-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Teraz to ja już se kolekcje uzupełniłam. :eviltong: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pierwsza strona jest aktualna. W piątek o 8 rano Mirabelka ma umówioną sterylizację. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/item397161716_fundacja_ast_by_uchronic_niewinne_mozesz_pomoc.html[/URL] -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
W piątek na 8 rano jest umówiona sterylka. -
Obecnie kupujemy cały czas karmę dla naszych psów wszystkich i nie mamy darów. Niestety nie możemy pomóc na chwilę obecną. Muszę się pozbierać z nowymi psami i dopiero będę mogła wiedzieć co i jak. A dlaczego oni chcą go wydać, skoro nie mogą? Przecież pies jest u nich w depozycie policyjnym... według prawa nawet nie powinni do DT go dawać bez zgody z prokuratury.
-
Ooo i nawet ktoś właśnie kupił 2 cegiełki. :loveu::loveu::loveu:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Gosia, od 2 tyg chodziłam po forach, stronach internetowych w poszukiwaniu suni do 3 lat. I nie było. Se wzięłam Mirabelkę i Toudisia. Dziś napatoczyła się Hera... Więc mam o 3 do przodu a nie 1 jak chciałam :lol: Dawaj zdjęcia, będziemy myśleć. Ale nie wiem czy Ci coś wydumam. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I kolejna nowa podopieczna HERA - roczna amstaffka zabrana od weta przed uśpieniem. Ma ciążę urojoną na razie. Jest u KasiNDM na tymczasie. [URL=http://imageshack.us][img]http://img124.imageshack.us/img124/6548/stp64879da4.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img124.imageshack.us/img124/2933/stp64883pi0.jpg[/img][/URL] -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
doddy replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Ostatnio zaadoptowana pitbullka chyba niestety wróci do schroniska. Sąsiedzi chodza na skargi, że sunia strasznie wyje zostawiana sama. Namawiamy właścicielke by zostawiła ją u siebie do czasu znalezienia domu i chcemy jej kupić obrożę antyszczekową ale nie wiem czy wytrzyma i sie nie wystraszy sąsiadów. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Na psy pozyskane w ostatnich dniach potrzeba nam 1200zł na sterylki. Będziemy więc wdzięczni za każdą pomoc. -
Dzięki kochana. Mi już się lekko miesza.
-
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Wszystko na fundacje w razie co. Ma umówioną sterylkę u najlepszego weta dla bezpieczeństwa i koszt będzie ponad 400zł. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Mirabelka zostanie przez Was przywieziona do czwartku na piątek ma sterylkę. Nie pytajcie dlaczego ją zabieram... Wcale nie miałam takiego zamiaru... Po prostu nie lubie pisania dla pisania i nabijania postów gdy pies siedzi i czeka w takiej sytuacji. Wkurwiłam się faktem iż ma urodzic szczeniaczki, których w schronisku by nie uśpiono a sytuacja była by jaka jest. Tak więc wbrew sobie muszę ją zabrać. Szkoda Mirabelki i tyle. -
/Warszawa/ prawie AST-ka Mirabelka. Już w swoim kochającym domku!
doddy replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ja nigdy nie śledzę wątków na dogomanii bo ona za duża a na niebieskim nikt nie napisał, że tu taka tragedia... Kiedy Mirabelka ma być sterylizowana? Gdzie będzie po sterylizacji? Co jeśli urodzi w schronisku? Szczeniaki zostaną uśpione? -
To czekam na informacje odnośnie pitusia. Pewnie odpowiedź gdzieś padła w tym wątku ale zapytam - czy Nefer zostanie wykastrowany w schronisku?
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że kopiuj nasze ogłoszenia. ;) Dzięki wszystkim ogłaszającym za pomoc! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Gosia, zdejmij ogłoszenia. Mam zdjęcie Loli mms z jej fotela. Jak na razie u Loli wszystko dobrze. Gosia, każda potwora znajdzie swego amatora, tylko czasami czasu potrzeba. Kasiula też znajdzie dom, zobaczysz. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Czy Bolton jest wykastrowany? Bo rozumiem, że jest na wszystko zaszczepiony? I bardzo proszę o odpowiedź na moją powyższą serie pytań. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
BUDRYSKU, ja umiem czytać. Chce Ci pomóc a Ty mi posty kopiujesz... Zajmij się konkretną pomocą dla tego psa, bo jak na razie to niezbyt konkretne działania tu widzę poza lamentem typowym dla dogomanii. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Zapytać nie zaszkodzi. Zapytaj do kiedy najdłużej może go u siebie zatrzymać. Do jakiej miejscowości jesteście w stanie zawieźć najdalej Boltona? Czy może trafić do hotelu gdzieś w PL czy wolicie u siebie, gdzieś pod ręką? Czy on już jest wykastrowany? Czy dogada się z psem, sunią, kotem? -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
doddy replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
BUDRYSEK, bez urazy ale odpuść tego faceta z Sieradza. Raczej facet niezbyt godny uwagi. Zadzwoń do Cieszyna, powiedz że adoptujący się wycofał. Zapytaj, czy Bolton może u tego pana zostać na hotel w dalszym ciągu czy masz go zabrać. Jeśli zabrać to najwyższy czas rozejrzeć się za hotelem i tyle. Ja zaraz poogłaszam chłopaczka trochę. Trzeba skupić się na dalszym szukaniu dla niego domu, zbiórce funduszy i szukaniu ewentualnie hotelu, DT. -
Znaleziono AMSTAFFKĘ ze schroniskowym tatuażem -WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dżero jest. A podobno macie jeszcze jakiego pieska czarnego Pongo. Tyż oddanego przez właściciela z powodu agresji. -
Znaleziono AMSTAFFKĘ ze schroniskowym tatuażem -WŁAŚCICIEL ODNALEZIONY
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ze schroniska we Wrocku.