Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ja dentysty bałam się ponad 20 lat. Aż poszłam do jednej Kliniki w Wawie gdzie tak mnie ugościli, że całą paszczę wyleczyli bez bólu - a ja nawet kilka razy usnęłam na fotelu :p
  2. No to się poświęcę i pojadę :evil_lol:
  3. Ja się przyznaje, że 55zł jeszcze nie wysłałam bo czasu nie miałam przez te walnięte święta. Wydaje mi się jednak, że jutro poczta działa to wyślę jutro. Choć i tak będą po świętach...
  4. Heniek w DT: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7378/phot0046vx1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2310/phot0047sz2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2849/phot0050ge1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Cieszę się, że Ci się podoba. Mi też się podobał. Sensownie rozmawia, dobre warunki.
  6. Całą rodziną z Mambą i Breną na czele, życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT! Mamba dostała cieczki, więc z mojego planu na sterylkę nici :p
  7. Zusa dzięki za wszystko i takie fajne relacje. Powiedz mi jaki jest plan na "po świętach"? Czy Uzi może zostać w DT do czasu znalezienia domu, czy wraca do hoteliku? I jak z Margo? Pytam, bo może się zwolni DT u Darii i możemy tam w razie co któreś 4 łapy przewieźć.
  8. Dzwonił Pan od Stefki ;) Umówiłam się z nim, że przytargam Stefkę pociągiem w dni pomiędzy świętami a sylwestrem.
  9. Extra zdjęcia żeś pstryknęła dla Beaty D. Beatko teraz masz szansę zobaczyć, że Heniek nawet kupe umie robić :eviltong:
  10. Beato wysyłam Ci pw.
  11. Na razie do Warszawy szukamy.
  12. Boks wewnetrzny bedzie w styczniu. Ale ja nie chcialabym aby Pola tam trafila bo skonczy sie tym, ze malo kto bedzie szukac jej domu... Pola moze przyjechac do Warszawy - wezmiemy ja do nas do czasu znalezienia transportu do Trojmiasta. Moze przyjechac nawet dzis ale ktos musi ja przywiezc - chocby pociagiem.
  13. Platfusik uroczy szuka tylko suuper domu! Juz mu wystarczy, ze przezyl Krzyczki. Teraz musi miec zlote klamki :loveu::loveu::loveu:
  14. Powiadomiliśmy właściciela pocztą, że Rika jest pod naszą opieką. Niestety ten się z nami nie skontaktował. Pozostanie nam więc pojechanie w wolnej chwili do Grodziska i odwiedzenie go osobiście :diabloti:
  15. Podstawą do leczenia jest pobranie wymazu. Nawet na wsiach są pobierane i wysyłane.
  16. Wymaz zrobiłaś? Może też warto zrobić zeskrobinę. Może byc to także na tle alergicznym.
  17. Dziękujemy Puma za pomoc. :loveu::loveu::loveu:
  18. Puma mężczyzna jest jak autobus, zawsze będzie następny. :p
  19. Puma dziekuję Ci za pomoc, za bazrki i pamięć o Poli. Domek tymczasowy w Trójmieście czeka na laleczkę. Może jakoś na pół dałoby radę zorganizować transport.
  20. Tengusia a stworzylabys kolejny filmik? Mam maly pomysl ;)
  21. Neska ma juz nowy dom. Zamieszkala w NDM.
  22. W niedziele to ja odpadam bo mam przedwczesne Swieta...
  23. Zusa ogromnie Ci dziekuje! Za cala pomoc i za 500zl na koncie Fundacji dla Uzi i Margolskiego.
  24. Ja sie obawiam, ze niestety Pan sie rozmysli jak bedziemy dlugo zwlekac. :placz: Tengusia kiedy najwczesniej moglabys ja przywiezc do Wawy? To moze ja w nocy bym pojechala do Olsztyna... Bo nic innego nie przychodzi mi do glowy.
  25. Margo jest wykastrowany, lagodny i gotowy do adopcji. Teraz jest w hotelu w Krakowie ale jak cos to bedziemy transportowac. [URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/302/65/[/URL]
×
×
  • Create New...