-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fota od BlackSheWolf [img]http://i307.photobucket.com/albums/nn320/blackshewolf_album/IMG_6502.jpg[/img] I od Marysi [img]http://img125.imageshack.us/img125/4345/imgp4611ez3.jpg[/img] Nie wiem kiedy u was ponadrabiam zaległości :shake: Strach myśleć ile żeście naprodukowali przez te dni co mnie nie było :diabloti::diabloti: A teraz dogobranoc ;)
-
Heeeej :razz: Hmmm, od czego by tu zacząć..... Może od tego że w ndz. dostaliśmy pucharek za 3 miejsce w AS1 ([size=1]chyba :evil_lol: bo szczerze to nie pamiętam :evil_lol::evil_lol: Ale raczej tak[/size] To [url=http://www.stratwin.fi/kennelkvarkin/courses/2008/2008-05-04_agility1.gif]ten[/url] torek) na trzy psy ;) Ale cieszę się z tego bo mogło być o wiele gorzej. Mógł dostać dyskwalifikacje za przekroczony czas :diabloti: Ale się udało go nie przekroczyć :lol::lol::multi: Reszta przebiegów...no coż...:evil_lol: Kto widział ten wie, a ten kto nie widział to powiem że tak źle to jeszcze z nim nie było :razz::roll: :diabloti: Dostałam cenne rady od Mii (sędziny), zresztą bardzo miła i sympatyczna. Torki rewelacyjne, z chęcią bym je przebiegła raz jeszcze :cool3: Nie potrafie odtworzyć każdego przebiegu i wam powiedzieć, bo po prostu za dużo tego było :evil_lol: Coś mi się kołacze po głowie że chyba w jednym przebiegu było na czysto ale czas przekroczony, więc dyskwalifikacja.... Trzeba poczekać na wyniki. Bzikowa, nie zrobiliśmy bo pewnie byśmy się tam bimbali do wieczora a pogoda do tego nie zachęcała ;) Była identyczna jak rok temu, w sobote baaaardzo wietrznie (zimny wiatr) ale słonecznie, za to w ndz. troszeczke cieplej ale deszczowo :stupid: W sobote tak mnie przewiało że nie mogłam się rozgrzać, trząsło mną ale na twarzy gorąc. Straszne... W ndz. miałam wode w butach, jak chodziłam to wydawałam dźwięki jak Didi :evil_lol: Kto ogląda Dextera ten wie :evil_lol::evil_lol: Mudik, muszę nad nim popracować. Zostaliśmy ufoceni przez Kare, BlackSheWolf i Marysie od Uny :multi: Foty Kary. [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy31kopia.jpg[/img] Moja dziwna poza :evil_lol::evil_lol: Pamiętam ją doskonale, chciałam żeby wiedział że trzeba wysoko skoczyć i dalej :lol: Nie zrzucił :) [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy32kopia.jpg[/img] [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy33kopia.jpg[/img] [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy34kopia.jpg[/img] [img]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy35kopia.jpg[/img]
-
:mdleje: Jaki kosmos :roflt:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [img]http://images32.fotosik.pl/241/0a20cc9a1dc21afe.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/9f957b9e869a4ec1.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/6a6ac6d197161ef2.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/7ab916a98910302b.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/bffd7f22b2cebc46.jpg[/img]
-
[img]http://images31.fotosik.pl/241/b0c2bd5055dd9d16.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/092e1b92bcb421d8.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/03ba08d20332040e.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/8eef0ed16c65f385.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/208/efbf329076e61eec.jpg[/img]
-
[img]http://images33.fotosik.pl/242/8906e4f216197edb.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/a0a3bb5243561244.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/efd5950e1b07289a.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/207/e1c9e591295a0f44.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/207/c11fbfa3aa92aa61.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/207/f50f2a3ee94d3fe4.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/d8d9118fa9a704f4.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/241/4e69fe83161d57e1.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/181b36eed191e61e.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/0bddadb6bd9c688a.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/208/3196ac35e8ac4bca.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/241/c0d40b193f351be4.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/208/c782d674d03eb97b.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/2366b2c7ada5c6a8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/fc453f7c952b9824.jpg[/img]
-
Ooooo, dzięki Marysia :loveu: [img]http://images34.fotosik.pl/241/14792129ea76c43e.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/3c1987ef487a7bcb.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/242/01dfc46fa124e470.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/6d78c8cfb8918a72.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/208/7f33eab4c8729fc1.jpg[/img]
-
[img]http://images30.fotosik.pl/208/69b00bada499029a.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/c3071115760d7dbc.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/02096f285885f215.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/aed82f54ac41b078.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/208/77d8a45c362f549a.jpg[/img]
-
[img]http://images33.fotosik.pl/242/46d4bae428f96063.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/4dd66fdad0abf057.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/32459d112336f0de.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/0916bde7b281c260.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/241/515ceef7ff424dd2.jpg[/img]
-
[img]http://images24.fotosik.pl/208/5dc4b243a517f15c.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/208/f0a7893064b8dd1e.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/207/364ca74c40f65baa.jpg[/img] No dobra, pies na mecie a pani...? :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/242/4f39184f6e8f30de.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/207/692d2fb7929f8ea7.jpg[/img]
-
[img]http://images25.fotosik.pl/207/fb410428175d28c0.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/241/27a12e1ee32d6d97.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/208/3af570a8bb494d7c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/207/8b2b8f962ca4dc20.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/156c17e60c306beb.jpg[/img]
-
Dogo mi jak na razie chodzi więc mogę coś napisać ( w końcu). Baardzo dziękuje Karze i BlackSheWolf za Uszatego :loveu::loveu::loveu::loveu: Hmmm, jakie balety [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/agility/wy32kopia.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mia zrobiła świetne torki, podobały mi się :cool3: :cool3: Mimo że siedziałam w sekretariacie to dałam rade pocykać :evil_lol: Trochę fotek z niedzieli. [img]http://images28.fotosik.pl/208/51093818da5e7e5f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/208/96efdc1a48b96cc7.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/207/43fd95d2fd180ef7.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/207/965213aa9f86e902.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/241/9dd0e30cef34465c.jpg[/img]
-
No proszę jak się rozchulała :multi: :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Niki-lidka']hahahahhahahahahahha Sara juz nie moze nawet jakby baaaardzo chciala:D[/QUOTE] Ciiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil_lol:
-
[quote name='Mudik']Śliczne:loveu::loveu: muszę jutro poszalec z aparatem skoro mam wolne i poćwiczyć zach.ód słońca i tp. ;)[/QUOTE] Szalej do woli :lol::lol::-D [quote name='agaciaaa']Przepiękne niebo! [url]http://images28.fotosik.pl/203/e7ef121604c6073c.jpg[/url] rewelacja! :) :) Co on tak macha i macha ogonem na tym filmiku ;) :lol:[/QUOTE] Mimo że widać łączenie...? :( A se macha, jak lubi to se macha :evil_lol::evil_lol: [quote name='Marta_Ares']Swietne sa te zachody:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Dziękuje :) No, byłam dziś na spacerku, posiedziałam sobie na słoneczku. Uszaty polatał za frisbee. Jutro jade na zawody do Łodzi :multi: Już mam stresa :roll: :evil_lol::evil_lol:
-
Czy Felek siedzi w budzie? :cool3: :evil_lol:
-
[quote name='Justa']a [URL="http://images32.fotosik.pl/229/04f1a5d3b2481448.jpg"]tu[/URL] nie spuszczona przypadkiem ? :razz:[/QUOTE] Nie zwróciłam uwagi :) Fajnie że się pilnuje :))))))))))))))
-
No prosze :p
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zapytaj Katerinas. :lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu']Kochana, obiadek to kwestia 15-20 minut (zależy od makaronu :evil_lol:) Gotujesz makaron, jaki sobie życzysz, rurki, świderki albo wstązki (byle nie taki jak do rosołu cienki:p). W tym czasie przygotowujesz piersi z kurczaka, obierasz z tłuszczyku i kroisz w kostki takie może 1,5cm x 1,5cm. Obierasz średniej wielkości cebulę, kroisz na plasterki takie łuczki i smażysz na patelni. Jak się zrumienią, to wrzucasz filecik i posypujesz ziołami prowansalskimi i każdą inną przyprawą jaka wpadnie Ci do ręki :evil_lol: Troszkę solisz. Jak już zaczną się bielić i zaczną być miękkie to szpatułką możesz je pociachać na mniejsze kawałki, tak, żeby były wyczuwalne, ale, żeby nie trzeba było ich żuć :evil_lol: Tak smażysz może z 5-8 minut albo aż będą odpowiednio miękkie. Potem dolewasz sosu śmietanowo-grzybowego z Knorra (koniecnzie tego ze słoika), albo może być sos bolognese, zależy jaki lubisz :) i gotujesz przez 3 minuty. W tym czasie odsączasz makaron i odsączony wrzucasz z powrotem do garnka. Jak już sos się zagotuje, przelewasz go do makaronu, mieszasz i podsypujesz serem. Można jeszcze zrobic w ten sposób, że wszystko przelewasz do naczynia żaroodpornego, polewasz roztopionym serem i dajesz do piekarnika, żeby się zapiekło. No i po chwili jedzonko gotowe do podania :cool3: Ad. 2. kto twardo stąpa? sędzia, ja, czy pies? :evil_lol:[/QUOTE] Zapisze sobie :p Mniam, mniam. Sędzia :lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ooo,a wiesz że gdy bocian zrobi gniazdo w gospodarstwie to przynosi szczęście ludziom w nim mieszkającym? :cool3: :) [size=1]Ale składnie to napisałam[/size]:evil_lol::evil_lol: -
Kolejne się agilitują :multi: