Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hahaha, super :lol::lol::lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-gIPHM6cUpHM/TyPgZmcrfdI/AAAAAAAAHRg/_uBSX3bqrOg/s640/P1430529.JPG[/url] Bazyl: "Bianka, no nie wygłupiaj się, on żartował"
  2. Jakie szczęśliwe [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/DSCF0560.jpg[/url] Super te grupowe, zauważyłyście że wszystkie dzieciaczki to blondi? :-D dwie rodzyneczki tylko siedzą z tyłu.
  3. Apropo smooth collie. Ma/miał ktoś do czynienia z tym owczarkiem? Jaki jest w życiu codziennym? Jakoś nigdy nie miałam okazji poznać tej rasy bliżej ;)
  4. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0186-1.jpg[/url] atak klonów :crazyeye: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0127-1.jpg[/url] :evil_lol: Bajka, normalnie jak w bajce...
  5. Ciekawe jak się rozwiąże sprawa z Magdą...Śledzę jej losy i wierzę że w końcu przeczytam że się znalazła.
  6. Wszystkiego najepsiejszego! :BIG::tort:
  7. Laleczka :loveu:
  8. Jaka czarna kotka! A to z adopcji, prawda? :grins: Pierwsza fota Macieja powala.
  9. Ojojoj, Mayce przesyłam pozytywne fluidy! [quote]Mayka nawet nie kwapiła się, żeby go pogonić, wzieła piłkę i wróciła[/quote] Phi, dziwny ten wasz haszczak :diabloti: ładne cyrki z operatorami; zakręceni jak słoik z ogórkami...
  10. Bardzo fajne te skórkowe posłanko. Szybkie do czyszczenia; mam takie tylko z materiału odkurzyć to, to mordęga!
  11. Niesamowite prace Lilk_a!! Afgany fantastyczne! choć jeden ma coś z oczami, ten biegnący (nota bene doskonale obrazujący rozwiany w galopie włos :mdleje::loveu:) boskie, boskie Rodzice, poka! Mnie szalenie zaintrygowało jak to wygląda, od początku jak o tym wspomniałaś :)
  12. Krystak, obróżka wygląda topornie na psiaku ;) Jaka to szer.? Sama obróżka cud miód :loveu:
  13. [quote name='evel']Border kundel (znaczy łysy pastuch) alb OH ;) mam jeszcze czas :evil_lol: Do koni mi jakoś "pasuje" seter, węgier, weimar, dalmatyńczyk... ;)[/QUOTE] I rodezjan, jeszcze jego widzę w tej stawce.
  14. [quote name='BBeta']Czy ja napisałam, że jest to jakiś problem? :hmmmm: Metalowe są po prostu ładniejsze, MOIM ZDANIEM oczywiście Niby zwykła czarna gumka, a bardzo psuje efekt końcowy, te najnowsze obroże z metalowymi ogranicznikami wyglądają o niebo lepiej ;) Diabeł tkwi w szczegółach :diabloti: ;)[/QUOTE] Nieee :) Napisałam ogólnie o problemie :) Oczywiście że metal jest bardziej estetyczny niż gumka. Ale co kto lubi. Takie małe g...o a taka dyskusja :evil_lol: [quote name='motyleqq']co Wy tak z tą sierścią na dywanie, przecież wszyscy ją tam mamy :lol: u mnie jest więcej sierści niż dywanu ;)[/QUOTE] Też się zastanawiam, już któryś raz czytam o kłakach na dywanie i zaczynam się śmiać pod nosem :lol: Ja specjalnie kupowałam wykładzinę do swojego pokoju pod psa :evil_lol: żeby nie było widać sierści. I się sprawdza hahahaha [quote name='DomixX']Dostałam odpowiedź, że: "Nie przygotowujemy już przykładów zestawień" Szkoda, bo to troche zniechęca, bo jednak lepiej zobaczyć co z danego połączenia wyjdzie i czy w rzeczywistości będzie komuś odpowiadało :( A u mnie dywanów nie ma:D[/QUOTE] Uuuu, to nie fajnie :( Ale zapewne jest to uzasadnione tym że może nie wyrabiają się po prostu. Corse, ta turkusowa fantastyczna :mdleje::loveu:
  15. [quote name='BBeta']Może ja ośmielę się napisać co z nimi nie tak - beznadziejnie wyglądają :diabloti:[/QUOTE] Ok, więc powiem że o gustach się nie dyskutuje :) Myślałam że o coś innego chodzi. Ja w nich nie widzę nic beznadziejnego, więc jak ktoś ich nie chce, to przy zamówieniu może powiedzieć żeby zrobić szele bez "frotek". Co za problem :hmmmm: :) Obróżki fajne, czerwona z czachami idealna dla faceta z jajami :evil_lol: Ta różowa jest słitaśnie urocza :lol::lol:
  16. [quote name='vpassione']Pisząc frotka miałam na myśli te czarne gumeczki. [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC06939.jpg[/url][/QUOTE] Rozumiem. A co z nimi nie tak? Chyba dobrze że są :hmmmm:
  17. :-D Ostatni film powala! i ta muzyka hahahaha, świetny podkład. Czy ona faktycznie warczała czy tylko pokazywała garnitur? Ciekawe zachowanie, nie powiem :cool3: Mila nie ma adresatki? nununu ;)
  18. Ale żeście nagadały :mdleje: Co to są "frotki"??? Deer, świetne wyglądają te jamnicze obrózki! baaardzo ładne :)
  19. Dzięki. P. Joasia powiedziała że z nieba spadłam :) Pieski dostaną 14 kg. karmy
  20. O matko, co za szajbuski z tego filmiku :evil_lol: połączenia bula z chartem to jeszcze nie widziałam hihi. Całe piętro powinno być wyłożone gąbką :lol: Obejrzałam trochę tych filmków, super są! Z Luny jaki niedźwiedź był :lol: No właśnie, nie zamartwiaj się na zapas :shake: Autko jest super :cool1:
  21. O rany, Omarek :((( ['] Przykra wiadomość.... Ubranko to nie jest za małe?
  22. Fajne historie! :evil_lol: Z moją jamnicą nie mieliśmy takich przygód :hmmmm::evil_lol: 6 lat i koniec?? To bardzo przygnębiające :( :shake: Chciałam jeszcze wrócić do preparatów na sierść i skórę. Jakiś czas temu szukając czegoś na sierść ktoś mi na dogo polecił mączkę z alg [url]http://sklep.apet.pl/shop,show,1018[/url] Koniec końców nie wiem jak działa bo naszym nr. 1 jest EfaOlie i już niczego innego nie szukałam.
  23. "Eeee, ale o so odzi?" [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC06805.jpg[/url] :evil_lol: Kubraczek super, podoba mi się w nim że ma odblaskowe wszywki.
  24. Auć. Pozostaje trzymać kciuki żeby szybko wróciła do formy.
  25. [img]http://img193.imageshack.us/img193/3294/dscf0163ww.jpg[/img] Ty, patrz, żarcie dają!!! Wreszcie, bo ile można czekać, zaraz jej te paluszki wszamię [img]http://img809.imageshack.us/img809/2778/dscf0165g.jpg[/img] Hehe, dobre były... [img]http://img69.imageshack.us/img69/9336/dscf0166yu.jpg[/img] Siły przybywajcie! [img]http://img849.imageshack.us/img849/5964/dscf0171z.jpg[/img] Ja poproszą to jesteśmy też grzeczni i usłuchani [img]http://macg.net/emoticons/ugly.gif[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/8104/dscf0172u.jpg[/img]
×
×
  • Create New...