Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. No to extra. I w końcu zobaczę osobiście ten sławny DT celestynowski!
  2. Jak Aga jedzie, to może niech weźmie faktury za szczepienia Dyzia to od razu się rozliczymy by było z głowy :)
  3. Ja tylko optymistyczne scenariusze przyjmuje. O Farbce coraz więcej ludzi się dowiaduje i coraz więcej osób chce pomóc. Przeglądam właśnie allegro i 23 cegiełki się sprzedały dzisiaj. Ogromnie się cieszę, bo to przywraca wiarę w ludzi!
  4. Postanowiliśmy, że we wtorek sami pojedziemy do Suwałk i po prostu sprawdzimy domek.
  5. Wizytówkę dostałam, dziękuję :) Wszystko będzie dobrze, bo musi być dobrze! Innej opcji nie widzę i nie przyjmuję do wiadomości. Obdukcję, wypis - prześlemy - nie ma problemu.
  6. Rozliczenie Farbki: Wpłaty: Ewa R. (która adoptowała białego Nero) 30zł RAZEM: 30zł Dziękujemy!
  7. Dajcie znać jak założycie pitce wątek. Roześlę go do 2 chętnych DT.
  8. Teraz jest Sid vel Andrzejek :) Za tydzień Sid ma kontrolę u weta, który dzisiaj się pytał jak postępy w leczeniu.
  9. Mój telefon podawać. Jedziemy z Jarkiem osobiście po lalkę i odstawiamy do lecznicy. Miejsce w lecznicy zaklepane :) Zniżka załatwiona. Czy coś mamy oddawać za transport? Naszą część bierzemy na siebie, aby sunia miała jak najwięcej na leczenie.
  10. Jutro o 18 możeby być w Radomiu. Tylko z kim mamy się kontaktować tj. kto nam Farbkę przywozi?
  11. Zaktualizowałm 1 posta. Teraz skupiamy się na ratowaniu Farbki, gdyby ktoś chciał pomóc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194689-Uratowała-się-z-Dymin-czy-musi-do-nich-wrócić-PILNIE-DT-DS-PROSZĘ[/url]!!!!!!!!!
  12. Wydaje mi się, że to duży szwajcar. Najlepiej dac cynk na forum szwajcarów.
  13. Żabol, chwilowo Andrzejek ostatecznie został przezwany na SID'a z Epoki Lodowcowej. :) Leczenie idzie dobrze, odchudzanie po "diecie" także. Mały w końcu częściej kupka i się normuje. Iza mówi, że mniej przypomina piłkę, a bardziej psa! Uff! Leczenia ciąg dalszy. Najważniejsze, że widać efekty i jest zdecydowana poprawa. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WuDYXPI/AAAAAAAAFzU/WSmbN2cOL5U/DSCF0951.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WnFmDVI/AAAAAAAAFzY/f4YedV0eWJQ/DSCF0955.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WzrMm8I/AAAAAAAAFzc/3B_Qp3Ce0U0/DSCF0975.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17WwO_VvI/AAAAAAAAFzg/WU6m_5QqamQ/DSCF0977.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL17XFgoD1I/AAAAAAAAFzk/9pm8BOZ4_Hw/DSCF0985.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL18F8rgtOI/AAAAAAAAFzo/wUJa2mHbnCs/DSCF0986.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TL18GAoRLII/AAAAAAAAFzs/eB3gtVbOwIo/DSCF0989.jpg[/img]
  14. Pies o nr 1174 to jakiś szwajcar, nie mieszaniec. Tylko zdjęcie kijowe.
  15. Piękna pitusia. Nie zdziwiłabym sie, gdyby to była jakaś zguba z pseudo... Zakładaj wątek i spróbujemy coś pomóc.
  16. Będziemy coś dumać o transporcie, damy radę :) Będzie dobrze! Dzięki za rozpowszechnianie linku do aukcji. Tymczasem mam pytanie do jej obecnego DT, czy wiadomo coś może jak sunia reaguje na koty? Udało się cokolwiek zaobserować?
  17. Ania, co za sunię macie w schronisku? Być może będziemy mieć DT dla łagodnej suni. My nie mamy nic młodego i zdrowego.
  18. Wystawiliśmy allegro cegiełkowe dla Farbki. Mam prośbę o rozpowszechnianie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1282363221
  19. Glutofia, ogromne podziekowania. My możemy być w Radomiu k. 14 i odebrać sunieczkę. Aby było łatwiej wklejam tekst, który przygotowaliśmy do aukcji cegiełkowej:
  20. Nam by pasowało być w Radomiu o 14 jeśli to nie kłopot.
  21. Długo wyczekany, ale jest :) Własny, kochający domek!
  22. Fajnymi sprawdzonymi karmami, którymi często karmią amstaffiarze są: ACANA JOSERA ORIJEN Może to Wam coś pomoże. :)
×
×
  • Create New...