Po waszym obiedzie byla norma - bo tlusty byl, smaczny, urozmaicony.
W kinie bylysmy na "Niani w Nowym Jorku". Czy godne polecenia?
A to zalezy.
Ogolnie bym raczej nie polecala, choc tragedii nie bylo - taki przecietny, malo smieszny.
Z drugiej strony, biorac pod uwage repertuar dzisiejszy - godny polecenia.