Zusa dzięki za wszystko i takie fajne relacje.
Powiedz mi jaki jest plan na "po świętach"?
Czy Uzi może zostać w DT do czasu znalezienia domu, czy wraca do hoteliku?
I jak z Margo?
Pytam, bo może się zwolni DT u Darii i możemy tam w razie co któreś 4 łapy przewieźć.