Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ja się zastanawiam czemu Emdziolek do świnek poszła w jasnych spodniach :hmmmm: :evil_lol::evil_lol: Franek :mdleje:
  2. Noo i zrobiło się to co widać, onek i beuceron ;)
  3. [img]http://images27.fotosik.pl/247/7a07c0e19b5c8e14.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/8a19cb787bea958e.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/247/9f34b619f2172277.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/248/c7984614b8e33d25.jpg[/img] Z mojej strony to koniec :) Betty, no właśnie widze :lol:
  4. [img]http://images30.fotosik.pl/248/dd0816aef6401560.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/5941f19a64182b8e.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/1131daef9d709a04.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/a6e5f6a4a19e3d2f.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/247/8b6edb3c4b448fd1.jpg[/img]
  5. [img]http://images28.fotosik.pl/248/1cebdb1932676932.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/e4d1c69435323eee.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/e2999160af0499eb.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/27ae67ffd9e29d14.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/247/ba3e02e7e65ef235.jpg[/img]
  6. [img]http://images25.fotosik.pl/247/013ac5e35c05d9a8.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/ec85236e634fc67e.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/247/51f2463816703123.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/248/e049c61f39543eb2.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/6ea04f74e45194b3.jpg[/img]
  7. Można też i tak wystawiać :razz: [img]http://images29.fotosik.pl/247/b0cc8d77d238a3ca.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/81447eccc78fa7bdmed.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/2f0e0a9a54aa107f.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/248/a7c60bfcf74604ea.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/bdc838ebf6294799.jpg[/img]
  8. Hhhahah, przeplataniec z muchą :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/248/bbc7a8261beaa391.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/399dcd4c74351e2a.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/2925e2cd186cb041.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/2b32941c4f6af5e9.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/247/66eba121eac3ebbe.jpg[/img]
  9. [img]http://images26.fotosik.pl/248/f1a5aa7b9cc64a28.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/ef9659a03190f63e.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/ee7a1093844d80c2.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/bec25d4030a911a0.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/248/c74077ce9e7c1691med.jpg[/img]
  10. [img]http://images25.fotosik.pl/246/13eae2eff46dcb16.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/246/85aa0b1fc10073a1.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/f1c57bbb053369b6.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/247/677a0dc3f1123fe4.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/247/f98c15e9d8455dc2.jpg[/img]
  11. [url]http://cheitan.zperonowki.com/blog/uploads/wrogowie.jpg[/url] :cool2::cool2: To ja wstawie ndz. :lol::lol: bo widze że tutaj Frytela się niecierpliwi :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/246/5243e090e92c856c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/246/76a0c78c220fe20d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/247/9e5eadd6fa5473a7.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/246/362f96ce714f0592.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/246/b3687bb8469392fc.jpg[/img]
  12. Al Kil, a jak Johny? Nie odnalazł się? :evil_lol:
  13. I ostatnie z corgi. W ogóle mam mało fot z ndz. Musiałam oszczędzać aku. Mati chyba im jeszcze troszke robił:) Bzikowa, przeca Masajec bez jajec :lol!: [img]http://images24.fotosik.pl/248/e2999160af0499eb.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/27ae67ffd9e29d14.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/247/ba3e02e7e65ef235.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/248/dd0816aef6401560.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/5941f19a64182b8e.jpg[/img]
  14. [url]http://img380.imageshack.us/img380/1307/img0694eo4.jpg[/url] :mdleje: A skąd u niej takie uszy? :lol:
  15. [img]http://images30.fotosik.pl/248/e049c61f39543eb2.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/247/6ea04f74e45194b3.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/1cebdb1932676932.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/248/e4d1c69435323eee.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/248/e2999160af0499eb.jpg[/img] Ojej, Pysia, a czym sobie zasłużyłam :oops: :) :calus:
  16. [img]http://images28.fotosik.pl/248/f1c57bbb053369b6.jpg[/img] Pem [img]http://images28.fotosik.pl/248/2f0e0a9a54aa107f.jpg[/img] Cardi [img]http://images25.fotosik.pl/247/013ac5e35c05d9a8.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/247/ec85236e634fc67e.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/247/51f2463816703123.jpg[/img]
  17. Cześć!! Agacia, oki, moich nie mam więc dam uszate z wystawy :) Cimi, spytaj :lol: Justa, Mati :loveu::bigok: Koma, rysuj sobie powolutku, na TAKI rysuneczek warto czekać :loveu: [img]http://images26.fotosik.pl/247/9e5eadd6fa5473a7.jpg[/img] Śmiesznie wyszły, jeden uchi do góry a drugi do dołu :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/246/362f96ce714f0592.jpg[/img] 4 m-czny maluszek :loveu: [img]http://images25.fotosik.pl/246/b3687bb8469392fc.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/246/13eae2eff46dcb16.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/246/85aa0b1fc10073a1.jpg[/img]
  18. [quote]spokojnie, ledwo co je zgrałem dopiero na kompa[/quote] Ok, ja cierpliwe stworzenie, do czasu :evil_lol::evil_lol:
  19. Ooo następna powrócona :lol::lol: :-D Mati :mdleje:
  20. Wróciła zjarana! Czekamy na opowieści i foty :multi:
  21. Tyyyyyyyy, nawet fajnie mi wyszły (oprócz tej jednej zamazanej) jak na pierwszy raz :cool3: Podobują mi się :cool3: Zwłaszcza taaaaa :loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/97003/00000001.jpg[/url] NO NO Rinuś :o Jaki koleś. Oczywiście nie uwieczniłaś na fotach zielonej czupryny? :cool1:
  22. Dobcia, kope lat :lol::lol: Obejrzałam wszysko i poczytałam wszystko. Cudownie tam :loveu::loveu: Ale burzy w środku lasu nie chciałabym przeżyć ;))) No i mówiłam!!! Czupakabra!!! [url]http://images33.fotosik.pl/318/24cf4fbfc2d096eb.jpg[/url] :megagrin::megagrin::megagrin:
  23. :hand: Hej Rudzielce. Jestem bardzo ciekawa jak wygląda po ostrzyżynach :evil_lol:
  24. :mdleje: Przez to przeniesienie miałam od cholery do nadrabiania. Nie powiem ile mi to zajęło...:razz: Przynajmniej na fotach mogę obejrzeć wystawową Tosce :lol::multi: A Mati to tylko psy zmieniał :evil_lol::evil_lol: Najpierw Tosca później jakiś jamniczek :evil_lol: To było do sędziny? :lol: [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2472.jpg[/url]
  25. :loveu::loveu::loveu: Ale was Mati obfotografował :lol:
×
×
  • Create New...