-
Posts
935 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wirka
-
bagi Nie wiem jak Damian, ale ja jadę na 10000%, bo to przecież świetna okazja, żeby zobaczyć wszystkie te piękne charty... Jak byście rezerwowali domek i zostanie Wam miejsce to ja chętnie się do Was dokoptuję, albo sama albo z Damianem. Miło by było znów zobaczyć Surmę... :angel:
-
Speed To cudownie! Tak mi się marzy, żeby Chrupka, Tilia, Rotti i inni znani mi charciarze się tam pojawili (tzn. w Świerklańcu, na Śląsku), co bym mogła nacieszyć oczy i ducha kontaktem z Waszymi pięknościami... Do września jest jeszcze trochę czasu, wiec namawiam serdecznie :D
-
Rotti Jesteście razem ze speedem nielicznymi, którzy NIE mylą Lubina z Lublinem, a to strasznie męczące jest... :( Tilia Dzięki serdeczne, szczeniaki są przesłodkie! Dzięki za info. Już znlazłam sobie odpowiednią stronkę. Przede mną nie lada wybór, ale zobaczymy może cos z tego wyniknie. Speed Mam nadzieję, że będziesz w tym Świerklańcu i poznam Tezę.
-
Czy to ten Świerklaniec, który leży na trasie Tarnowskie Góry - Będzin?
-
No dobra Panie geografie, to powiedz mi jeszcze gdzie jest Świerklaniec i w jakich dniach września ta wystawa. Czy dobrze kojarzę, że to Górny Śląsk? Jeśli tak to koło jakiego większego miasta?
-
A Ty masz Tezę na warunkach hodowlanych czy tak po prostu chcesz ją pokryć? Z dolnego Śląska na Śląsk nie jest tak daleko. pewnie pomyliłeś Lubin z Lublinem. Zresztą jak wszyscy... :(
-
No to polecaj :) Może być na priva, albo tu.
-
speed To pierwsze zdjęcie to była Teza z profilu, oczywiście od wczoraj o niczym innym nie myślę, jak tylko o wilczarzach... Nigdy w życiu jednak na żywca takich psów nie widziałam, ale jakoś magicznie mnie oczarowały... A z jakiej hodowli masz Tezę? jeśli będziesz ją krył to baaardzo chętnie kupiłabym od Ciebie szczeniaka. Spokojnie mogę poczekać, bo teraz i tak nie jest odpowiedni czas, by wziąć do siebie psa. Minimum za rok. A jest wogóle szansa, żeby oglądnąć twoja Tezę na żywo? Gdzie mieszkacie? Tilia To jak już się tak rozpędzisz z tym wysyłaniem zdjęć swoich deerków, to ja też poproszę: [email protected]
-
Rotti Gdybym nie miała Fifi to też bym sobie nie wyobrażała. Ale ją na szczęście mam. Chociaż z drugiej strony serce sie rwie. Przede mną jeszcze troszkę pracy nad Fifi i nad warunkami dla drugiej psinki.
-
Ok, w sumie dostałam 3 fotki. Pięęęknaaaa psina! Jak to jest z charakterem wilczarzy? Jedni mówią, że to trudne do ułożenia psy, inni, że to najbardziej kochane, usłuchane i dobroliwe psy. Jak to jest z Twoją Tezą? I jeszcze pytanie o zostawanie psiaka samemu w domu bądź na ogrodzie. Czy to jest możliwe, zeby pies tej rasy został ok. 8 godzin sam i nie zwichrował?
-
Jaka ona jest cuuudnaaa! Byłam zdecydowana na charta polskiego ze względu na to, że nie stać mnie na wilczarza, ciągle tylko słyszę 4.000 PLN i więcej :( Ale chyba zacznę zbierać. Dostałam tylko jedno zdjecie, powielone dwa razy. Jeśli masz coś więcej to błagam, ślij mi na maila.
-
Rotti Myślę o hodowli Arcturus, to ta hodowla, do której pojechaliśmy po karmę. Surma, samica Alfa całego stada, tak przypadła mojej drugiej połowie do gustu, że mało jej nie wziął ze sobą do domu :wink: Jest tam jeszcze jedna piekna sunia, ale nie pamiętam imienia. Obie cudne. Jeśli Blanka i Marcin mieli by szczeniaki po nich to chyba bym chciała od nich. Tylko ja tak sobie ubzdurałam strasznie, że chcę charta polaka o umaszczeniu złotym, albo brązowawym. I żadnego innego, oczywiście może być z jakimiś łatami czy tym podobne. I Surma i ta druga sunia właśnie takie mają umaszczenie. I takiego psiaka bym chciała. Może znajdę inną hodowlę, chcociaż jakoś te psiaki Blanki i Marcina bardzo mi się spodobały. Jeszcze nie wiem, zobaczymy. Na pewno nie będzie to decyzja chwili. Głaski dla Otisia.
-
Rotti Chciała bym bardzo, ale na chwilę obecną Fifi podupada na zdrowiu (znowu te biedne uszka). Nastawiłam się na przyszły rok na wakacje. Wtedy skończę studia, bo został mi jeszcze tylko 1 rok, wezmę sobie jakiś miesiąc urlopu i będę siedzieć z maleństwem w domu... :D
-
moja Fifi chrapie jak stary, ogromny chłop :D
-
Chrupka Gratuluję sukcesów! Rotti Dojrzewam w tempie co najmniej błyskawicznym :wink: Cieszę się, że temat wciąż żywy...
-
no proszę... a maj już za 2 dni :multi:
-
speed kiedy będziesz miał więcej fotek sowjego psiura/ czekam z utęsknieniem...
-
@ Rotti Oj chyba jednak się nie obejdzie. Wygląda na to, że Fifi zaczyna przechodzić do normalności. Ostatnio był u nas szczeniaczek boksera na grillu i na początku moja koleżanka chciała iśc do domu, potem skończyło się na bardzo łądnej zabawie, oczywiście co chwila Fifi przywracała szczeniaka do porządku jakimś warknięciem czy pozornym atakiem, ale ten całkiem dobrze sobie z tym poradził. Po tym zdarzeniu mam coraz wiecej nadziei, że może już za kilka miesięcy Fifi będzie gotowa na kolegę towarzysza w postaci polusa. @ Iwonna Zazdroszczę Ci kontaktu z chartami, dla mnie te psy mają magnetyzujacą moc...
-
Fifi jedzie na bewi dogu - Balance. Worek 15 kg zabezpieczam klamerkami, a co tydzień odsypuję karmę do worka, z którego nasypuję jej jedzenie, worek zawiazuję na supeł.
-
@ Rotti Aga jest tak samo rzetelna jak Ty. Powiedziała dużo podobnych rzeczy. Przemyślałam to i powiem Ci, że jeślimęczę się strasznie z owczarkiem krótkowłosym, to co dopiero z afganem... Chyba jednak polaki to psiaki dla mnie... :) Chociaż też bardzo sikam :wink: za wilczarzami. Co będzie to będzie, na razie mam już ścisły krąg swoich typów :lol:
-
@ speed długo walczyłam ze sobą, żeby nie odpisać Ci, że jestem zainteresowana tym miotem jeszcze nie teraz, chociaż serce się rwie... znalazłam niedaleko mnie babkę, która ma 9-mies. wilczarza, zaprosiła mnie do siebie na "psie ploteczki" i już nie mogę się doczekać, kiedy do niej pojadę @ Rotti Agnieszka mi odpisała, wyczerpująco i miło, no i doszłam już definitywnie do wniosku, że Afgan nie dla mnie, przede wszystkim ze wględu na sierść - zajechałabym się... ale charcicą jestem całym sercem :D
-
pomysł prefe jest super!!! chyba ta metoda zadziała najlepiej, spróbuj
-
Był, ale się nie sprawdził i już nie ma. Skuteczność władz... buahaha Teraz chcą budować kible dla psów! Szczyt głupoty. Idziesz z psiakiem na dwór, zamykasz go w jakimś psim kiblu i on nagle robi kupkę, tak? Marzenie.... Ale jak mi Fifka gdzieś narżnie w publicznym miejscu to sprzątam....
-
@ bagi Dzięki serdeczne za linki, nie zdążyłam Wam powiedzieć, że macie bardzo ciekawą stronę o sowich polakach. Wydają mi się bardzo duże jak na polaki, czy to może moje złudzenie? Jak oglądam galerię to sama mam ochotę przyjechać po tą karme, żeby przy okazji poogladć te Wasze cudeńka, ale chyba raczej nie uda mi się wyrwać w czasie pracy. Będę w kontakcie.
-
Czy ktoś ma jakiś link do polskich hodowli saluki albo afganów?