-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='anea'] Na molosach juz nie wstawiaja (szkoda słow) [/quote] A Czemu? :crazyeye: NIe mają, czy jakiś zakaz? :roll:
-
Cześc Dilerki :multi:
-
Ojej to późno :shake: czesc Paula
-
Cześc Ewcia :multi: ja tradycyjnie tylko foty ponadrabialam :evil_lol:
-
Czeeeść :multi: [QUOTE] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1364/tnimg0061vw6.jpg[/IMG][/QUOTE] ale fajna wariatka :loveu: Mnie strasznie fascynuja te psy :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
matko ale nagadane :shake: tylko zdjęcia nadrobilam :lol: -
przylecialam te foty pooglądac a tu okna myją :evil_lol: [quote name='malawaszka']i jeszcze mu powiedz, że jakby planował przypadkiem podróż do DG to i u mnie są okna do umycia :evil_lol:[/quote] a moze przez Wawke przejedzie? :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Czesc wnusiu :multi: ale zes przyszalała z fotami:evil_lol: -
Czesc Dominika jak tam Twoje kwiatki?
-
Czesc Aguś zdjęcia obejrzałam swietne :loveu:
-
Haniu piEkne foty :loveu: A czemu do przyszłego tygodnia? :-(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesć ciągle nawalona Weszko :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ojej Piotrek :-( Trzymamy kciukasy :kciuki: J ak szybko wykryta to bedzie dobrze. Ja znam psa u ktorego prawidlowe rozpoznanie babeszi bylo po tygodniu od momentu zakazenia i ten pies zyje i ma się dobrze ;)
-
[quote name='Sylvia_76'][COLOR=black] [/COLOR]Korkosmok - II doskonały :cool1:[/quote] Gratulacje dla mojego ulubionego młodziana :multi:
-
[QUOTE] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-17-3.jpg[/IMG][/QUOTE] Saba prosila, aby przekazac Leonowi, ze mu zazdrości :-(
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
A czemu Zmorka obrazona? [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/K-ce07174.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/K-ce07174.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, jakie usmechy na pyskach :evil_lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Aaaa są dozie :loveu: ale dla przekory :evil_lol:strasznie podba mi się ten mastifek malusi :loveu: :evil_lol: [QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/K-ce07145.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/marzec07/K-ce07145.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
No i gdzie te foty ?? :cool3: -
[quote name='dbsst']oto moje kwiatki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/87/e428b9b5234f9282.jpg[/IMG][/URL] kto mi powie jak nazywa sie ten ostatni i co on lubi :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/54/c6674a0dad28efd7.jpg[/IMG][/URL][/quote] ojej :crazyeye: kfiatki u Debe :crazyeye: jeszcze zielone :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']ojesoooo po co mi przypomniałas że mam *******nik :shake: a Marysia znowu się leni :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Marysia jest u mnie :evil_lol: Bo jakiś zlot czarownic dzisiaj mam :roll:.....a w domu... szkoda gadac :oops:
- 78403 replies
-
[QUOTE][B][COLOR=SeaGreen] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5323/tnimg0009tn4.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/QUOTE] O matko jakie psie nieszczęście :evil_lol:
-
Matko siedzę sobie, slucham Methoda i se foty oglądam zarąbiste :multi: [quote name='dbsst']po co dog ma fafle :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/1e60512147e94700.jpg[/IMG][/URL] żeby bokser miał go za co ciagac :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] nie, po co dog ma fafle, :shake: ale [B]dlaczego[/B] ma fafle ? :evil_lol: Bo mu Szpila zrobiła :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] :shake: Bliźniaki to za duży wydatek :evil_lol: [/quote] ale 2000 zl na dzień dobry :evil_lol: [quote name='Behemot']Co zgadłaś, co???? Ja nie w temacie, oświećcie mnie :placz:[/quote] a po co? jak u Ciebie swiatlo kradną :shake: [quote name='Behemot']no to jutro wam opowiem przu [B]siwrle[/B] :eviltong:[/quote] świrle to ja dostaje jak Cie czytam :evil_lol: [quote name='malawaszka']a Pysia teraz męczy lufe :turn-l: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] i pewnie cos się z tego urodzi :evil_lol: [B]Pysia gratuluje VICTORA [/B]:multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Waszka[/B] ten Twoj imporcik, chyba Ci coś sugeruje :evil_lol: [quote name='sznaucerka16']joł laski jak tam ale mnie tu dawno nie bylo[/quote] :crazyeye: Oł shit :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)