-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'] [quote name='PIKA']to jak Ty teraz bedziesz nam sms-y wysylać? :hmmmm: czeeeśćć :multi:[/quote][B]nie martw sie Ty dostaniesz ode mnie smsa jak bede jechac do Ciebie...na bank...juz ja dam rade:p [/B][/quote] :crazyeye::crazyeye: wybierasz się do mnie? :crazyeye: Zapraszam :multi: I nie musisz jechac :evil_lol: na piechote mozęsz przejśc :evil_lol:
-
Ja się chcialam zameldowac, ze jestem i czuwam ;)
-
[quote name='dbsst'] niestety to na Niego nie podziałało :placz: [U][/U][/quote] powiedz, ze się wyprowadzisz :diabloti:
-
[quote name='Sylvia_76']Jadę sama z Korkosmokiem, niestety. Mam nadzieję, ze zabierze nas Agnieszka (albo ktoś inny, kto się zlituje), bo przeraza mnie wizja samej z Korkiem w autobusie :-o[/quote] a co Korek nie lubi autobusow ? ;) Ja się zastanawiam, czy nie pojechac pokibicować, ale nie wiem, czy mi serce pozwoli Mlodego zostawic :oops:
-
Cześć Kasiu :multi: Ja za każdym razem patrzę, na zdjęcia Tena "z przed" to w szoku jestem jak pies moze się zmienić :loveu:
-
[QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/183/58f3afb3ad5c4ce2.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] jejku jaka to slodziutka kuleczka byla :loveu:
-
[QUOTE] aleee dołki, podleje jeden...:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/708/schowek0100qy7.jpg[/IMG][/QUOTE] To Tufcio taki dleczek wykopał? :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][B] [/B][B][FONT=Arial][COLOR=blue]. pan badajac mnie- przedewszystkim nie zwrocil uwagi na tatuaze :multi: - ten potraktowal mnie jak normalnego :tard: czleka:hmmmm:[U] [/U][/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B][/quote] A to na pewno byl dobry lekarz? :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Czeeeść Ja jestem :evil_lol: A zasob słów mam sporty :eviltong: i mi sie ne skonczył :eviltong: -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]t [/I][/B] [B][I]:cool1:kuba czytał i sie śmieje ....[U]teraz jest na myjni[/U][/I][/B] [B][/B][/quote] Nie macie łazienki? :crazyeye::shake:
- 78403 replies
-
[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Czy to metosława???[/COLOR][/B] [URL]http://images21.fotosik.pl/62/bde703908e022aac.jpg[/URL] [B][COLOR=darkorange]I czy te ucho na obrazku to te pogryzione na zlocie??/[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Jak tak to ładnie się zrosło:D[/COLOR][/B][/quote] A kto, Metke pogryzł ? :mad:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[QUOTE] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1566/dscf0857dy0.jpg[/IMG][/QUOTE] Luna niuf :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]Moje esemeski do was nie dochodzą czy co? :diabloti: [/B][/quote] Do mnie nie doszly :shake:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ukradli mi komorke.... [/B][/quote] to jak Ty teraz bedziesz nam sms-y wysylać? :hmmmm: czeeeśćć :multi:
-
[quote name='aga1215'] [SIZE=3][COLOR=red][B]Nie topić Marzanny[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://wiadomosci.onet.pl/1499970,11,item.html[/URL] :cool2: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] [SIZE=2] :roflt: :roflt: :roflt: A ten koment nie powalil zupelnie [/SIZE] [quote][B]NIE LEPIĆ BAŁWANÓW!!! [/B] [IMG]http://wiadomosci.onet.pl/_g/_d/forum2/0.gif[/IMG] Władza nie lubi konkurencji [/quote][SIZE=2]:roflt: :roflt: :roflt:[/SIZE]
-
Koleżanko, a gdzie się koleżanka podziewa? :helo:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']odrazu zrobiłą by to samoco Luneta :evil_lol: :evil_lol:[/quote] przy Sabie Luneta by nawet nie zdązyla ja ucapić w nos :evil_lol: -
[quote name='Sylvia_76'] Aaaa... kilka dni temu znów widziałam Patlandowego błękitka :) (Versace?) Ma starsznie miłego właściciela, który dość mocno się zdziwił, gdy za pierwszym razem [B]pędziłam za nimi przez pół Żoliborza [/B]:) [/quote] A co Ty robilaś na Zoliborzu ? :cool3: [quote name='Cloudy'] A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi: Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :) [/quote] Witaj Cloudy :multi: Zapraszamy tez do naszej Galerii Intiego :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka jakie piekne importowe kfiatki :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']Bo nagadane jest u Ciebie :evil_lol:[/quote] nie przesadzaj :shake:, dzisiaj wszedzie cos malo :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] [B]pamiętasz dobrze :cool1: [/B] [B]ale ja dzisiaj wyszłam z pracy o 21.15 :cool1: [/B] [B]wpadnę w przyszłym. Ty i tak od dawna jesteś w domu, jak ja wychodzę z pracy. Nawet jak wychodzę "wcześsniej" [/B][/quote] możesz pzred pracą :evil_lol: ja w poniedzialek jestem jeszcze w domu ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Myślałam o tym ale dopiero co myłam podłoge a ściany są świerzo malowane....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] a to Szelma taka bojowa laska? :crazyeye: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']:hmmmm: kurde to ja już nie moge napisać że fajny pies ?? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] W Twoim wykonaniu to ryzkowne stwierdzenie :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Aga K']PIKA mowy nie ma. Padaczka jak czytałaś ustała, Pusia chce żyć !!! :placz::placz::placz: nie będę nikogo linczować, bo wiem, że chcecie dobrze Aga, a pójdziesz z nią w roli "kata" ??? bo ja napewno nie i moja mama też[/quote] Aga rozumiem :buzi: Ty najlepiesz wiesz jaki jest jej stan, jesteś z nią na codzień ;) A to nie jest rola "kata" , to pomoc psu, niestety jednyna czasami. A tak na marginesie, pies w takich chwilach powinien być z wlascicielem. Ja sobie nie wyobrazam, ze jezeli będę musial pdjąc taką decyzje, z psem wtedy nie będę :-(
-
Cześć Aguś :multi: Ja przelotem :loveu: