/640f1f12ba15b03b.jpg[/img]
  14. Witanko:bye: Jak miło ze o mnie nie zapomnieliście :p Troszke opuściłam galeryjke ale za to przybywam z duużą ilościa foteczków:) Musze oczywiście jeszcze dokończyc wstawiac z Jury a poźniej teraźniejsze :p Widze ze regulamin jest pozmieniany z czego sie ciesze połowicznie :roll: W końcu można wstawiać wieksze zdjęcia ale te 5 fot na post to już przegięcie (kto to w ogóle wymyślił...):-? Z Jury bedą jeszcze 500x500 ale już następne będą "normalne":) [img]http://images11.fotosik.pl/77/ca41fc538b592de8.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/83/66ac3f1654ce06e8.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/77/db853def60fba3de.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/77/4f82cb1c0d4d834f.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/83/31146c571083bad5.jpg[/img] Boszzzz...i tak się będę bimbać ze wstawianiem 5 zdj. na posta...wrrrrr
  15. Lukasz, buhahhahaahahah dobre!!! :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:spadlam z krzesla
  16. O rany ;( wspolczuje...
  17. Kara :mdleje: wszystkeigo bym sie spodziewala...ale ze bedziesz miec psa?!!! i to 6-go :mdleje: Gratuluje, psiak sie piekny i do zobaczenia na zawodach :bigok: A skad jest? Dlugo namawialas rodzinke na kolejne futro w domu?
  18. [url]http://images24.fotosik.pl/11/43941a0c78b0d002.jpg[/url] :o :o :mdleje: Pierwszy raz widze cos TAKIEGO :o Cudny stwor!! [quote]A Ty tak powaznie czy żartujesz??[/quote] Sprawdzilam, mowi prawde :o To jest motyl :o Ciekawe jak wyglada jako gasieniczka :roll: Ten motyl ma nawet innych kuzynow :o Piórolotka pięciopióra (Pterophorus pentadactylus) Piórolotka dłoniasta (Pterophorus pentadactylus) Śpicolotek pięćpiór (Pterophorus pentadactylus) Piórolotek śnieżynka (Pterophorus pentadactyla ,Alucita pentadactylus)
  19. Nooo, jestescie :multi:
  20. Kluseczki rosna i rosna, juz nie dlugo oczka beda otwierac :loveu:
  21. Czesc :p W koncu pojawily sie zdjecia huuraaa :lol: Co do motyla to nie wiem bo go nie idze :lol: ale pewnie sa jakies fora o motylach i tam by Ci powiedzieli :lol: [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/robal.jpg[/url] bleeeee
  22. Teklunia, prze prze przepiekna sesja :loveu: Czegos takiego moje oczy jeszcze nie widzaly :cool3: Bardzo fajny pomysl. A masz jakies foty z Rzeszowa?
  23. Ale cudne te prosieta :loveu::loveu::loveu: Dlugowlose najlepsze :loveu:
  24. [url]http://img402.imageshack.us/img402/1182/dscf0034by4.jpg[/url] no nie moge, jakie porownanie :lol: [url]http://img395.imageshack.us/img395/7853/dscf0049hm5.jpg[/url] :mdleje:
  25. Asher, to Ty zyjesz :multi: ;))))))) Booreczki, jak dobrze znow was widziec :))))))) Inti, jaki kawal chlopa z ciebie 8)
×
×
  • Create New...